emo Wrocław

Wrocław

Coś w tym jest...na innych forach jest podobnie...nie tylko biegowych...fb zgarnia wszystko i wszystkich...

A pamiętam jak Marcin Sielowski kilka lat temu na swojej stronie, robił konkurs na tekst o bieganiu jesienią i jednym z warunków było umieszczenie pracy na fb...wtedy się buntowałem, że to dyskryminacja...

Ale co tam...skoro Pasta wraca do biegania to może i my wrócimy do pisania na forum :)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Wrocław

A mi się strona maratonu odpalić nie chce...

Jednak udało się wejść...w poniedziałek sprawdzę jak pracuję na początku lutego...jeżeli mam wolne to się zapiszę :)

Wrocław

Nie wiem czy rzuciło się komuś w oczy na jakiejś biegowej stronie...na wale, na Karłowicach, co tydzień w środę jest bieg na 5 i 10 km...wprawdzie to agrafka i nawroty są nieprzyjemne, ale jakby ktoś miał ochotę pobiegać ciut mocniej i w gronie około 30 osób to jest to jakaś okazja...bieg bezpłatny...
Jakby ktoś potrzebował jakiś informacji to wygooglajcie sobie "Karłowicka Pętelka"...

Wrocław

Czy jedzie ktoś może do Jedliny Zdrój? Ja, ze względów zdrowotnych, nie będę mógł uczestniczyć w biegu, ale...skoro zapłaciłem za koszulkę to chętnie bym ją "przytulił"...Jakby ktoś jechał to mógłby za mnie odebrać pakiet startowy...

Wrocław

Gdyby ktoś miał ochotę i czas to zapraszam na wspólne towarzyskie bieganie po parku, podczas którego chciałabym przebiec mój setny maraton.
Miejsce: Wrocław, Park Wschodni
Czas: 07.04.2018 r. (sobota), godzina 10:00
Dystans: 13 kółek po około 3170 m. plus jedno mniejsze kółko 1060 m., razem około maraton.
Atestu brak. Będzie można wystartować godzinkę wcześniej. Będzie można przebiec mniejszą ilość kółek, a nawet tylko jedno.
Maraton typu „NIC”, ale postaram się o wodę, izotonik i małą przegryzkę. Będzie się można przebrać w namiocie. Toalet, natrysków itd. brak.
Można zgłaszać chęć pobiegania na
Wyniki biegu opublikowane zostaną w serwisie maratonypolskie.pl i na fb.
Dla osób chętnych wygenerowane zostaną dyplomy (do samodzielnego wydrukowania) w formacie PDF.
:)

Wrocław

Alinek...skoro to AŻ TAKA okazja to bardzo chętnie poświętuję ją z Tobą...
Jeżeli robisz jakieś zapisy to proszę wpisz mnie na listę :)

Wrocław

Jesteś "na liście". Bardzo się cieszę. Z tą "listą" chodzi mi generalnie o to, ilu osób mogę się spodziewać. :)

Wrocław

tak tylko przypomniał mi się Jajcarski Maraton w tym parku i w tej formie kilka lat temu (4 lub 5), była wtedy Wielkanoc 1  kwietnia, czyli podobnie jak tym roku... jeśli akurat  będę we Wrocławiu to przybiegnę na chwilę
nikt nie jest doskonały... także ja

Wrocław

A fakt...był taki maraton...Ja wtedy przebywałem w Sudanie Południowym i korespondencyjnie z Wami "walczyłem". Nawet udało mi sie wtedy namówić jeszcze kilka osób do biegu przy 46 stopniach w cieniu. Przebiegłem wtedy 23km i mocno to odchorowałem...

Ale fajne były też nasze maratony noworoczne...szkoda, że już ich nie ma...

Wrocław

jakiś daszek i stolik, uczestnicy ciasta ze świąt i możnaby zrobić powtórkę ;)
nikt nie jest doskonały... także ja

Stronę wygenerowano w 0.286 sekundy.

do góry