emo Badziki i inne gadżety :)

Z błogosławieństwem Pająka zakładam wątek o przedsprzedaży i planach zamówieniowych :)

Jutro zamawiam przypinki 25 mm, dla wszystkich chętnych cena w przedsprzedaży 2,5 zł (zamówienia do jutra do końca dnia, wysyłka byłaby najpóźniej w pt/sob), przy zamówieniu 10 sztuk lub więcej po 2,3/szt. Ceny oczywiście brutto, wszystko z paragonem. Piszcie na priv lub maile na :)

W Warszawie można będzie odebrać osobiście, a tak to wysyłka Pocztą Polską, poleconym (ekonomia, na życzenie priorytet).

Później będą normalnie dostępne na www.wegarnia.pl

Poza tym w planach są inne produkcje, jeśli macie jakieś propozycje, dawajcie znać :)

Pozdrawiam
Kamila
Za wiadomość dziękuje Pająk
Wegańskie książki i gadżety:
wegarnia.pl/

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Badziki i inne gadżety :)

Badziki, dobra rzecz.
Ja byłbym też za np. jakimiś naszywkami :) Takie okrągłe logo Vege Runners fajnie by wyglądało na ulubionej jesiennej kurtce biegowej. Myślałem też o takich chustach wielofunkcyjnych (a'la BUFF) - cała w loga Drużyny. Ale to chyba grubsza sprawa, nie wiem, czy znalazłby się producent, który by takową wykonał.

Szyszka wrote:
Badziki, dobra rzecz.
Ja byłbym też za np. jakimiś naszywkami :) Takie okrągłe logo Vege Runners fajnie by wyglądało na ulubionej jesiennej kurtce biegowej. Myślałem też o takich chustach wielofunkcyjnych (a'la BUFF) - cała w loga Drużyny. Ale to chyba grubsza sprawa, nie wiem, czy znalazłby się producent, który by takową wykonał.

przypinki spoko, już chyba były o ile pamiętam (czy się mylę ?) - chętnie wzięlibyśmy kilka, przy okazji dla osób z Łodzi. Bywam w Wawie co najmniej raz w tygodniu w pracy więc mam po drodze.

Naszywki też super, ja ostatnio myślałem aby zrobić takie małe naprasowanki na koszulki biegowe z logo VR oraz różnymi wege zajawkami ... macie jakieś doświadczenia w tym zakresie ? Jak to zrobić aby działało dłużej niż jedno pranie ? ;) a może namalować farbami do materiałów ?

Producent by się znalazł, kwestia ceny przy zamawianej ilości, mogłoby się to mocno nie opłacać. A za naszywkami można się rozejrzeć :)

A co do wprasowanek czy jak to się nazywa - takie domowe robiłam kilka razy sama, nawet jeszcze gdzieś powinnam mieć ten papier. Wygląda super, jakość na pierwszy rzut oka super, ale niestety wytrzymałość do bani. Cenowo nie pamiętam jak to wyglądało.

Z pomysłów na najbliższe tygodnie chodzą mi jeszcze po głowie bidony - bardzo widoczny element, a przecież w dużej mierze chodzi o promowanie weg*anizmu podczas biegania i szpanowania gadżetami :)
wegarnia.pl/

Już są :) Tym, którzy skorzystali z przedsprzedaży, powoli zaczynam pakować przypinki i w weekend wyruszam z nimi na pocztę.

wegarnia.pl/156-przypinka-vege-runners.html
i zestaw dziesięciu przypinek: wegarnia.pl/157-10-x-przypinka-vegerunners.html

(wybaczcie jakość zdjęć, postaram się szybko wrzucić nowe, ładniejsze foty)
wegarnia.pl/

Szyszka wrote:
Badziki, dobra rzecz.
Ja byłbym też za np. jakimiś naszywkami :) Takie okrągłe logo Vege Runners fajnie by wyglądało na ulubionej jesiennej kurtce biegowej. .

Co do naszywek temat jest też do ogarnięcia. Spokojnie Mrówa z Lublina myślę jest w stanie to dla nas zrobić w razie co, po dobrej znajomości :) Jego naszywki są trwałe :)
Szyszka wrote:
. Myślałem też o takich chustach wielofunkcyjnych (a'la BUFF) - cała w loga Drużyny. Ale to chyba grubsza sprawa, nie wiem, czy znalazłby się producent, który by takową wykonał.

Sprawdzałem dziś temat z czystej ciekawości u samego źródła. Znajomy ma dystrybucję i wyłączność na BUFF ;)
Wszystko zależy wiadomo od ilości i materiału. Tu brany byłby materiał taki jak jest na oryginalnych BUFF. Normalne chusty najzwyklejsze w Chinach kosztują 3,20 PLN za sztukę, ale minimum logistyczne zabija :) Wiadomo te z Chin to podróby z fajną szatą graficzną, ale nic więcej, bo właściwości BUFF tam nie doświadczysz Mam kilka takich i działają jak bawełniana ścierka , w detalu i tak są od ok 19 do 29zł. Opłacalne jest to zrobienie na BUFF Oryginal przy minimum 100szt, bo cena wtedy jest już zbliżona z ceną detaliczną w sklepach, a ma się chustę z własnym wzorem, logotypem itd. Myślę, że nie jest to głupi pomysł. Jest grono osób, które biega w innych koszulkach, lub istnieją biegi na których biega się w okolicznościowych koszulkach. Logo nasze jest rzucające się w oczy ;). Wykonują zlecenia już od 25 sztuk. Przy 100sztuk ma się chustę za 36,81 netto taką co w sklepach jest za 59 PLN ORYGINAL BUFFz tym, że my możemy mieć oryginały z naszym logiem w cenie lepszej niż detaliczna ;)

Co wy na to ?

Poniżej ich oferta dla klienta i pewnie coś można na tym urwać. Wszystko zależy od wybranego modelu, materiału na którym ma to być wykonane, ale chyba najbardziej uniwersalny jest ten podstawowy na każdy sezon ;)

Za wiadomość dziękuje Pająk, Bolololo, Szyszka
Wegetarianizm to filozofia ,a bieganie to spokój umysłu ...

Maggid wrote:
Co wy na to ?

Poniżej ich oferta dla klienta i pewnie coś można na tym urwać. Wszystko zależy od wybranego modelu, materiału na którym ma to być wykonane, ale chyba najbardziej uniwersalny jest ten podstawowy na każdy sezon

brzmi super :) - jeśli potrzeba uzbierać wolumen - to my byśmy dwie poprosili (męska+damska?)- całoroczne lub zimowe (polarowe?) high uv :) lub coś podobnego co można użyć na wiele sposobów, dać na szyję, głowę, zawiązać czy tam zrobić z tego "maskę".

to Jelenia też 2 sztuki (damska + męska) na bank- model uniwersalny najlepiej :-) Myślę, że jest szansa, że nazbiera się zamówienie za fajną cenę, bo jest nas już naprawdę sporo: 144 osoby na Endo :-)))

Na razie to rozeznanie i jak się pomysł spodoba poproszę prezesa o wrzucenie infa na facebook, bo ja nie mam profilu :)

Też chętnie przytulę... ;) :ok:
Chcę być dezerterem, który ma szansę powodzenia...

Oferta ważna od 2012-10-01 do 2013-06-30

.MINIMALNE ZAMÓWIENIE: 25szt., dla ilości powyżej 250szt. Kolejne cenniki
.
CENNIK CUSTOMIZED BUFF - DRUK CYFROWY
Wyłaczny dystrybutor w Polsce: MALAVI s.c. Skrzetuskiego 29, 02-726 Warszawa, www.buff.pl
Ceny
- Wszystkie ceny są podane w PLN i są cenami netto. Ceny są niezależne od ilości użytych kolorów oraz wybranego wariantu chusty.
- W cenie jest zrobienie 2 projektów przez dział Design-u Buff® w Hiszpanii – i naniesienie 2-krotnie poprawek do wybranego wzoru. Możliwa jest też adaptacja wzoru
zaprojektowanego przez Państwa
- Ceny zawierają standardowe opakowanie - kartonowa główkę z instrukcją lub rulon, klinet może zadecydowac, który wariant wybiera..
- Technologia Polygiene® (Active Odour Control) jest użyty we wszystkich produktach Buff® produkowanych z mikrofibry.
LAYOUT - projekt
- Wybierz wzór z Customized BUFF® Products Design Style Guide (Appendix 2) lub zaprojektój swój własny niepowtarzalny wzór.
- Wszystkie produkty custom BUFF® musza posiadać logo BUFF® na końcowym produkciw, jako sygnatura, umiejscowione na górze i/lub dole produktu. Logo BUFF® bedzie wtopione
w strukture materialu lub przyszyte do materiału.
Warunki dostawy
Original Buff, S.A. zastrzega sobie prawo do odmowy zrealizowania zamówienia jeżeli wykorzystane na projecie wizerunki, materiały, zdjęcia mogą zaszkodzić wizeunkowi firmy.

Maggid wrote:
Sprawdzałem dziś temat z czystej ciekawości u samego źródła. Znajomy ma dystrybucję i wyłączność na BUFF ;)

no teraz to już musisz zaplanować i skoordynować dostawę :) do tego jakiś fajny wzór z logo !!!

GO GO GO Maggid !!! :)

Moderatorzy: Pająk  

Stronę wygenerowano w 0.224 sekundy.

do góry