emo Stroje Vege Runners

Zamierzamy przez Zime zalatwic sprawe strojów (koszulki + ew. spodenki) grupy biegowej "Vege Runners". Stroje beda gotowe przed I Mistrzostwami Polski Wegetarian w Biegu na 15 km - Trzemeszno 2007 17.02 )

Chcemy sie Was poradzic w kilku sprawach- wiec zapraszamy do dyskucji na temat :

-kolory ( zielono -...?)

- logo do napisow "Vege Runners" +"Wegesport.pl" + imie nazwisko? ( czekamy na ciekawe propozycje grafik)

-ew. sponsorzy( firmy zwiazane poniekad z specifika grupy)

- znalezlismy dosc ciekawego producenta sportowych koszulek, cena umiarkowana

prosze takze wyrazac zainteresowanie ewentualnym zakupem

pozdro

Pajak

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Stroje Vege Runners

z tego co pamiętam to koszulka wg własnego wzoru kosztować będzie 45-50zl. Do tego ewentualnie spodenki 25zl

Są także koszulki damskie

Prosiłbym aby chociaz kilka osób wypowiedziało się w tej sprawie, gdyż nie chcemy nic robic w ciemno, nie znając waszej wizji takich koszulek.

Stroje Vege Runners

Witam,

super ! można dołaczyć do grupy wegan biegających ? A co ze strojami ? Też chętnie coś atkiego na siebie włoże,

pozdrawiam,

Kocio

Stroje Vege Runners

Jakiego typu koszulki chcecie zrobić ?
Bawełniane, czy z dobrego materiału odprowadzajacego pot ( takie jak np. na Run Warsaw)?
Startowe bez rękawów, lub np z rękawkami zakładane na inne ubranie, czy z długimi rękawami do biegów jesienno-zimowych?
Krój luźny czy dopasowany?

Co do spodenek to pytania podobne.
Obcisłe , czy lekkoatletyczne?
Oddychające czy nie?
itd.....

Ja jestem zwolennikiem wersji z jak najlepszych materialów. Niestety idzie to w parze z wysoką ceną. Ale czego się nie robi dla wygody i dobrego wyglądu :wink:

Może zamiast szycia, lepiej będzie zamówić w promocyjnej ( sponsorskiej) cenie koszulki w Nike'u , New Balance, czy innym Adidasie. Bedzie wtedy gwarancja dobrze skrojonych i sensownie uszytych koszulek. Niektóre kluby tak robią ( np.entre.pl. z Adidasem,....). Nie wiem tylko ile osób by bylo nimi zainteresowane, a co za tym idzie czy bylibyśmy poważnym partnerem w rozmowach sponsorskich z dużymi firmami sportowymi.

Pzdr. Robert

Stroje Vege Runners

Koszulki typowo biegowe na ramiączkach z materialu odprowadzajacego pot.
Rozmiar w zaleznosci od tego jaki dana osoba zadeklaruje, specjalny kroj na koszulki damskie
Spodenki lekkoatletyczne, wg podanego rozmiaru, ten sam material co koszulki

Na maratonie w Poznaniu rozmawialismy z wlascicielem firmy Amos z Leszna. Koszt koszulki wg wlasnego projektu to ok 45-50 zl, do tego spodenki za 25 zl, wiec ceny bardzo atrakcyjne.

Kazda koszulka robiona jest osobno wiec jesli ktos chce to mozna np wrzucic sobie na koszulke ksywe lub imie

co wazne-nadruk nie jest "gumowy".

na poczatek planujemy ok 20 sztuk wiec domyslam sie ze nie jestesmy powaznym partnerem do rozmow z zadnymi duzymi firmami, ale jakos mi to zbytnio nie przeszkadza ;)

Szkoda tylko, że tak malo osob komentuje w tym temacie nasze przyszle koszulki. Potem bedzie problem, ze nie ten kolor, nie ten wzor, nie ta firma, ... nie ta dieta ;)

Stroje Vege Runners

Ja uważam, że to świetny pomysł..sam chętnie taki strój sobie zafunduje chociaż sam biegam w koszulkach z rękawkami ;)

kolor według mnie - zielono -czerwony lub zielony - czarny ;)

[/url]

* ostatnio dobrze spałem w nocy
* jestem optymistycznie nastawiony co do moich celów
* mój apetyt jest duży
* odczuwam mały ból mięśni

Stroje Vege Runners

kolor według mnie - zielono -czerwony lub zielony - czarny ;)

[/url]

Nie wiem czy ciemne kolory (zieloczy czy czarny) sprawdzają się w długich biegach w upalne dni, gdy słoneczko świeci na koszulkę przez kilka godzin. Poza tym zielony z czarnym to malo optymistyczne zestawienie kolorystyczne i bardziej mi pasuje do klubu górniczego. :wink:
A co myślicie o kolorach bardziej "optymistycznych" i słonecznych , czyli żółtym lub pomaranczowym.
Może też dobrym pomysłem byłyby białe , ale za to z bardzo kolorowym napisem.
To moje "trzy grosze" w kwestii kolorów.
Co do fasonu i materiału , to mam pytanie czy można gdzieś zobaczyć ( np. w internecie ) koszulki wyprodukowane przez tego pana ?

Pzdr. Robert

Stroje Vege Runners

Niestety nigdzie w necie nie widzialem tych koszulek, ale mialem okazje widziec ja na zywo i dosc dobrze sie ten material prezentuje

Co do kolorow to moze faktycznie powinnismy uderzyc w nieco jasniejsze tony.
Generalnie to wiadomo, ze na kolorach lepiej sie kobiety znaja, wiec jesli ktoras z Pan chcialaby stworzyc przykladowa kompozycje kolorow to smialo! :)

Stroje Vege Runners

Jeśli o mnie chodzi, to zdecydowanie wolałbym strój obcisły. Jeśli nie macie nic przeciwko, gdy zdecydujecie się na wzór logo (pierwsze jest OK), wykonam nadruk we własnym zakresie.
sport ssie

Laski Kabackie i parę innych

Stroje Vege Runners

Chcemy zrealizowac zamowienie tych koszulek, tak azeby zrobic z nich uzytek na mistrzostwach Wegetarian w Trzemiesznie 17 lutego.

Zapraszam wszystkich wiec do dyskusji na temat wygladu ostatecznego strojow.
Wykorzytane grafiki bede nagrodzone ( np. koszulka z zaprojektowanym logo, broszury "Wegetarianizm w Sporcie", ...). Konkurs dotyczy nie tylko loga,ale takze bannerow, czy butonów na nasza strone czy zaprzyjaznione serwisy. Wszystie ciekawe projekty beda opublikowane na stronie Wegesport.pl

Serdecznie Zapraszam

Stroje Vege Runners

Chyba mamy sponsora:)
Firma Green Way jest zainteresowana logiem na koszulkach. Dzieki temu koszt koszulek bylby znacznie nizszy.
Czy ktos z osob zainteresowanych koszulkami ma cos przeciwko firmie GW jak sponsorowi?
Aby kolor koszulki dobrze sie komponowal z logiem GW proponuje kolor koszulki żółty lub jasno zielony. Ma ktos moze inne propozycje kolorow? Proszę o wypowiedz zwlaszcza kobiety, wiadomo dlaczego ;)

Stroje Vege Runners

Gdy pomyślę o koszmarnej żółci koszulek biegajznami.pl...
sport ssie

Laski Kabackie i parę innych

Moderatorzy: Pająk  

Stronę wygenerowano w 3.630 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry