emo Planowane starty Vege Runners

Planowane starty Vege Runners

Mam dość, to był 1 i ostatni raz . Obiecałem to właśnie mojej kochanej żonce.
Gratuluję i... nie wierzę w tę obietnicę. Lepiej od razu powiedz żonie, że ta obietnica była składana po wpływem... zmęczenia.
~~~~
MEL.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Przebiegłem 100 km!!!
Zająłem 4 miejsce czas 8 godzin 28 minut 27 s.
Było bardzo ciężko, odcinki crossowe, do 40 km padało.
Mam dość, to był 1 i ostatni raz . Obiecałem to właśnie mojej kochanej żonce.Z braku funduszy po padnięciu moich butów startowych wystartowałem dzisiaj w moich butach :do biegania w ciężkim terenie:
Niestety są trochę masywne spuchły mi stopy, ostatnie 20 km to była męka.Olbrzymie kłopoty z palcami.Moje paznokcie są sine ,właściwie czarne.Piję sobie browara na znieczulenie .
Pozdrowienia dla wszystkich wege.

No pięknie:)
Ja także nie wierzę w to, że to była Twoja ostatnia setka. To samo sobie powtarzalem mecząc sie kiedyś na ostatnich kilometrach pierwszego maratonu.

Świetne miejsce no i rewelacyjne tempo - niewiele ponad 5 minut na kilometr.
GRATULACJE!!!

Jak już wcześniej informowałem dzisiaj na Śląsku witamy wiosnę !!!!
http://www.biegajacekatowice.cba.pl/index.htm
Nasze szamańskie zaklęcia sprawią, że zima wyniesie się już na dobre....
pozdrawiam wszystkich wiosennie :D

no i jak tam poszedl bieg w katowicach?

Za tydzień zapowiada sie korespondencyjny pojedynek wśród Vege Runnersów bo 25go marca kilka osób startuje w półmaratonie w Warszawie, a co najmniej 2 osoby (w tym ja) w półmaratonie w Krakowie.
pozdr.

...no i jak tam poszedl bieg w katowicach?...

Wiosennie.... :lol: Było świetnie, elektronicznie zgłosiło sie coś około 180 osób, na biegu było prawie 400 !!!!!!!!!!! Organizatorzy spisali się na medal, opanowali ten tłum spragnionych biegania. Wyniki jak wyniki ( ja 1:08:48 :oops: ), ale atmosfera była świetna. A jak cieszyła mnie kolejka po biegu za kiełbaskami w której nie stałem :P ... impreza naprawdę fajna i mamy nadzieję, że wejdzie na stałe do kalendarza biegowego.

...25go marca kilka osób startuje w półmaratonie w Warszawie, a co najmniej 2 osoby (w tym ja) w półmaratonie w Krakowie..

Trzymam za was kciuki, ja niestety piękną niedzielę 25 spędzam w pracy na dyżurze ... :cry:

bartezzzzz wrote:
Za tydzień zapowiada sie korespondencyjny pojedynek wśród Vege Runnersów bo 25go marca kilka osób startuje w półmaratonie w Warszawie, a co najmniej 2 osoby (w tym ja) w półmaratonie w Krakowie.

Pojedynek? Rany, nie byłem świadomy w czym biorę udział. Chciałem sobie tak normalnie pobiegać, być może poprawić swój wynik, a tu szykuje się niezłe darcie butów i asfaltu :D
To kto startuje w Warszawie? Ja będę, Lubomir też się deklarował - ktoś jeszcze? Szkoda że nie wypaliło ze stworzeniem grupy na Półmaraton Warszawski (chyba że o czymś nie wiem).

Całkiem zapomniałem o

biegajznami.pl/forum/viewtopic.php?t=160...ostorder=asc&start=0

dzisiaj po raz drugi witamy wisonę na nieco dłuższym dystansie... :P Impreza całkowicie spontaniczna i organizowana przez zapaleńców. CHWAŁA IM ZA TO :!: Zaczynamy o 16.00, a kiedy skończymy.. jak ostatni dobiegnie do mety... zapowiada sie super zabawa.

Półmaraton krakowski już za mną.
Zacząłem nieco z szybko (pierwszy kilometr w 3:30 :shock:), potem już zwolniłem. Skończyłem z wynikiem 1:26:04, poprawiajc życiówkę o 7 minut:) Nareszcie widzę wyniki zimowego biegania!!!
Drugi Vege Runner - Ewelina - pobiegła w ok. 1:45:30.

A podobno Pająk zapomniał przestawić zegarek i pojawił się na starcie Półmaratonu w Warszawie godzinę po starcie 8)

nex_t, Lubomir - jak Wam poszło?

.... Skończyłem z wynikiem 1:26:04, poprawiajc życiówkę o 7 minut:)...

Gratuluje wyniku :!:

Gratulacje. Jako zaoczny vege runner odnotuję dla porządku, że biegnąc w trupa poprawiłem trzy życiówki (10, 15, HM) i na dobry początek poważnego sezonu mam fajny wynik 1h 19'38''. Ale wylot z tunelu prawie mnie zabił...
sport ssie

Laski Kabackie i parę innych

No ja takze zrobilem przy okazji zyciowke na dyche (39:31) i moze tez na 15 ale nie wiem bo zapomnialem sprawdzic:)
Gratulacje fil - mocny jesteś!!! A to dopiero wiosna. Oby tak dalej.
I nie żaden zaoczny tylko pelnoprawny Vege Runner jestes ;)

Gratuluję! Wspaniałe czasy, a to dopiero początek sezonu :)
Ja wybiegałem 1:31:53 wg nieoficjalnego wyniku - trochę to dziwne, bo nie mam czasu na 10km a mój czas brutto = czas netto (a do startu się nie pchałem) - teraz to będzie trudno zweryfikować, ale nic to. Nie tylko ja tak mam. Tak czy inaczej poprawiłem swój wynik z poprzedniego roku o ponad 7 minut :)

Jeśli macie jakieś własne zdjęcia z biegów to podeślijcie mi kilka sztuk do galerii na wegesport.pl.

Gdzie zamierzacie biec wiosenny maraton?
Ja rozważam Dębno, Wrocław i Kraków i wciąż się zastanawiam. Decyzję muszę podjąc w tym tygodniu. Informacja o tym gdzie Wy biegniecie mogłaby mi ułatwić wybor :)

Moderatorzy: Pająk  

Stronę wygenerowano w 0.281 sekundy.

do góry