emo Laski Kabackie

Laski Kabackie

Szukamy dziewczyn do sztafety w Bochni.

termin: najprawdopodobniej początek marca 2007
strona www: www.bochnia.pl/sztafeta/
Czy podtrzymujemy zalążek planu wystawienia drużyny na sztafetę w Bochni? Pomyślałem, że powinniśmy skompletować skład według warunków fizycznych, tzn. zrezygnować w wielkoludów pokroju Mazurka i wystartować jako ekipa kurdupli, którym będzie łatwiej przeciskać się przez wąskie chodnik kopalni...
Przyznaję, że chęć pobiegania w Bochni od dawna chodzi mi po głowie i już nawet kilkanaście tygodnie temu zaczęłam wstępne pertraktacje z żuczkiem, bo marzyła mi się damska drużyna "Laski Kabackie", także w rozmiarze S.(...)
Kabackie laski to jest to! :D Jakbyś Mel miała wolne miejsce to się piszę! :D
Ojla, już Cię zapisuję (o ile nie jest to wbrew Twojemu macierzystamu klubowi). Potrzebujemy jeszcze conajmniej jedną Laskę. Kabacką ma się rozumieć. Kto?
Laski Kabackie (bo tak brzmi oficjalna nazwa drużyny) czekają na zgłoszenia, szczególnie wypatrując beaty, która po zaprezentowaniu odpowiedniego listu motywacyjnego może nawet dostać nr 1. Zapraszam dziewczyny do składania swoich ofert w specjalnie do tego przeznaczonym wątku Laski Kabackie . Ze swojej strony obiecuję, że żadna nie pozostanie bez komentarza.

Na razie zainteresowanie wykazały: zuczek, Ojla i MEL.
~~~~
MEL.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Laski Kabackie

Mel, mamy Lenkę w drużynie KL :!: (jeżeli nie zniszczą jej planów upierdliwe przepisy wizowe, a dołoży wszelkich starań by tak się nie stało (konsul w Charkowie też biegacz, więc może nie będzie taki bezlitosny)) Dziś w LK odbył się pierwszy trening przed Bochnią :D

Laski Kabackie

Konkurencję trzeba podglądać. Dobrze, że się skanalizowałyście w jednym wątku. Będzie łatwiej wypatrzeć co knujecie.
"Przy swobodnym opróżnianiu otworzyć właz, inaczej niebezpieczeństwo próżni" - Feldbinder 2006
Bieganie jest bez sensu, może co najwyżej służyć jako element wieloboju. Po co się tak katujecie? - Fil - 2010

Laski Kabackie

(...) skanalizowałyście (...)
???!!!???
Krok, Ty nas już nie obrażasz. Ty nas coś więcej!
To Wy się tam z bemolem zmetrujcie, a my z Lenką, Ojlą i żuczkiem do kanału. :(
~~~~
MEL.

Laski Kabackie

Nazwa "Kabackie Laski" ostatecznie zaakcetowana przez drużynę???
Mnie sie w pierwszej chwili tak sobie podobała, ale stwierdziłam, ze jest bardzo odmładzająca, brzmi jak duże opakowanie Q10 :D
Zresztą nie wiadomo co twórca miał na myśli, może chodzi po prostu o kabackie zagajniki 8)

Laski Kabackie

Taka nazwa zobowiązuje.
"Przy swobodnym opróżnianiu otworzyć właz, inaczej niebezpieczeństwo próżni" - Feldbinder 2006
Bieganie jest bez sensu, może co najwyżej służyć jako element wieloboju. Po co się tak katujecie? - Fil - 2010

Laski Kabackie

Mnie sie w pierwszej chwili tak sobie podobała, ale stwierdziłam, ze jest bardzo odmładzająca, brzmi jak duże opakowanie Q10 :D
Zresztą nie wiadomo co twórca miał na myśli, może chodzi po prostu o kabackie zagajniki 8)

Mel mogłaby zakrzyknąć: Et tu, Żuczek :-)

I w ten sposób opowieści lasku kabackiego zostały zredukowane do opowieści kabackich lasek :-)

pzdr
amd

PS: Chyba się przejadę do Bochni w tej sytuacji ;-) :roll: 8) :lol:
Zły żelazny wilk

Laski Kabackie

Zuczku, do Ciebie będę pisała spokojnie, żeby mi adrenalina nie podskoczyła:

Przede wszystkim jesteśmy LASKI.

A dopiero potem KABACKIE.
& 1 pkt 1 Regulaminu brzmi:
Laski Kabackie nie mają kompleksów. Szczególnie w kwestii swojego wyglądu, wieku, pochodzenia, wyników sportowych oraz płciowości.

Pamiętasz jak kiedyś przed zawodami na Kabatach Piro krzyknął do nas "Cześć laski!"? (Fakt, była z nami jeszcze beata.)
~~~~
MEL.

Laski Kabackie

PS: Chyba się przejadę do Bochni w tej sytuacji ;-) :roll: 8) :lol:

Kapitan drużyny pod roboczą nazwą "Laska Baśki" z głębokim niepokojem obserwuje rozwój sytuacji.

Konkurencyjny klub biegacza wystawia drużynę złożoną ze swych najsilniejszych i najmłodszych zawodników, aby rywalizować z laskami z "Lasek". O nas ani słowa. Cóż za upodlenie.

amd, jesteśmy zdesperowani. Przybywaj z odsieczą.
sport ssie

Laski Kabackie i parę innych

Laski Kabackie

Kapitan drużyny pod roboczą nazwą "Laska Baśki" z głębokim niepokojem obserwuje rozwój sytuacji.

Konkurencyjny klub biegacza wystawia drużynę złożoną ze swych najsilniejszych i najmłodszych zawodników, aby rywalizować z laskami z "Lasek". O nas ani słowa. Cóż za upodlenie.

amd, jesteśmy zdesperowani. Przybywaj z odsieczą.

Fil-u naszej sztafecie jak na razie brak co najmniej jednego zawodnika (nie laski ;-) ) Może chciałbyś nas wspomóc ?? Chyba, że wyczekujesz by dostać się w jakiś podstępny sposób do drużyny "kabaciarek" :)

Widzę także, że drużyna Vikingów przygotowuje się do Bochni......Widzisz Melka, co narobiłaś !!! :D

Stronę wygenerowano w 3.853 sekundy.

do góry