emo TT Szczecin

Witajcie. Po trzech miesiącach bez treningów (kontuzja) zaczynam się znowu ruszać. A już się wydawało, że Szczecińska Grupa Biegowa zaistnieje (raz było nawet 5 osób :)).
Zapraszam chętnych początkujących (tempo 5-6min/km) na treningi w tygodniu. Najbliższy jutro (środa 15.IX) o 17:00 (lub jak się umówimy) na Jasnych Błoniach. Zazwyczaj biegamy w Po, Wt,Śr i Nie .
Z A P R A S Z A M !
Za wiadomość dziękuje Tomek W, marinero, Fenix
Biegam żeby odpocząć:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

TT Szczecin

Witam witam,

Pierwszy raz na liscie i pewnie wypadaloby sie przedstawic,

Jestem ze Szczecina i w koncu nadszedl czas zebym znalazl kogos do biegania.
Pisze - kogos - bo sam mam tylko tyle zapalu zeby pomyslec o bieganiu i nic poza tym..

Zatem, jesli ktos ma ochote pobiegac - w tempie "30letniego buldoga" - czyli bardzo wolno i na poczatku malo - to prosze o kontakt.

Pozdrawiam,
Parteq

gg 187597

TT Szczecin

jak wylecze kontuzje to z miłą chęcią pobiegam razem z Tobą, mam nadzieję że od pierwszego tygodnia maja już zacznę się trochę ruszać .

TT Szczecin

Parteq,
świetnie że piszesz, bo od kilku tygodni myślę (i nie tylko ja) jak tu zorganizować grupkę początkujących. Pierwotnie chodziło mi o moją żonę i 2-3 znajomych ale coś czuję, że przy dobrym pomyśle na spotkania grupka mogłaby się powiększyć. Po prostu coraz ięcej ludzio chce biegać.
Takie sobie poczyniłem założenia:

Spotkania w grupie mają motywować do systematycznego trenowania. Myślę fajnie byłoby spotykać się raz w tygodniu w grupie, a w inne dni - jak się kto dobierze :)

Dzięki spotkaniom w grupie biegający wolniej będą mieli okazję porozmawiać z tymi biegającymi szybciej. Raz w tygodniu nie będzie dla mnie problemem potruchtać u boku małżonki i innych znajomych.

Piwko po wspólnym spotkaniu przynajmniej raz w miesiącu powinno być obowiązkowe :) Zwłaszcza, że w Szczecinie nie brakuje ładnych miejsc na ognisko w pobliżu tras biegowych.

Mamy już prawdziwą wiosnę i nikt nie będzie miał wymówki, że za zimno. Pozostaje się umówić!
Napiszcie proszę swoje sugestie i mam nadzieję, że nawet już w przyszłym tygodniu uda nam się spotkać.
Za wiadomość dziękuje Tomek W, marinero
Biegam żeby odpocząć:

TT Szczecin

Witam,

Ciesze sie ze jest kilka osob chetnych do biegania.

Jestem gotowy od zaraz - tylko podajcie termin i miejsce.
No i jakies dwa dni wczesniej, zebym zdazyl sobie wszystko zaplanowac ;)

Ten weekend pasuje mi od 15.00
Nie znam sie na bieganiu i nie wiem ktora pora jest najlepsza, chyba rano?
Ale rano w ten weekend nie dam rady.

Oczywiscie dostosuje sie do wiekszosci.
;-)

Pozdrawiam,
Parteq

TT Szczecin

Witam,

Ciesze sie ze jest kilka osob chetnych do biegania.

Jestem gotowy od zaraz - tylko podajcie termin i miejsce.
No i jakies dwa dni wczesniej, zebym zdazyl sobie wszystko zaplanowac ;)

Ten weekend pasuje mi od 15.00
Nie znam sie na bieganiu i nie wiem ktora pora jest najlepsza, chyba rano?
Ale rano w ten weekend nie dam rady.

Oczywiscie dostosuje sie do wiekszosci.
;-)

Pozdrawiam,
Parteq

Witaj,
myślę, że w przyszłym tygodniu uda się nam zorganizować.
Jeśli chodzi o porę, to rano bywa fajnie ale ta pora ma też wady: trudno zwlec się z wyra :), mięśnie i scięgna są nierozgrzane i nieporozciągane.

Jeśli chodzi o dzień tygodnia to też oczywisty wydawał mi się weekend ale obawiam się, że w sezonie wiosenno-letnim częste są wyjazdy więc ciężko byłoby się nam zebrać w większym gronie. Dlatego sugerowałbym jakiś dzień w środku tygodnia. To oczywiście sugestia - pogadam z innymi i coś uradzimy wspólnie.

Dam Ci na pewno znać.

Pozdrawiam,

Kaktus
Za wiadomość dziękuje Tomek W, marinero
Biegam żeby odpocząć:

TT Szczecin

Witam,

Jesli srodek tygodnia to bedzie trudno - praca, praca, praca.
Chyba ze wieczor.

Jesli nie wieksza ekipa to nawet jedna osoba - we dwoje juz razniej.

Pozdrawiam,
Parteq

TT Szczecin

hej, ja na pewno nie startuję, ale bedę, pokibicuję Wam troszkę. a w niedziele 4-ego jest Policka Piętnastka, to zapraszam. :)

TT Szczecin

czy spotykacie sie jakoś na bieganie???
jeśli tak to kiedy i gdzie?
dajcie znac bo chetnie pobiegał bym z kims np. po puszczy bukowej jakis krossik albo cos
koło Warszewa też jest pięknie tam mam juz pare tras tak od 15 do 25 km na spokojne niedzielne wybieganie
Najważniejsza jest Miłość poza tym Kocham życie takie jakie jest
www.TTSzczecin.pl/

TT Szczecin

Ja z takim pytaniem. Za jakis czas bede w Szczecinie dosc czestym gosciem. Chcialabym sie dowiedziec gdzie mozna sobie spokojnie pobiegac :) Nie znam miasta wiec bylabym wdzieczna (okolice Niebuszewa)

TT Szczecin

okolice niebuszewa jest ok masz bardzo blisko na warszewo a tam lasy opiekne do biegania patrz wyżej na mój post do lasku arkońskiego tez masz b.blisko jakies 2 km tam też jest naprawdę suuuuper
Najważniejsza jest Miłość poza tym Kocham życie takie jakie jest
www.TTSzczecin.pl/

Stronę wygenerowano w 1.301 sekundy.

do góry