emo Laski Kabackie

Laski Kabackie

Fil-u naszej sztafecie jak na razie brak co najmniej jednego zawodnika (nie laski ;-) ) Może chciałbyś nas wspomóc ??
Słoniku, jesteś bardzo nie-na-bieżąco. Fil jest podstawą (kapitanem) drużyny Laska Baśki (to taka odmiana wobec Kabackich Kurdupli). Więcej w wątku KGB.
~~~~
MEL.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Laski Kabackie

Fil-u naszej sztafecie jak na razie brak co najmniej jednego zawodnika (nie laski ;-) ) Może chciałbyś nas wspomóc ??
Słoniku, jesteś bardzo nie-na-bieżąco. Fil jest podstawą (kapitanem) drużyny Laska Baśki (to taka odmiana wobec Kabackich Kurdupli). Więcej w wątku KGB.

Kapitan schodzi z pokładu ostatni. W bulgoczących zęzach trenuje zacny lew kabacki – bemol. Nie masz wśród nas kobiet, ni dzieci.

Czy Śpiący Muszkieter, zdobywca śnieżnych przestrzeni, pamięta, kto pierwszy ucieka z tonącego okrętu?
sport ssie

Laski Kabackie i parę innych

Laski Kabackie

amd, jesteśmy zdesperowani. Przybywaj z odsieczą.

Wyruszam.
Jako że u Was w sztafecie trzeba być (jak sądzę) jakoś powiązanym z Kabatami a u mnie na Pomorzu żadnych takich cudów nie ma od dzisiaj na treningi zabieram ze sobą do biegania zawsze Kabaczek. Mam nadzieję że to uczyni ze mnie Honorowego Korespondencyjnego Członka Kabackiego Stada :-)

pzdr
amd
Zły żelazny wilk

Laski Kabackie

To miłe, że silny północny wiatr przywiewa do Warszawy gwiazdy biegowe z północy. AMD zamiast biegać z kabaczkem załóż kaftan z barchanu zwany kabatem. Bemol wie lepiej ale myślę, że nazwa Kabaty nie pochodzi od warzywa. Czy Ty jesteś chłopem słusznego wzrostu ? Czy jesteś sympatyczny ? Czy masz jakieś hobby ? Czy wolisz brunetki czy blondynki ?
"Przy swobodnym opróżnianiu otworzyć właz, inaczej niebezpieczeństwo próżni" - Feldbinder 2006
Bieganie jest bez sensu, może co najwyżej służyć jako element wieloboju. Po co się tak katujecie? - Fil - 2010

Laski Kabackie

To miłe, że silny północny wiatr przywiewa do Warszawy gwiazdy biegowe z północy. AMD zamiast biegać z kabaczkem załóż kaftan z barchanu zwany kabatem. Bemol wie lepiej ale myślę, że nazwa Kabaty nie pochodzi od warzywa.

Czuję się zaszczycony tą otwartością i obiecuję nie zawieść pokładanego we mnie zaufania. To że dałem się wyprzedzić Mel w Kaliszu nic nie znaczy. :oops: Choćbym miał jej podkładać nogi i utytłać w pyle węglowym (pardon, solnym) obiecuję że dołożę starań.
Czy Ty jesteś chłopem słusznego wzrostu ? Czy jesteś sympatyczny ? Czy masz jakieś hobby ? Czy wolisz brunetki czy blondynki ?

:shock: :?:
Rozumien że to standardowy zestaw pytań przedkładany potencjalnym uczestnikom ?? :-)
1. Nie wiem ... z Warszawy pamiętam że Borsuk był postawniejszy.
2. Jak atrament. Pojawiam się jak atmosfera się nagrzewa.
3. Najbardziej lubię jak szydełkuję oraz robię na drutach poza tym chcę pokoju na świecie. No i namiętnie usiłuję nawiązać nić porozumienia z krowami podczas biegu :oops:
4. Musze się przyyznać że najbardzie rude ... :oops: Jeżeli Die Laski von Kabaten zwerbują jakąś rudą albo wydelegują jedną celem przefarbowania włosów są duże szanse że okażę się paskudnym zdrajcom i będę prowadził krecią robotę przeciwko kumplom. Wobec blondynek i brunetek głowy zwykle nie tracę.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji,
z poważaniem
średni biegacz, specjalista trzeciej klasy
amd
Zły żelazny wilk

Laski Kabackie

Choćbym miał jej podkładać nogi i utytłać w pyle węglowym (pardon, solnym) obiecuję że dołożę starań.
No to już wiem skąd nazwa Laska Baśki. Chcecie ze mnie zrobić inwalidkę. :(
4. Musze się przyyznać że najbardzie rude ... :oops:
Mamy Was w garści. Lenka jest ruda. 8) (albo będzie)
~~~~
MEL.

Laski Kabackie

Kapitan schodzi z pokładu ostatni. W bulgoczących zęzach trenuje zacny lew kabacki – bemol. Nie masz wśród nas kobiet, ni dzieci.
Fil'u, czy za Tobą już lata chrystusowe? W takim razie drużyna mogłaby się nazywać Kabackie Grzyby.
www.bieganie.torun.pl
10 km - Lubawska Dycha 28.VIII.2011 - 38:20
21,1 km - 31 Półmaraton Wiązowna 27.II.2011 - 1:24:35
42,2 km - 33. Maraton Warszawski 26.IX.2010 - 2:58:52

Laski Kabackie

4. Musze się przyyznać że najbardzie rude ... :oops:
Mamy Was w garści. Lenka jest ruda. 8) (albo będzie)[/quote]
Była ruda.... Mel idziemy do fryzjera???

Laski Kabackie

Żuczku, zanim zrobicie się z Mel jeszcze bardziej atrakcyjne (co jednak jest już chyba niemożliwe zważywszy na stan aktualny) zważ, że mój akces do Ryczących Kabackich Lwybów ciągle jest w fazie rozpatrywania. :-)
Swoje szanse oceniam optymistycznie na oscylujące w dolnych okolicach stanów średnich :oops:

pzdr
amd
Zły żelazny wilk

Laski Kabackie

Fil zapytał:
Czy Śpiący Muszkieter, zdobywca śnieżnych przestrzeni, pamięta, kto pierwszy ucieka z tonącego okrętu?
Jeżeli szczur to jest ktoś to szczur.

Filu, mam nadzieję, że przy ustalaniu ostatecznego składu sztafety nie będziesz brał pod uwagę tak banalnego kryterium jak sprawność fizyczna i wynikająca z tej sprawności zdolność do szybkiego przemieszczania się.
"Przy swobodnym opróżnianiu otworzyć właz, inaczej niebezpieczeństwo próżni" - Feldbinder 2006
Bieganie jest bez sensu, może co najwyżej służyć jako element wieloboju. Po co się tak katujecie? - Fil - 2010

Laski Kabackie

Żuczek napisał:
Mel idziemy do fryzjera???
Nie warto. Wywar z łupinek cebuli farbuje na rudo. Ma w domu 2 kilo.

Laski Kabackie

Laski, zaciśnijcie zęby. Musicie znieść obecność bezpośredniej konkurencji w Waszym wątku.

Wyraźny akces do najlepszej z drużyn zgłosili:

1. bemol,
2. Krok,
3. amd,
4. kapitan.

Numer 2 zastrzega, że może ulec białemu szaleństwu, co stawia nas przed koniecznością posiadania pewnych rezerw ludzkich.

Uważam, że powinniśmy przede wszystkim dokonać wglądu w siebie i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego chcemy jechać do Bochni.

Dla zabawy czyli masochistycznej satysfakcji z robienia czegoś wręcz niewiarygodnie głupiego, prawda?
sport ssie

Laski Kabackie

Ja jadę poddać się subterraneoterapii. Cała reszta mnie mało interesuje. Dlatego wolę biegać wolno bo zabieg będzie bardziej długotrwały.

Laski Kabackie

Subterraneoterapia to, w naszej kulturze, leczenie objawowe choroby ostatecznej; taka smętna refleksja po wizycie na cmentarzu.
sport ssie

Stronę wygenerowano w 1.620 sekundy.

do góry