emo TT Szczecin

TT Szczecin

Ja jestem chętny, najbardziej pasuje mi Puszcza Bukowa, bo mieszkam w okolicy. Akurat przygotowuję się do maratonu w Poznaniu, chętnie z kimś pobiegam. A może też planujesz Poznań?

Co do innych osób to moja dziewczyna też biega:). Co prawda powoli ale na trening regeneracyjny jak znalazł.

Terminy - jestem otwarty na propozycje. Najlepiej daj znać na GG.
Garmin Prowadzi

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

TT Szczecin

W jakie dni biegasz i po ile km w jakim czasie ?
na jaki czas sie szykujesz na poznań :?:
Najważniejsza jest Miłość poza tym Kocham życie takie jakie jest
www.TTSzczecin.pl/

TT Szczecin

Kilka dni temu wróciłem z długich wakacji, muszę powoli sie rozkręcić jeśli chodzi o treningi. Na razie planuję biegać trzy razy w tygodniu, do 10 kilometrów tempem ok. 5:30 na kilometr a więc niezbyt szybko. Za około dwa tygodnie zwiększę obciążenia i ilość kilometrów.

Powiedzmy, że poniedziałek, środa i piątek ale nie jest to stały plan. Biegam w różnych godzinach ale raczej popołudniu. Mój plan jest plastyczny, dopasowuję go do pogody, samopoczucia.

W maratonie zadebiutowałem w tym roku w Krakowie 3:49:01. W Poznaniu jak zwykle w jakichkolwiek zawodach mam plan miminum i maksimum:
- min: zejść poniżej 4 godzin
- max: 3:45, czyli poprawić czas z Krakowa.

Ależ długiego posta napisałem;).
Garmin Prowadzi

TT Szczecin

Szczecin to nie tylko Arkoński!!!

Wszystkich którzy biegają pośród buków na prawobrzeżu wzywam do odezwania się!!!

I oczywiście zapraszam do wspólnego biegania w Puszczy Bukowej:).
Garmin Prowadzi

TT Szczecin

no proszę wątek na pierwszej stronie :), życzę nam żeby już zawsze tak było :).

Powoli zaczynam znowu truchtać, nie ma rewelacji pewnie długo to nie potrwa, ale nastepne zabiegi już od 11 września, może coś pomogą.

Podrowienia dla wszystkich i z arkonki i z bukowego :)

TT Szczecin

no proszę wątek na pierwszej stronie, życzę nam żeby już zawsze tak było.

Będę się starał, może więcej osób go zobaczy.

Nie wiem o jakich zabiegach mówisz, ale życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia!!
Garmin Prowadzi

TT Szczecin

zabiegi to fizykoterapia: Tera-Puls, kolejne już po jonoforezie i magnetronie. Więc dziękuję za życzenia.
Czekam aż wkońcu lunie deszcz, niech się wypada i trzeba zrobić swoje 6 km. Na tyle tylko mnie stać po 5 miesięcznej przerwie :(.
Pozdrawiam

TT Szczecin

hej hej

udał się urlop?

mi niestety też się skończył, co prawda mam teraz tylko praktyki, ale strasznie jest wstawać o 6.

Pozdrowienia

Stronę wygenerowano w 1.035 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry