emo Planowane starty Vege Runners

Planowane starty Vege Runners

Dębno na 3:15! :wink:

No wiem, taki był plan. Ale przeraża mnie jazda z Krakowa do Dębna przez całą Polskę pociągiem. Tzn pociągmi w Krakowa nad morze często śmigam, więc samej podróży się nie obawiam, ale jak pomyślę że w maju mam maraton na miejscu, to trochę się leń mi włącza;) Jeszcze pomyślę... :)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

... w maju mam maraton na miejscu...

Nie żebym był jakoś ideologicznie nastawiony, ale co z tym patronatem McDonald`s ????? :roll:

... w maju mam maraton na miejscu...

Nie żebym był jakoś ideologicznie nastawiony, ale co z tym patronatem McDonald`s ????? :roll:

Ano na numerze startowym wokół loga owego sponsora maluję sobie czerwonym flamastrem grube kółko, a potem jeszcze w poprzek kółka równie grubą kreskę:) O dziwo sporo ludzi zauwazyło to na trasie i nawet mi dodatkowe brawo bili;) Więc mam czyste sumienie :]

....Ano na numerze startowym wokół loga owego sponsora maluję sobie czerwonym flamastrem grube kółko, a potem jeszcze w poprzek kółka równie grubą kreskę...

Gratuluje pomusłu, ciekawe co by były gdyby więcej osób biegało z takim logiem... :?:

Gratulacje. Jako zaoczny vege runner odnotuję dla porządku, że biegnąc w trupa poprawiłem trzy życiówki (10, 15, HM) i na dobry początek poważnego sezonu mam fajny wynik 1h 19'38''. Ale wylot z tunelu prawie mnie zabił...
Brawo Filip myślę że zrobisz w tym roku w maratonie poniżej 2.50, tylko nie za dużo maratonów.
7 lipca może być trochę ciepło ale trasa prawie cała w cieniu.

Dzisiaj kolejny NIC (04:05:41) - super imprezka, patrz. grupa górnośląska - a 06.05.2007. KRAKÓW :!: postanowione.... bartezzzzz będziesz gdzież z mazakami :?: :lol: :P

yeah!!!
Tez zdecydowalem sie jednak na Kraków, wiec widzimy się przed startem!
Spoko, mazaki będę miał.
Tak przerobimy logo McShita na numerze startowym, że nawet ich własne Klaun go nie pozna :D
Na jaki czas biegniesz?

..... Na jaki czas biegniesz?

No nie jestem zbyt doświadczonym biegaczem- myślę, że w granicach 4h... :roll: oczywiście bedę się starał jak najlepiej.... :lol:

.....Joel - 2 maratony tydzien po tygodniu? Ambitnie :wink:

to zamiast długiego wybiegania ...... :lol: :lol:

Poza nami bedzie biegl także trzeci Vege Runner, Tomek z Krakowa, który będzie debiutował w maratonie. Oby pogoda dopisała. Dzisiaj w krk już jest nieco za ciepło. Moze się do niedzieli ochłodzi...

No i po Cracovia Maraton.
Przez zimę trenowałem z myslą o 3:15, ale widzialem ze jest nieco lepiej wiec plan na dzis był 3:10. Pobiegłem nieco szybciej i skończyło się na 3:00:56. Postęp o blisko 27 minut :)
Teraz już wiem, że poprzednie maratony biegałem zbyt asekuracyjnie.
Po raz pierwszy druga połówke pobiegłem szybciej niż pierwszą.

Moderatorzy: Pająk  

Stronę wygenerowano w 0.306 sekundy.

do góry