emo Badziki i inne gadżety :)

Badziki i inne gadżety :)

Ja jestem chętny na czapeczkę truckera. Rozumiem, że to jest one size. Ja tych czapeczek to kilka sztuk wezmę i kominów też, dla siebie, rodziny i znajomych a co.

Pomysł miodzio.
Za wiadomość dziękuje Mako

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

może powinna się jakaś ankieta zamówieniowa na stronie pojawić, zebralibyśmy listę zdeklarowanych VR (danymi kontaktowymi, maksymalnym kosztem, liczbą sztuk, rodzajem - komin czy czapka). Potem rozesłali na wszystkie maile informacje z wyceny od producenta (jak już będzie). Listę na pewno z 14 dni będziemy tworzyć, a tak już była by gotowa i pokazała nam o jakim mniej więcej wolumenie zamówienia mówimy,

Pytałam znajomych o sprawdzone namiary na truck cupy, ale niestety nic konkretnego się nie dowiedziałam. Za to w ciągu najbliższych paru dni będę zamawiała do wegarni nowe wzory toreb i kubków, więc przy okazji pytanie - czy byłoby zainteresowanie takimi z wzorem VR? Oczywiście z przedsprzedażą i niższą ceną.
Za wiadomość dziękuje Mako
Wegańskie książki i gadżety:
wegarnia.pl/

O, znalazłam info, że za półtora tygodnia są w Warszawie targi poligraficzno-reklamowe. Więc chyba wstrzymuję zamówienie Wegarni i się tam przejdę, żeby na żywo pooglądać (i pomacać :p) ofertę, zawsze to mniejsze ryzyko jeśli chodzi o jakość towaru. Będą jacyś wystawcy bardziej sportowi, to się rozejrzę za czapeczkami itd. :)
Za wiadomość dziękuje Pająk, Mako
Wegańskie książki i gadżety:
wegarnia.pl/

Pokój wrote:
Pytałam znajomych o sprawdzone namiary na truck cupy, ale niestety nic konkretnego się nie dowiedziałam. Za to w ciągu najbliższych paru dni będę zamawiała do wegarni nowe wzory toreb i kubków, więc przy okazji pytanie - czy byłoby zainteresowanie takimi z wzorem VR? Oczywiście z przedsprzedażą i niższą ceną.

marzymy z Martą o takich płóciennych torbach na zakupy z logo VR :)

Gerst wrote:
marzymy z Martą o takich płóciennych torbach na zakupy z logo VR :)

niedawno nawet pytałam Moni, skąd wzięła taką torbę! Też bym bardzo chętnie taką przygarnęła :ok:
Ból jest przejściowy. Duma trwa wiecznie.

Mako wrote:
My dostaliśmy za wysoką pozycję w Vege Grand Prix 2012 :P

GRATY ! :piwo:

Czapeczki to dobry pomysł sam bym sobie chętnie kupił białą na letnie upały:) W czwartek planuję być na targach sportowych w Kielcach, więc będę molestował producentów chust :) Przez telefon to nie rozmowa ...
Za wiadomość dziękuje Pająk, Mako
Wegetarianizm to filozofia ,a bieganie to spokój umysłu ...

Wróciłem z targów w Kielcach :) . Dogadałem się z firmę i są w stanie zrobić chusty a'la BUFF z naszym logiem w cenie 12zł netto za sztukę przy zamówieniu minimalnym 200szt (mniej też zrobią wiadomo ;) ). Cena ta powinna być już satysfakcjonująca dla wszystkich. Cena chusty podali, że żadna tajemnica 7,80 a reszta to nadruk loga.
Największe w tym koszty to niestety matryca, przygotowanie szablonu i potem to już z górki :) Trzeba pomyśleć o jakimś wzorze zatwierdzić itd.
Za wiadomość dziękuje Peepuck
Wegetarianizm to filozofia ,a bieganie to spokój umysłu ...

Fajnie :ok: Ja osobiście chętnie bym nosił taką nawiązującą do koszulki. Przyznam się szczerze , że nigdy nie stosowałem takiej chusty nawet nie do końca wiem jak wygląda... :)...
Za wiadomość dziękuje Pająk, Gerst, Mako
Chcę być dezerterem, który ma szansę powodzenia...

Moderatorzy: Pająk  

Stronę wygenerowano w 0.992 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry