emo PIWNA MILA

PIWNA MILA

Hej.
Mi niestety film się urwał. :P
Przypadkowo pomyliłem się i wziąłem nie moje okulary. Mam jakieś damskie. :p Komu zwrócić? I czy ktoś przypadkiem nie wziął moich? Bo nie mam. ;)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

PIWNA MILA

Impreza jak zwykle przednia, kto nie był niech żałuje. Super było się z Wami wszystkimi spotkać :ok: Afterek wykreował kolejnych bohaterów PM. Przemo w siatę (a poziom był najwyższy z dotychczasowych) bezkonkurencyjny, przebił chyba nawet samego mistrza Marinera. Nurkowanie Fenixa poprzedzone saltem w tył - pierwsza klasa. Na jego tle Stachu ładujący się do wody z łódki furory nie zrobił.
Dzięki wszystkim (Kasi podwójnie :ok:).

Ps.
Pomysł z albumem i jego wykonanie - rewelka. Nie sorruj Fenix za błędy. Za pierwszym razem może trochę raziły, ale tylko za pierwszym. Jest w nich jakiś urok, a w zasadzie taki TT-owy sznyt. Idealnie oddają charakter naszej grupy.

Za wiadomość dziękuje Fenix

PIWNA MILA

FeniX ogólnie rozjebałeś system. Jak ja sie ciesze że miałem miejsce w pierwszym rzędzie..... Chwile sie zastanawiałem ogólnie po co to robisz.... ale wygladało mega!!!!
Za wiadomość dziękuje Fenix

PIWNA MILA

P...i wrote:
Hej.
Mi niestety film się urwał. :P
Przypadkowo pomyliłem się i wziąłem nie moje okulary. Mam jakieś damskie. :p Komu zwrócić? I czy ktoś przypadkiem nie wziął moich? Bo nie mam. ;)
U mnie są jakieś obce marki CEBE. Myślałem, że Janek zostawił, ale się do nich nie przyznaje. Twoje Przemo?

PIWNA MILA

P...i wrote:
Jakby co to Fenix,Stachu,Kasia,Tomek i Rascal mają do mnie numer. ;)
Ja miałem okulary mojej Kaśki, podróbki RayBana i nie wróciły ze mną do domu :):hmmm:

Impreza misTTrzowska jak zawsze, dzięki Wszystkim :ok:

PIWNA MILA

stachu84 wrote:
P...i wrote:
Jakby co to Fenix,Stachu,Kasia,Tomek i Rascal mają do mnie numer. ;)
Ja miałem okulary mojej Kaśki, podróbki RayBana i nie wróciły ze mną do domu :):hmmm:
 Szukałeś w wodzie. happy-smiley
Najważniejsza jest Miłość poza tym Kocham życie takie jakie jest
www.TTSzczecin.pl/

Stronę wygenerowano w 0.201 sekundy.

do góry