emo Wrocław

Wrocław

Witajcie wszyscy wrocławianie i nie tylko. We Wrocku dzisiaj taka piękna pogoda. Znowu trzeba siąść do nauki, a mi się nie chce. A wieczorem trzeba zrobić ostatni trening przed Sudecką Setką. Mam nadzieje, że jakoś sobie tam poradzę. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia :D :D :D
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Wrocław

Dzięki Marek. A ty nie przepracowuj się tak bardzo, bo nie będziesz miał siły biegać :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO...

Wrocław

Widzę,że nowych ludzi się trochę pojawiło, a z Wrocka nikogo. Mo że ktoś ma ochotę wspólnie pobiegać(a nawet pogadać). Jestem do dyspozycji. Pozdrawiam i zapraszam :) :)
Jacek
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO...

Wrocław

Z tą pogodą, to dziś rzeczywiście we Wrocławiu wymarzone warunki do biegania. 14 stopni, prawie bez wiatru i lekka mrzawka. Czego chcieć więcej, tylko się wybrać na dłuższe wybieganie.

Wrocław

Tak, wspaniałe warunki.Tylko po Setce nie dałem dzisiaj rady. No,może jutro. Pozdrawiam. Jacek :)
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO...

Wrocław

Jka Wam wychodzi wspólne bieganie? Udało się jakoś umówić?

Trzymam za Was kciuki :D
Mikael - Któż jak...

Wrocław

Tak udało nam się wspólnie pobiegać z Wirkiem, co zaowocowało moją setką w Boguszowie(miałem pobiec tylko maraton). Mam nadzieję, że jeszcze nie raz wspólnie pobiegamy :)
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO...

Wrocław

Od czegoś trzeba zacząć. Gratuluję i, jak pisłem, trzymam kciuki za Wrocław! :D
Mikael - Któż jak...

Wrocław

Jak nie ma tu nikogo z Wrocławia to sam sobie chociaż popisze. Dzisiaj we Wrocku piękna pogoda, chyba ze 30 stopni, trzeba zacząć jakieś bieganie po Setce. W innych grupach taki ruch a tutaj wciąż pustki, pustki, pustki :cry: :cry: W każdym razie pozdrawiam :)
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO...

Wrocław

najwazniejsze to byc dobrej wiary :) moj ojciec cale dziecinstwo spedzil we Wrocławiu, mowi ze tam zawsze jest piekna pogoda :) a na tegorocznym maratonie aczkolwiek padalo to bylo baaaaaaardzo zielono :)
Nowy rok, zima jest,...

Wrocław

Ydur, i jak wrazenia po setce? Czujesz jeszcze nogi? Ja po mojej pierwszej (i jedynej do tej pory :lol: ) przez pare dni ledwo nogami powloczylem, taki bylem k.o. :lol:

Wrocław

Biegacz, a my się poznaliśmy chyba w Krakowie na maratonie(robiłeś sobie zdjęcie z Basią Szlachetka :) ). Siedziałem wtedy chwilkę z Wami :D :D :D
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO...

Stronę wygenerowano w 0.292 sekundy.

do góry