emo Warszawa

Zapraszamy z Markiem P. do dołączenia do kolejnej walki drużynowej na fajnym biegu w Warszawie.

Jest już regulamin GrandPrix Warszawy na 2017 rok. Jak dotąd w tych rozgrywkach brakowało licznej
reprezentacji Vege Runners. Biorąc pod uwagę naszą liczebność oraz roślinną
siłę;) mamy realne szanse na dobrą pozycję w klasyfikacji klubowej i solidny
wegeakcent. A przy okazji dobrze się razem bawić:)
Pokażmy na co stać warszawskiebłyskawiczne marchewki!
Pierwszy bieg już w sobotę 4 lutego,zapisy są już otwarte – szczegóły na stronie http://biegi.waw.pl/

Kilka faktów o GPW:
 - to jedne z najstarszych, a może i najstarszezawody w Polsce rozgrywane cyklicznie (rozgrywane od ponad 25 lat)
- zawody odbywają się w soboty wLesie Kabackim, trasa ma niecałe 10 km, jest dość płaska, nadaje się dla
każdego, kto potrafi przebiec 10 km
- start Pań i zawodników biegającychpowyżej 60 minut – o 11.00, start Panów o 11.10
- cykl składa sie z 8 biegów - w tymroku to 4 luty, 11 marca, 8 i 29 kwietnia, 2 i 16 września oraz 7 i 21
października
- do klasyfikacji klubowej liczą sięzdobyte punkty wszystkich zawodników drużyny, nawet tylko z jednego biegu. Dlatego
nasz liczny udział ma kluczowe znaczenie dla wspólnego sukcesu.
- do klasyfikacji indywidualnej idrużynowej liczą sie najlepsze wyniki z 6 biegów, wiec nie ma potrzeby brania
udziału we wszystkich 8. Do klasyfikacji indywidualnej trzeba pobiec w 5
biegach, ale do klubowej liczy sie nawet 1 bieg, wiec nawet jeśli ktoś może pobiec
mniej niż 6 razy, to tez może zdobyć punkty dla klubu.
- w każdym biegu punktowanych jestpierwszych 100 mężczyzn i pierwsze 50 kobiet. W związku z tym, ze kobiet często
jest na starcie mniej niż 50, juz samo przebiegniecie 10 km dystansu może dać
punkty. Chłopaki maja trochę ciężej - tu, żeby załapać sie na jakiekolwiek
punkty, przeważnie trzeba przebiec trasę w granicach 43 minut
- koszt udziału w jednym biegu niestety zdrożał iwynosi w tym roku 25 zł. To jednak itak znacznie taniej niż udział w wielu biegach masowych.
- jeśli ktoś dotąd nie brał udziałuw zawodach to przed swoim pierwszym biegiem musi się zapisać przez stronę (zapisy
ruszają tydzień przed biegiem, pamiętajcie, żeby podać klub Vege Runners:)
- płaci się gotówką namiejscu, przed zawodami, wiec jeśli coś komuś wypadnie, kasa nie przepada
Pamiętajcie, pierwszybieg już 4 lutego - błyskawiczne marchewy na start:)

Za wiadomość dziękuje vilk, Mako, Dadzia

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Warszawa

Pomysł super. Ja już z Markiem rozmawiałam, że wyjeżdżamy w lutym, ale gdy wrócę, też się piszę. Zatem do zo w marcu
Za wiadomość dziękuje Olga_

Warszawa

Kto biegnie Pólmaraton Warszawski 26.03 ?

Opłata 80zl do końca lutego.
Zgłaszam sie pierwszy na kapitana i kompletuję skład na drużynówke :)
Gorąca prośba startujacych o kontakt (kazdy kolejna osoba może tylko wspomóc drużynę)
  • Kapitan zgłasza drużynę nadsyłając jej pełny skład (imiona, nazwiska oraz lata urodzenia i numery startowe zawodników) na adres
    na załączonym formularzu. Zgłoszenia drużyn można nadsyłać do 12 marca 2017 roku.
  • Drużyna składa się z minimum 4 osób, w tym minimum jednej kobiety. Nie ma górnego ograniczenia liczby członków drużyny.
  • W razie uzyskania jednakowych wyników przez więcej niż jedną drużynę, o pozycji w klasyfikacji końcowej decyduje w pierwszej kolejności liczba
    zgłoszonych zawodników (wyższa – wyższe miejsce), a następnie czasy
    najlepszych zawodników w drużynie.
Za wiadomość dziękuje Mako, Dadzia, SMSon, AnkaKa

Warszawa

będzie reprezentacja z Jeleniej, bo biegnie od nas Ania K. - przekażę jej, żeby się zgłosiła ;-) a czy na Maraton Warszawski będzie w tym roku start drużynowy? Pod wpływem namów znajomych (mimo zarzekania się, że nie biegniemy maratonu wiosną) już się zapisaliśmy z Mako :-)
Za wiadomość dziękuje AnkaKa

Warszawa

Hej:) Jeśli nazwa klubu nie koliduje z nazwą drużyny to jestem chętna wesprzeć "swoich" własnym - żółwim tempem ;) 
Za wiadomość dziękuje Mako

Warszawa

Kto biegnie Pólmaraton Warszawski 26.03 ?

Mam taki plan ;) Dlatego jeżeli, tempo nie ma znaczenia to bardzo chętnie dołączę do drużyny:)
Dzisiaj po raz pierwszy biegłam z Wami w GrandPrix, raczej nie zdobyłam dla nas punktu, ale mam nadzieję, że kolejny bieg pójdzie mi lepiej:)
Za wiadomość dziękuje Mako, Peepuck, AnkaKa
Dbam o ciało - by mojej duszy, mieszkało się dobrze ;)

Warszawa

Dadzia wrote:
będzie reprezentacja z Jeleniej, bo biegnie od nas Ania K. - przekażę jej, żeby się zgłosiła ;-) a czy na Maraton Warszawski będzie w tym roku start drużynowy? Pod wpływem namów znajomych (mimo zarzekania się, że nie biegniemy maratonu wiosną) już się zapisaliśmy z Mako :-)
uściślę, że chodzi mi o Orlen Maraton w kwietniu... my z prowincji, więc dla nas to po prostu wyjazd do stolycy :P
Za wiadomość dziękuje Mako

Warszawa

@SMSon - na GP Warszawy kazdy z nas zdobyl punkty ! Mamy pierwsze miejsce klubowo po pierwszej seri :) Tak trzymac !

@Pólmaraton Warszawski: prosba o info  od Was : imiona, nazwiska oraz lata urodzenia i numery startowe na vegerunners@ lub na forum
  1. Pająk
  2. Lukas G.
  3. Julek
  4. Ania K.
  5. Sarah
  6. Siva
  7. Kostek
  8. Olga
Za wiadomość dziękuje Dadzia, SMSon

Warszawa

Jaka dobra wiadomość ;)) Gratuluję Nam!

Na półmaraton zapiszę się jak wrócę z nart po 19.02:) będę wtedy znała numer startowy i podam swoje dane. Namawiam moje dwie przyjaciółki(też wege), żeby wzięły udział, bo jeżeli się dobrze zorientowałam, to im więcej nas będzie tym lepiej?
A zgłoszenie drużyny do 12 marca, to jest jeszcze trochę czasu.
Za wiadomość dziękuje Pająk

Warszawa

Po pierwszej edycji Grand Prix Warszawy zajmujemy 1-sze miejsce w drużynówce ! Do końca roku jeszcze 7 biegów w
ramach tej imprezy. Zaprszamy do wspólnego startu, bo każdy może zapunktować:) Troche odskoczylismy konkurencji, ale to ciągle dopiero początek zabawy :)

1 775 Vege Runners
2 490 JacekBiega Running Team
3 343 KB ActiveSports Warszawa
4 309 A.K.B. MORT!
Za wiadomość dziękuje Dadzia, Peepuck, Veola, Olga_, Śledzik, hheell

Warszawa

Już 11marca kolejny bieg❤️Na pewno będę kontynuowała z Wami GP
Za wiadomość dziękuje Pająk

Warszawa

gratulacje wszystkim czasow z 11.03, 
nasza pozycja klubowa umocniona :)

1    1470    Vege Runners
2    905    JacekBiega Running Team
3    630    A.K.B. MORT!
4    566    Warsaw International Triathlon Club
5    542    KB ActiveSports Warszawa
6    415    Dream Run

DoZo 8-ego kwietnia na kolejnej edycji !
Za wiadomość dziękuje Dadzia, Lukas12, Peepuck, Veola, SMSon

Moderatorzy: Pająk  

Stronę wygenerowano w 0.238 sekundy.

do góry