emo Wrocław

Widzę, że znajduje się tutaj wiele osób z Wrocławia. Więc trzeba się skrzyknąć i pobiegać wspólnie. Co Wy na to?Pozdrawiam :lol:
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Wrocław

WKB Piast - jest bardzo liczny, ale możecie spróbować zrobić dla nich przeciwwagę :). Z Wrocka pochodzi Darek Sidor, który jest jednym z pomysłodawców spotkań biegowych o jakich pisał chyba Wieczór Wrocławia (albo jakoś tak...) może uda się wam coś zrobić?
Nie ma rzeczy...

Wrocław

Ale oczywiście grupa biegowa biegajznami - Wroclaw.... Może właśnie organizować takie grupy... Wrocław , Warszawa, Bydgoszcz ach poniosło mnie trochę :) No ale może w kiedyś....
nas nie dogoniat:)

Wrocław

Właśnie o to mi chodzi. Przeciwwaga do Piasta(biegajznami.pl-Wrocław to brzmi dumnie) :D :D :D
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO...

Wrocław

Ydur, co jest z tym Wroclawiem? Takie duze miasto, a sam musisz choragiewke trzymac. Obudzcie sie, Wroclawianie! :lol:

Wrocław

Po Wrocławiu biegają tłumy, co można zaobserwować codziennie choćby na wałach nad Odrą wokół Wielkiej Wyspy, czy okolicach Borku i Grabiszynka, że nie wspomnę już o Minimaratonie i Biegach dla Dzieci. Nie widzę potrzeby robienia przeciwwagi dla "Piasta", którego zresztą jestem członkiem, bo to mi trąci trochę atmosferą panującą wokół stadionów piłki nożnej. "Piast" ma dla mnie jedną wadę: spotkania klubowe, czyli czas na ploty i wspólny bieg, odbywają się co niedzielę o 9.00 na Morskim Oku. Ani pora, ani okolica nie są dla mnie zbyt wygodne. Ale gdyby ktoś chciał wspólnie pobiegać w tygodniu wieczorem w rejonie Grabiszyńska - Hallera to ja chętnie. A tak poza tym, przynależność do Piasta nie wyklucza udziału w innych stowarzyszeniach.

Wrocław

Witam i pozdrawiam. Jestem za, ja też biegam wieczorami a do Hallera mam jakieś 5 kilometrów, ale zawsze mogę dobiec lub dojechać. Będe w Boguszowie, więc może się tam spotkamy i ustawimy na wspólne bieganie. Pozdrawiam :D :D :D
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO...

Wrocław

Zawsze jeszcze przed wyjazdem do Boguszowa możemy się spotkać i pogadać o trasie. Jak chcesz to daj znać majlem

Wrocław

. Nie widzę potrzeby robienia przeciwwagi dla "Piasta", którego zresztą jestem członkiem
To był taki trochę żart. Nie chcę robić dla nikogo żadnej "przeciwwagi". A tak poza tym to pozdrawiam wszystkich biegaczy WKB Piast :) :)
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO...

Stronę wygenerowano w 0.261 sekundy.

do góry