emo Wrocław

Wrocław

Ydur to chyba bardzo mozliwe :) Puman Ci wreczal wizytowke naszego klubu ? jak tak to Cie kojarze tzn. wiem ze byles ale konkretnie osoby i twarzy nie pamietam bo za duzo weglowodanow w siebie chyba wlalem ;)
Nowy rok, zima jest, kamień leży aż go kiedyś będę siłę wtoczyć mial.Może wtedy uda się, a teraz tchu mi brak ...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Wrocław

a noooooo to fajnie :) wtedy to chyba mialem maly udar sloneczny :D glowa mnie tak bolala na drugi dzien od tego slonca ze szok (wrr czapki nie wzialem bo sie nie zapowiadalo ze bedzie goraco )
Nowy rok, zima jest, kamień leży aż go kiedyś będę siłę wtoczyć mial.Może wtedy uda się, a teraz tchu mi brak ...

Wrocław

Ydur, i jak wrazenia po setce? Czujesz jeszcze nogi? Ja po mojej pierwszej (i jedynej do tej pory :lol: ) przez pare dni ledwo nogami powloczylem, taki bylem k.o. :lol:
Jest spoko, wczoraj trochę w piłkę pograłem, dzisiaj już trzeba pobiegać. Ale rzeczywiście nogi troszeczkę :wink: bolały
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO
You'll never run alone
gg 5920585

Wrocław

Fakt, słońce w Krakowie nieźle dawało się we znaki(szczególnie na drugiej pętli). A to był chyba Twój pierwszy maraton.Gdzie następny???Poznań???
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO
You'll never run alone
gg 5920585

Wrocław

moj nastepny - lohoho kawal lat dopiero za 5, 7 lat. jestem za mlody, teraz chcialem zobaczyc jak to smakuje - bylo super boje sie jednak o kontuzje (zreszta i tak jestem juz po skreceniu nogi na schodach :evil: ), nie mam w nogach km, w poznaniu mnie raczej nie bedzie (rok szkolny, ale ojciec tam ma zamiar zyciowke pobic) za to wybieram sie do zamoscia na etapowa 100, biec nie wiem czy bede, raczej nie chyba ze jak juz to ostatni etap na 15 km, natomiast caly moze za rok bo i dorosly w swietle prawa bede

Wrocław

moj nastepny - lohoho kawal lat dopiero za 5, 7 lat. jestem za mlody, teraz chcialem zobaczyc jak to smakuje - bylo super boje sie jednak o kontuzje (zreszta i tak jestem juz po skreceniu nogi na schodach :evil: ), nie mam w nogach km, w poznaniu mnie raczej nie bedzie (rok szkolny, ale ojciec tam ma zamiar zyciowke pobic) za to wybieram sie do zamoscia na etapowa 100, biec nie wiem czy bede, raczej nie chyba ze jak juz to ostatni etap na 15 km, natomiast caly moze za rok bo i dorosly w swietle prawa bede

Wrocław

Wrocław przecież biega, więc trza go podnieść z dołów strony :D

Pozdrawiam szanownych wrocławskich kolegów i (nieujawnione jeszcze) koleżanki :!: :D
Mikael - Któż jak Bóg!

Wrocław

wszyscy lubia Wroclaw lubie i ja

Wrocław

Ach, jak miło to słyszeć :) :) :)
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO
You'll never run alone
gg 5920585

Wrocław

Witam! Wrocław rzeczywiście jest piękny, a do tego ma wspaniałe trasy biegowe i to prawie w centrum. Tak się zastanawiam czemu grupa wrocławska nie rozwija się na żadnym forum, bo biegając po wałach widuję sporo biegaczy. O stadionie już nie wspomnę, tam to jest dopiero ludzi. Co prawda długodystansowcy żadziej zaglądają na stadion, bo tam można kręćka dostać. :) Ja tylko gdy ćwiczę interwały i tempówki, czyli raz w tygodniu. Nie wiem dlaczego się tak dzieje, bo przecież dostęp do netu mamy taki sam jak w innych miastach, a nawet lepszy bo przecież w Dolnośląskim działa Dialog. Wrocławianie, to przecież bardzo towarzyscy ludzie, więc jest to tym bardziej zakakujące zjawisko. Może dzieję się tak przez silnie działający klub biegowy Piast? Nie byłem nigdy na jego spotkaniu, ale może wszyscy się tam spotykają, chyba się wybiorę zobaczyć.

Wrocław

Też mam zamiar kiedyś wybrać się na bieganie z Piastem. Chociaż na Morskie Oko mam trochę daleko
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO
You'll never run alone
gg 5920585

Stronę wygenerowano w 0.266 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry