emo SoboTTa - dużo, szybko i na fleku :)))

SoboTTa - dużo, szybko i na fleku :)))

stachu84 wrote:
No to zaczynamy.

SoboTTa, 27.02.2016, 8.00 pod TTablicą:

1. Krzywy.
2. Tomek W
3. Fenix
4. Stachu
5. Rascal
6. ....

PS. Tomek W. weź Adama ze sobą :piwo:
Widzę, że oprócz kronikarza stałeś się też sekretarzem Rascala happy-smiley happy-smiley happy-smiley.
--
Półmaraton: 1:40:51 (Szczecin 2013)
Maraton: 3:39:11 (Dębno 2015)
12h Ultra Cross Maraton: 95,7 km (Kliniska Wielkie 2016)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

1. Krzywy.
2. Tomek W
3. Fenix
4. Stachu
5. Rascal
6. DoMell - Fenix weź naklejke.
7. meWho
8. ....................

Krzywy wrote:
stachu84 wrote:
No to zaczynamy.

1. Krzywy.
2. Tomek W
3. Fenix
4. Stachu
5. Rascal
6. ....

Widzę, że oprócz kronikarza stałeś się też sekretarzem Rascala happy-smiley happy-smiley happy-smiley.
Wiem że to obibok i muszę go motywować, zresztą obarczył mnie odpowiedzialnością za swoje 3:10 w Dębnie happy-smiley :woohoo:
Za wiadomość dziękuje Krzywy

meWho wrote:

1. Krzywy.
2. Tomek W
3. Fenix
4. Stachu
5. Rascal
7. meWho
8. ....................
Guess who's back  :woohoo:
Najważniejsza jest Miłość poza tym Kocham życie takie jakie jest
www.TTSzczecin.pl/

Fenix wrote:
meWho wrote:

1. Krzywy.
2. Tomek W
3. Fenix
4. Stachu
5. Rascal
7. meWho
8. ....................
--

Krzywy wrote:
Fenix wrote:
meWho wrote:

1. Krzywy.
2. Tomek W
3. Fenix
4. Stachu
5. Rascal
7. meWho
8. ....................
Będzie się działo pussies
www.TTSzczecin.pl/

1. Krzywy.
2. Tomek W
3. Fenix
4. Stachu
5. Rascal
7. meWho
8. Kris
9. ....................
obecnie preferowana marka: "Svijany" ;)

stachu84 wrote:
Krzywy wrote:
stachu84 wrote:
No to zaczynamy.

1. Krzywy.
2. Tomek W
3. Fenix
4. Stachu
5. Rascal
6. ....

Wiem że to obibok i muszę go motywować, zresztą obarczył mnie odpowiedzialnością za swoje 3:10 w Dębnie happy-smiley :woohoo:
Rascal cały czas biegnie i nie ma czasu na takie głupoty jak wpisanie się na listę :whistle: 
obecnie preferowana marka: "Svijany" ;)

Dzieki za bieganie :dzieki:
Zajebiscie jak zawsze było
Dzięki Alina, panowie, dziewczyny i pussies :P
Za wiadomość dziękuje stachu84, Krzywy
www.TTSzczecin.pl/

SoboTTa na full wypasie...
Gdy w Wołczkowie na chwilę po wypitym IZO, Krzywy zapowiedział mi żeby szybko coś napisać o dzisiejszym bieganiu byłem trochę sceptycznie do tego nastawiony. Pomyślałem gdzie tu miejsce na kolejne piwo w domu po zakończonym wypasie, analizę treningu i planowanie przyszłości... Gdy zaczął naciskać i prosić, zacząłem stopniowo ulegać! Szalę na swoją stronę przechylił gdy głośno zapowiedział że chciałby coś wesołego przeczytać o dzisiejszym bieganiu, w trakcie gdy będzie się kąpał po treningu, uległem i po powrocie do domu prędko zasiadłem za klawiaturą, aby "zrobić mu dobrze" i spełnić jego wariacje. Nikt z obecnych pod sklepem, czy to z uprzejmości, czy może z innych powodów nie zapytał Krzywego co takiego fajnego jest w czytaniu biegowych opowieści w wannie.... tego możemy domyślać się już sami!!! Ale on sam jak zwykle w takich sytuacjach milczał a uśmiech miał szeroki i podejrzanie figlarny.
Dzisiejsza sobota już od kilku dni wzbudzała wielkie emocje i kontrowersje u licznego grona szyderców, gdyż na liście pod jedną z pozycji pojawiła się tajemnicza ksywka MeWho!?
Przez niektórych kochany i ubóstwiany ale z drugiej strony też hejtowany i szydzony... Pojawił się w TT, jak klasyczny "Filip z konopi".
Za ojca jego przez wielu podważanego członkostwa w TT należy uznać jednego z protoplastów istnienia najlepszej obecnie drużyny biegowej w Szczecinie i regionie, tj. niejakiego Marinero - zbieżność ksywki z producentem wyrobów rybnych z "Biedry" jest jak najbardziej przypadkowa, chociaż wiemy że Marinero lubi te produkty... To właśnie jeden z ojców założycieli dopuścił się tego że MeWho jest teraz kojarzony z TT. Z tego co nam wiadomo, wywodzi się on z innego lokalnego klubu joggingowego o nazwie RAZ, skrót można tłumaczyć wedle uznania. O klubie trzeba podać wzmiankę że powoli pnie się w klubowej rywalizacji po szczeblach statystyk ale do TT Szczecin jeszcze mu daleko.
Tak więc można stwierdzić że to RAZ wydał na świat biegowy MeWha, który to później zaczął szukać innych wrażeń i za pośrednictwem Marinera trafił do stajni TT. Od początku było widać że w naszym klubie spodobało mu się jedno czego wcześniej nie doświadczył w RAZie, czyli prawidłowego nawadniania, sztuki której wcześniej nawet nie znał. Tak więc MeWhoo stał się zawodnikiem kojarzonym z TT, nie zrezygnował jednak startów w barwach RAZ. Ponoć w jego bogatej karierze biegowej pojawił się także wątek czegoś o nazwie "Biegaj Jak Umiesz". Brzmi to enigmatycznie i tak też chyba funkcjonowało, bo nie słychać było o ich "wyczynach biegowych"!!! Świat biegowego Szczecina okazał się zbyt konkurencyjny dla owej formacji.
MeWho jest biegaczem międzynarodowym, regularnie uczęszcza na biegi zagraniczne, gdzie prezentuje swoją formę na iście zróżnicowanym poziomie. Nie jestem w stanie stwierdzić czy kiedykolwiek podczas tych imprez reprezentował barwy TT, więc jeżeli ktoś może się wypowiedzieć to proszę o zabranie głosu. Nie chce się podlizywać ale ewidentnie trzeba Go pochwalić za ukończenie zeszłorocznego maratonu w Atenach, gdzie mimo zerwanego Achillesa udało mu się ukończyć wyścig na chwilę przed autobusem zbierającym zawodników (innych niż PRO) z trasy maratonu! Rzetelne źródła donoszą że podczas biegu posiłkował się faktem że skoro Justyna Kowalczyk dała rade dobiec do mety ze złamaną nogą, to on nie powinien się poddawać z powodu jakiegoś ścięgna... Brawo MeWhoo, dałeś rade.
Osobiście zaliczam się do grupy która lubi MeWhoo, wnosi sporo polotu, fantazji i humoru do Teamu, chociaż skarcić go muszę za to że jak zaginie to na długie miesiące... no ale zawsze wraca. Gdybym mógł mu powierzyć jakąś funkcję i możliwość prowadzenia działu bądź zagadnienia w TT Szczecin, niewątpliwie poradziłby sobie w dziale o nazwie "Mity i Fantastyka w bieganiu".
Dla mnie soboTTa zaczęła się dziś dość wcześnie, plan był taki żeby pod TTablica mieć już 14 km. Po drodze spotkałem Rascala, z którym polecieliśmy pod antycznie miejsce spotkań Truchtaczy Trunkowców. Na miejscu wiele twarzy, frekwencja bardzo liczna i po chwili wszyscy ochoczo ruszyliśmy w stronę wodopoju. Po raz kolejny pod TTablicą pojawiła się Piękna Strona Biegania w TT, czyli Alina. Niestety za Głębokim postanowiła nas opuścić, a szkoda, mam tylko nadzieję że jej nie zanudziliśmy i niebawem zawita z nami pod punkt poboru IZO w Wołczkowie.
Nasza liczna grupa w dniu dzisiejszym na pewno do dużym stopniu wpłynęła na podniesienie wpływu do kiesy w zaprzyjaźnionym sklepie, kierowniczka jak zwykle zacierała ręce a kasa rozgrzała się do czerwoności.
Po nawodnieniu niestety musiałem kontynuować dalsze założenia treningowe na innej trasie więc nie wiem czy wydarzyło się coś skandalicznego podczas powrotu pod TTablice, jeżeli tak to proszę o rzetelną i szczerą relację. I dodatkowo mógłby ktoś powiedzieć czy MeWho na powrocie nadal tak zapierd@#$% na czele czy może wyczerpał zasoby animuszu i spuchł!?
dzięki za kolejną sobotę i miłe TTowarzystwo :)
PS. Mario tęsknimy ..... i pamiętamy!
Adaś, pamiętamy coraz mniej, więc mógłbyś wrócić, tym bardziej że koledzy z Warszewa zgodnie podają że przez drzwi przechodzisz już bokiem... TT wszystko Ci wybaczy!!!
Frekwencję podsumuje pewnie Krzywy bo widziałem jak wyjął notes z plecaka pod sklepem i notował.
pozdr.
Załączniki:
Za wiadomość dziękuje Fenix, kris_linux, Krzywy, meWho

Po eseju STTacha, co ja mogę? Nic tu dodać, nic tu ująć happy-smiley. Tylko skromny raporcik :ok:.

Dnia 27.02.2016 roku, pod TTablicą stawili się i pobiegli:
Alina - T
Arthurus - T
DoMell - TT
Fenix - T
Kris - TT
Lookasz - T
MeWho - TT
N'Tomek - TT
Radek - T
R@scal - TT
STTachu - TT
Tomek W. - T
Wojtek - T
Krzywy - TT

Dzięki Alina i Panowie, było jak zwykle zajebiście, chociaż po cichu liczyłem (i wiem, że nie byłem w tym odosobniony), że Alina poleci z nami całą trasę ;). Dzisiaj mi wyszło 3,102 HD po 5:04.

STTachu, dzisiaj przeszedłeś samego siebie - formy pisarskiej mógłby Ci pozazdrościć sam Witkiewicz (nomen omen też Stanisław) happy-smiley happy-smiley.

FoTTek na razie nie będzie, nie chcą się załączyć - jakieś to forum jest skopane :dry:.
Za wiadomość dziękuje stachu84
--

Fenix wrote:
Dzieki za bieganie :dzieki:
Zajebiscie jak zawsze było
Dzięki Alina, panowie, dziewczyny i pussies :P
Ciekawe, do której kategorii mnie zaliczasz happy-smiley happy-smiley happy-smiley.
--

Zdjęcie nr 2 dla Maria Głębokie Gardło 
Zdrowiej tęsknimy B)

Za wiadomość dziękuje Krzywy
www.TTSzczecin.pl/

Stronę wygenerowano w 0.567 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry