emo Stroje Vege Runners

Stroje Vege Runners

Ja głosuję za pomarańczowymi, a jak będę osamotniony w tym wyborze , to proszę mnie prześrodkować do "żółtków".
Pzdr. Robert

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Stroje Vege Runners

Chyba mamy sponsora:)
Firma Green Way jest zainteresowana logiem na koszulkach. Dzieki temu koszt koszulek bylby znacznie nizszy.

Generalnie nic do Green Waya nie mam ( chociaz na forach wege ma zla prasę ) i jakby się dorzucił do koszulek i zdecydowanie obniżył ich koszt to byłoby super.
Pytanie, ile taniej by to było na koszulce , bo według mnie jeśli np. 5-10 zł to może nie warto sobie jej "zaśmiecać" innymi logami poza wege runners. Pisałeś że chcemy na początek zrobić ok. 20 koszulek po 45-50 PLN , to w zasadzie jest ok 1 tys. Jesli kazda z knajp Green Waya poswiecilaby na ten sponsoring ok. 50 - 70 PLN ( to chyba nie jest duzo ) to mielibysmy je za darmo. Nie wiem co na to pan Hudzik i czy nie bylyby to za bardzo wygórowane propozycje z naszej strony>
Pzdr. Robert

Stroje Vege Runners

Green Way działa na zasadach franszyzy, dlatego kontaktowalismy sie nie z poszczegolnymi knajpkami tylko z zarzadem.
Zaproponowalismy logo w zamian za pokrycie polowy kosztów koszulek, czyli mysle ze dosc dobry układ.

kolor pomaranczowy wydaje sie byc ciekawy, pytanie tylko jak to bedzie sie komponowalo z ich logo - chyba faktycznie calkiem niezle :)

czekamy na kolejne opinie

Stroje Vege Runners

BIAŁA KOSZULKA + dodatki w kolorach zielony , czarny, pomaranczowy czy żółty

-choc fajnie byloby sprawdzic te kolory w tzw. Realu, bo zielony zielonemu nie równy.

-moze wykorzystac z jednej strony to kolorowe logo "Vege Runnuers" a z drugiej to czarne logo,

p.s.
Mysle ,ze wspolpraca z GW moze byc obustronie korzystna

Stroje Vege Runners

Z przyczyn formalnych wycofuję się z dyskusji - począwszy od Biegu Chomiczówki mam obowiązek reprezentowania barw mojego klubu.

Oczywiście pozostaję wegetarianinem; może przemycę jakieś zielone akcenty :wink:
sport ssie

Laski Kabackie i parę innych

Stroje Vege Runners

No dobra to kto w końcu będzie zamawiał koszulkę ręka do góry.
Zobaczmy ile jest chętnych osób..
Ja podnoszę.
Pzdr. Robert

Stroje Vege Runners

Do 28go musimy wyslac zamowienie, aby koszulki byly wykonane na Trzemeszno.
Lada dzien uruchomimy zapisy.
Fil, moze chociaz czasem na trening zarzucisz koszulke Vege Runners? Albo moze chociaz do spania? ;)
Mysle ze ok 15 osob zlozy zamowienia, dla spoznialskich zrobi sie drugi rzut.

Stroje Vege Runners

jestem chętny na samą koszulkę, ale jeszcze chętniej zobaczyłbym jakąś wizualizację projektu.

i oczywiście pomacać materiał, bo drifit drifitowi nie równy, ale tak czy inaczej biorę, rozmiar męski L (na 175 wzrostu)
Cervélo Mafia
MW2008 - 3:14:37
PMW2011 - 1:25:11
IM 2010 ;-)

Stroje Vege Runners

Ja też. Koszulek nigdy za wiele, ale co do ich koloru i nadruków - dostosuję się do głosu pozostałych. Tylko nie żółte, proszę.
sport ssie

Laski Kabackie i parę innych

Stroje Vege Runners

Wysłałem do większości z Was maile ze szczegółami Operacji-Koszulka.
Jesli do kogos mail nie dotarł (np ma nowy) lub jesli nie miałem w kontaktach kogoś kto ma chęc na koszulkę - bardzo prosze o maila to podeśle szczegóły.

Wazne aby szybko zamówienie złozyć więc nie zwlekajcie.
Pozdrawiam

Stroje Vege Runners

Wykonanie projektu : Jesion

Właśnie zamawiamy czadowe koszulki biegowe Vege Runners. Jeżeli masz ochote zgłoś się do Nas.

Moderatorzy: Pająk  

Stronę wygenerowano w 2.785 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry