emo Badziki i inne gadżety :)

Badziki i inne gadżety :)

Realizacja wszystkiego trwa do 22 dni od wysłania im wzoru ( plik z logiem) , dokonania poprawek, zatwierdzenia i produkcji w Hiszpanii. Może uzbiera się więcej chętnych to wtedy jest to szybko do ogarnięcia ? Co na ten pomysł nasze kierownictwo ?
Wegetarianizm to...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

kierownictwo inicjatywę akceptuje :)
ale raczej Maggid nie wyłoży kasy za 100 buffów, więc musimy najpierw zrobić zapisy aby oszacować zapptrzebowanie a potem zrobić przedpłaty.
Za wiadomość dziękuje Maggid

Ja moge zrobic formularz jak do koszulek. Klub sie rozrasta wiec zakladam ze zamowimy okolo 100szt, wyjdzie za szt
36,81 nettto czyli *1,23= 45,30 zl brutto

@Maggid- moze sa dostepne kominy nie markowe, ale rownie dobre jakosciowe.Dlaczego mamy placic za marek Buff i jeszcze jej logo umieszczac obok naszego wzoru.
Trafialem na lepsze i gorsze kominy w swoim marnym zyciu biegacza ;)

Ktos bedzie chetny wyslac 100 paczek...na poczcie ? :evil:
Za wiadomość dziękuje Maggid, Mako

Byłem powiązany z pewną marka swego czasu i sami robiliśmy w Chinach chusty, a'la BUFF pamiętam,ze minimum logistyczne to było 5000sztuk za wzór cena poniżej 4zł. Mam te wzory kilka rodzajów i poza fajną szatą nie widzę funkcjonalności . Jeśli to BUFF to nie ma co się dziwić, że chcą umieścić tam swoje logo. Wtedy ma się chustę taką limited edition i fajnie, że widać ze to dobra marka jak już za coś się płaci to niech to widać. Ja nie upieram się na tego BUFF mogę zadzwonić do polskich producentów np.: z okolic Wawy firma Hauer, bardzo dobrze znam właściciela i zapytać. hauer.iai-shop.com/ .Współpracowałem też z HimalSport / K2 z Panem Wielickim, który też ma fajne chusty, ale dalej bo Śląsk ;)
Wegetarianizm to...

Rozmawiałem z HAUER i oni robią nadruki nie metodą cyfrową tylko na tzw. Sitodruku i mogą to zrobić na swoich wzorach, które są dwuczęściowe na tym mniej rozciągającym się materiale. Poza zimą nie widzę sensu w takich chustach.Chętnych nie jest za dużo w połowie lutego będę na targach sport, outdoor'wych to mogę pogadać bezpośrednio. Chyba ,że sprawa jest pilna.
Wegetarianizm to...

Na chusty z buff jest za mało chętnych z tego co widzę. Produkcja 20 sztuk jest zbyt droga. Będę na targach w Kielcach to postaram się dogadać z kimś, aby zrobić to alternatywnie najtaniej jak się tylko da.
Za wiadomość dziękuje Pająk, aariel, Gerst
Wegetarianizm to...

Maggid wrote:
Na chusty z buff jest za mało chętnych z tego co widzę. Produkcja 20 sztuk jest zbyt droga. Będę na targach w Kielcach to postaram się dogadać z kimś, aby zrobić to alternatywnie najtaniej jak się tylko da.

Powodzenia !!! :)

To może ja się wypowiem w tym temacie, choć oficjalnie w grupie Vege Runners nie jestem, ale od jakiegoś czasu nie jem mięsa, a właściwie od czasu lektury Campbella "Nowoczesne zasady odżywiania" (jakieś 3 m-ce temu) to także bez nabiału itp. odzwierzęcych cudów.

Mam już buffów kilkanaście różnych - i tych oryginalnych i jakichś nieoryginalnych, używamy w rodzinie dość często. W związku z tym nie bardzo jestem zainteresowana kupowaniem kolejnego za jakieś duże pieniądze (ok. 50 zł to już dużo). Ale gdyby buff (czy buffopodobny) miał ładną, charakterystyczną wege-grafikę i kosztował kilka złotych, to kupiłabym pewnie kilka sztuk dla siebie oraz bliższej i dalszej wegerodziny. Dlatego jestem raczej zainteresowana czymś bardziej "dla lansu" (:D ;)) niż praktycznym, niezniszczalnym, "100% original" produktem.

Może inni myślą podobnie?
Za wiadomość dziękuje Pająk, AndrzejT
~~~~
MEL.

Ja uważam podobnie- generalnie biegam w czym popadnie- nie zauważam wielkiej różnicy między rzeczą "oryginalną" a jakąś z Decata czy no name z jakiejś innej sieciówki. Myślę, że coś z grafiką VR w rozsądnej cenie byłoby super....buff to też co innego niż spodnie (kiepskie się przecierają) czy koszulka (1 warstwa też potrafi )- nie pracuje tak mocno i może być "tani" :ok: tak myślę. A jak Wy?

Tak jeszcze myślałem, że skoro zamówienie Buffa wychodzi za drogo, to może coś tańszego. Co powiecie na czapeczkę lub daszek do biegania/chodzenia na codzień.
Na alledrogo koszt czapeczkek zaczyna się od ok 3zł, taka lepsza z siateczką z tyłu tzw. truckerka to koszt ok 12zł.
Koszt daszka tzw tenisowego to kwota ok 8-9zł. Do tego należałoby doliczyć koszt naszywki, w hafcie komputerowym ok 2zł.
Z kosztami przesyłki myślę, że zamknęlibyśmy się w kwocie 30-35zł max za sztukę. Ale to opcja do samodzielnego montażu :P

Są oczywiście firmy, które ofeują gotowy produkt - cena ok 14zł przy zamówieniu ok. 25szt + przesyłka, więc na to samo wyjdzie.
Pytanie tylko, czy ktoś chciałby taką zwykła nie techniczną czapeczkę. A może wystarczyłoby skupić się na naszywkach klubowych?

Attachment vege_gadzety.jpg not found

Załączniki:
Za wiadomość dziękuje Pająk

Melody`ja wrote:
Dlatego jestem raczej zainteresowana czymś bardziej "dla lansu" (:D ;)) niż praktycznym, niezniszczalnym, "100% original" produktem. Może inni myślą podobnie?

No taniość w barwach brzmi rozsądnie :) ja od roku używam jednej takiej z niedrogich (4fun standard 8 w 1 - 16zł teraz kosztują) http://4funsport.eu/upload/galeries/climb%20black.jpg i nawet niezbyt wyblakła z skomplikowanego rysunku. Była w górach, w lasach, biega ze mną zimą, robi za ścierkę na szlaku, chusteczkę do nosa, beret, chustę, pewnie jak bym był MacGyver to i byłby z tego klucz francuski ... niestety brak naszego znaczka !!! zmieńcie to !!! :evil:

-jestem tez za tanim kominem
-bardzo tez chcialbym czapeczke z siatka VB (track cup) :)

Proponowalbym zebrac zamowienie i zamowic gdzies po 100szt komina i 100szt czapeczki VR, ewentualna nadwyzke wrzucic do ktoregos zaprzyjaznionych sklepow internetowych(np Wegarnia) z odnosnikiem z naszej strony.

Co Wy na to ? Kto chcialby to oganac ?

Moderatorzy: Pająk  

Stronę wygenerowano w 0.249 sekundy.

do góry