emo Planowane starty Vege Runners

Jeżeli planujecie starty w jakimkolwiek miejscu na świecie i na jakimkolwiek dystansie dajcie wcześniej znać - może się okaże, że ktoś jeszcze od nas startuje itp. W kupie raźniej :]

W tym temacie będziemy też uzgadniać planowane starty jako klub Vege Runners. Od razu może warto ujednolicić nawę, aby nie było zamieszania - w zgłoszeniu piszmy Vege Runners, a nie Wege Runners.

Jakieś propozycje na marzec?
Na razie padła jedna - Półmaraton Warszawski (25 marca chyba).
Poza Marcinem (nex_t) ktoś jeszcze zamierza tam pobiec?
Wystaczą 3 osoby z klubu aby być w klasyfikacji drużynowej.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Planowane starty Vege Runners

również planuję start w Półmaratonie Warszawskim
Cervélo Mafia
MW2008 - 3:14:37
PMW2011 - 1:25:11
IM 2010 ;-)

Witam wszystkich vega biegaczy. 18 marca 2007 - Katowice Muchowiec - 15 km. Ktoś z vega jeszcze będzie ?

pozdrwiam

Joel

10 marca 100 km w Gdańsku . Chciałbym ukończyć ten bieg nie mam żadnych ambicji czasowych.Trzymajcie za mnie kciuki .Wszystkich wegetrian z okolic Gdańska zapraszam do kibicowania w ramach sobotniego spaceru nad morzem.
A może ktoś do mnie dołączy...

Jak Ci dobrze pojdzie setka w Gdansku...
... to z 9 na 10 czewca w Krakowie odbedzie sie bieg dobowy :)
Jeżeli przyjedziesz to doping masz murowany, sam nawet sobie pompony sprawie ;)

Tego samego dnia co Polmaraton Warszawski jest takze polmaraton w Krakowie i raczej pojde na latwizne i pobiegne tam gdzie mam blizej. Szkoda ze klasyfikacja druzynowa nie obejmuje obu biegow lacznie :]

Coś nie widać regulaminu.
Cholera kuszące ,jak Ci juz mówiłem mieszkałem w Krakowie 5 lat.
Na końcu Błoń cichy kącik była kiedyś knajpa Pod Kasztanem ,morze piwa się tam wypiło . Trochę mordownia, dużo studentów tam bywało.
Mam tam trochę przyjaciół.

10 marca 100 km w Gdańsku . Chciałbym ukończyć ten bieg nie mam żadnych ambicji czasowych.Trzymajcie za mnie kciuki .

Niestety na żywo nie bede mógł ci kibicowac ale wierze albo i wiem o tym że że dasz rade ... Trzymam kciuki przyjacielu :wink:
Cursed..."Człowiek który nie zmierza do jakiegoś celu nie osiągnie żadnego"

Trzymajcie za mnie kciuki .Wszystkich wegetrian z okolic Gdańska zapraszam do kibicowania w ramach sobotniego spaceru nad morzem.

A ci co jedzą trochę mięska, też mogą kibicować, czy nie :?: :D

Trzymajcie za mnie kciuki .Wszystkich wegetrian z okolic Gdańska zapraszam do kibicowania w ramach sobotniego spaceru nad morzem.

A ci co jedzą trochę mięska, też mogą kibicować, czy nie :?: :D
Ale tylko trochę.

Dzisiaj 03.03 przebieglem Cross Między Mostami we Wrocławiu na ciekawym dystansie 12,300. Naprawde bardzo dobrze zorganizowana impreza bez wielkich pieniedzy .To mi się podoba. Mam smaka na Maniecką Dziesiatke i jak wszystko dobrze pojdzie to napewno tam zawitam . Mam nadzieje że jakies-Veg-asy- sie jeszcze zjawią . Pozdr 8)
Cursed..."Człowiek który nie zmierza do jakiegoś celu nie osiągnie żadnego"

Przebiegłem 100 km!!!
Zająłem 4 miejsce czas 8 godzin 28 minut 27 s.
Było bardzo ciężko, odcinki crossowe, do 40 km padało.
Mam dość, to był 1 i ostatni raz . Obiecałem to właśnie mojej kochanej żonce.Z braku funduszy po padnięciu moich butów startowych wystartowałem dzisiaj w moich butach :do biegania w ciężkim terenie:
Niestety są trochę masywne spuchły mi stopy, ostatnie 20 km to była męka.Olbrzymie kłopoty z palcami.Moje paznokcie są sine ,właściwie czarne.Piję sobie browara na znieczulenie .
Pozdrowienia dla wszystkich wege.

Przebiegłem 100 km!!!
Zająłem 4 miejsce czas 8 godzin 28 minut 27 s.
Było bardzo ciężko, odcinki crossowe, do 40 km padało.
Mam dość, to był 1 i ostatni raz . Obiecałem to właśnie mojej kochanej żonce.Z braku funduszy po padnięciu moich butów startowych wystartowałem dzisiaj w moich butach :do biegania w ciężkim terenie:
Niestety są trochę masywne spuchły mi stopy, ostatnie 20 km to była męka.Olbrzymie kłopoty z palcami.Moje paznokcie są sine ,właściwie czarne.Piję sobie browara na znieczulenie .
Pozdrowienia dla wszystkich wege.
GRATULACJE!!!!!! Jesteś wielki!!!! Paznokcie zejdą a przebiegnięta setka zostanie na całe życie.

Moderatorzy: Pająk  

Stronę wygenerowano w 2.888 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry