emo sTTronka www.ttszczecin.pl

sTTronka www.ttszczecin.pl

meWho wrote:
Dobra, udało mi się przechwycić domenę. Podajcie jakie były DNSy, żeby wszystko wróciło jak dawaniej. Opłacona na rok. Wystarczy pamiętać o prima Aprilis, a będzie dobrze ;)

Wygasła 12 marca  i nikt nie zwrócił uwagi.
Może Krzywy ma jakieś namiary. Dzięki MeWho.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

jak zwykle dzięki, że nikt nie przeszkadzał, kiedy szukałem gdzie to umieszczone :)
188.128.138.32 <--- na home.pl - gdyby ktoś zapomniał!!!!!
Mam nadzieję, że hosting ktoś opłaca, bo jak nikt nic nie wie, to poprosze o backup i przerzucę do siebie.

marinero wrote:
Ale to zdjęcie na TT było już chyba jakieś nowsze?
nie było. Na FB jest nowsze.

meWho wrote:
Mam nadzieję, że hosting ktoś opłaca, bo jak nikt nic nie wie, to poprosze o backup i przerzucę do siebie.
Hosting jest po koleżeńsku od Noduna. Ale backup zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Nidy go za wiele :-)

No i stało się. Wyznaczam nowych "zarządców" do strony TT.

STTachu - bo słowo pisane ma,
R@scal - bo może coś wiecej napisze niż "ssij" i bedzie mógł wpisywać wyniki z nieatestowanych tras,
Tomek W. - bo bedzie pilnował backupów, dopóki wakacje nie przyjdą,
Przemo - bo potrafi napisać tak, że muszę rozkładać na 3 podejścia,
Efrets - bo  potrafi znalezc cos na JZD, więc bedzie graficzne zaplecze.

Więcej szczegółów zaraz po Dębnie, bo nie chcę Was dołować i muszę treści wrzucić  ;-)
Oczywiście szkolenie z alkoholem obowiązkowe , więc gdyby ktoś jeszcze chciał, to zapraszam :D
Za wiadomość dziękuje marinero, Rascal, Krzywy

ktoś coś dłubie ... bo jest mowa, że "strona w przygotowaniu..." :hmmm:

Nikt nie dlubie. Hostujacy cos zmienil. Dobi gratulacje, po niecalym tygodniu ktoś zauwazyl :)

meWho wrote:
Nikt nie dlubie. Hostujacy cos zmienil. Dobi gratulacje, po niecalym tygodniu ktoś zauwazyl :)
Ja zauważyłem wcześniej. A Dobi zbiera punkty i może niedługo będzie mógł się zapisać.
Za wiadomość dziękuje meWho

W związku z tym, że sTTronka umarła i raczej nic nie wskazuje na to aby ktoś mógł ją wskrzesić - proponuję przejść na CMS. Dla niewtajemniczonych wyjaśnię, że to system pozwalający m.in. na dodawanie w prosty sposób kontentu na stronę, która ma szablon. Może być więcej niż jeden redaktor itp. Wiem, że MeWho dłubie jakąś nową wersję ale nie wiem jak Mu idzie.
Podłubałem nieco i chciałem się pochwalić propozycją nowej wersji strony:  ttszczecin.wordpress.com/
Napiszcie co tam jeszcze by można było wrzucić/zmienić/wyrzucić. Może macie jakieś pomysły?
MeWho, napisz jakie ograniczenia techniczne ma obecny hosting, czy wspiera WordPressa? A może zwyczajnie podepniemy tę stronę pod domenę i już? Myślcie! Ponoć to nie boli, choć osobiście nie sprawdzałem ;-)

Tomek W wrote:
W związku z tym, że sTTronka umarła i raczej nic nie wskazuje na to aby ktoś mógł ją wskrzesić - proponuję przejść na CMS. Dla niewtajemniczonych wyjaśnię, że to system pozwalający m.in. na dodawanie w prosty sposób kontentu na stronę, która ma szablon. Może być więcej niż jeden redaktor itp. Wiem, że MeWho dłubie jakąś nową wersję ale nie wiem jak Mu idzie.
Podłubałem nieco i chciałem się pochwalić propozycją nowej wersji strony:  ttszczecin.wordpress.com/
Napiszcie co tam jeszcze by można było wrzucić/zmienić/wyrzucić. Może macie jakieś pomysły?
MeWho, napisz jakie ograniczenia techniczne ma obecny hosting, czy wspiera WordPressa? A może zwyczajnie podepniemy tę stronę pod domenę i już? Myślcie! Ponoć to nie boli, choć osobiście nie sprawdzałem ;-)
Dla mnie ta wersja jest ok.
Mam tylko prośbę o uaktualnienie osiągnięć, poniżej je wklejam: 

Ironman (Wolsztyn 2017): 11h:53min.1/2 Ironman - Przechelwo 2016: 5h:29min1/4 Ironman - Nowe Warpno 2018: 2h:35minBieg 12h (2011): 102,1 km - Ruda ŚląskaPZU Szczecin Maraton (2015): 3:27:11Półmaraton Szczeciński (2015): 1:33:42
Ironman (Wolsztyn 2017): 11h:53min.
1/2 Ironman - Przechelwo 2016: 5h:29min
1/4 Ironman - Nowe Warpno 2018: 2h:35min
Bieg 12h (2011): 102,1 km - Ruda Śląska
PZU Szczecin Maraton (2015): 3:27:11
Półmaraton Szczeciński (2015): 1:33:42

Ja tez

Test Coppera: 3160 m (Szczecin, 2013), 5 km: 18:57 Park Run Szczecin, 2013), 10 km: 40:37 (Gryfino-Gartz, 2013), półmaraton: 1:34:20 (Szczecin 2015), maraton: 3:09:43 (Kołobrzeg 2017 2016), Bieg Świętojański od Zmierzchu do Świtu: 70,2 km (Kalisz 2012), Ultramaraton Szczecin – Kołobrzeg (147 km): 16:35:45 (2015), Bieg Dookoła Kotliny Jeleniogórkiej 145 km: 23:47:00 (Karkonosze, 2017), triathlon na dystansie ćwierć-ironman: 2:36:07 (Szczecin, 2014), K-B-L (110 km): 18:26:25 (Kudowa Zdrój – Bardo – Lądek Zdrój, 2014), Bieg Granią Tatr 2017 - 15:53:27  Włóczykij Trip Extreme 2016 (50 km): 5:59:00 (Gryfino 2016).

To jest najmniej istotne, interesuje mnie sam układ/wygląd strony.
Edit: Uaktualniłem "osiągnięcia".
Potrzebuję jeszcze jakiegoś pomysłu na to, jak powinna wyglądać zakładka "frekwencja". Tabelka jak na starej stronie raczej się nie sprawdzi ponieważ nie zmieści się na wąskim ekranie (np. smartfłonie) a responsywność (czyli dopasowywanie się szerokości strony do ekranu jest dla mnie ważne (w dzisiejszych czasach to standard). Czekam na propozycje, najlepiej w formie graficznej. Pozdro.

A może zrezygnować z frekwencji na rzecz zakładki "WYDARZENIA" pełnych relacji z różnego rodzaju zawodów, spotkań (również pod TTablicą) okraszonych zdjęciami. Frekwencja dla zainteresowanych wystarczy, że tutaj jest w "SoboTTa - dużo, szybko i na fleku".

Stronę wygenerowano w 0.285 sekundy.

do góry