emo Nasze wysTTępy

Nasze wysTTępy

Rascal wrote:
Fenix wrote:
No już pisałem o tym
umkło  mi ;)
Tak, Olga już z nami jest... 
Jak biegliście w tę soboTTę do Wołczkowa, to jechaliśmy właśnie na porodówkę :-)
Jak się ogarnę, będzie w soboTTę stawiane, nie wiem czy w tę, bo jest ostro, ale co się odwlecze to nie uciecze... 
Za wiadomość dziękuje meWho
Ironman (Wolsztyn 2017): 11h:53min.
1/2 Ironman - Przechelwo 2016: 5h:29min
1/4 Ironman - Nowe Warpno 2018: 2h:35min
Bieg 12h (2011): 102,1 km - Ruda Śląska
PZU Szczecin Maraton (2015): 3:27:11
Półmaraton Szczeciński (2015): 1:33:42

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Nasze wysTTępy

Mariusz77 wrote:
Rascal wrote:
Fenix wrote:
No już pisałem o tym
umkło  mi ;)
Jak biegliście w tę soboTTę do Wołczkowa, to jechaliśmy właśnie na porodówkę :-)
Jak się ogarnę, będzie w soboTTę stawiane, nie wiem czy w tę, bo jest ostro, ale co się odwlecze to nie uciecze... 
Ostro to dopiero będzie
to nie jest nawet rozgrzewka
Za wiadomość dziękuje Mariusz77, meWho
Najważniejsza jest Miłość poza tym Kocham życie takie jakie jest
www.TTSzczecin.pl/

Nasze wysTTępy

Fenix wrote:
Mariusz77 wrote:
Rascal wrote:
Fenix wrote:
No już pisałem o tym
umkło  mi ;)
Ostro to dopiero będzie
He he he. 
Za wiadomość dziękuje Mariusz77

Nasze wysTTępy

Fenix wrote:
Mariusz77 wrote:
Rascal wrote:
Fenix wrote:
No już pisałem o tym
umkło  mi ;)
Ostro to dopiero będzie
To mówisz że Maria nie zobaczymy już w najbliższym czasie? :p

Nasze wysTTępy

Siema dziewczyny!

Pytanko? Czy ktoś jedzie na Nocną Ściemę? A jeśli tak, to czy montujemy drużynę TT
czy jak to bywało przeważnie w historii tego biegu, trzeba będzie montować tak zwaną zbieraninkę happy-smiley

Nasze wysTTępy

Grabi wrote:
Siema dziewczyny!

Pytanko? Czy ktoś jedzie na Nocną Ściemę? A jeśli tak, to czy montujemy drużynę TT
czy jak to bywało przeważnie w historii tego biegu, trzeba będzie montować tak zwaną zbieraninkę  happy-smiley

Jak zamierzasz to połączyć  z Kaliszem ?  :hmmm:  B)

100 km w 6 h
w auto i na nocną ściemę szybki przejazd ?
Najważniejsza jest Miłość poza tym Kocham życie takie jakie jest
www.TTSzczecin.pl/

Nasze wysTTępy

Fenix wrote:
Grabi wrote:
Siema dziewczyny!

czy jak to bywało przeważnie w historii tego biegu, trzeba będzie montować tak zwaną zbieraninkę  happy-smiley

Jak zamierzasz to połączyć  z Kaliszem ?  :hmmm:  B)

100 km w 6 h
w auto i na nocną ściemę szybki przejazd ?
brzmi rozsądnie :ok: chociaż nie wiem czy nie w 5:30 żeby mieć lekki zapas na przejazd (a nie tak na wariata :))

Nasze wysTTępy

Tomek W wrote:
Jutro, 6 X 2018r. NjuTom biegnie w:  www.samsunghalfmarathon.com/ Numer startowy 291. Dlaczego nie 1? Nie rozumiem dlaczego nie startuje z strefy VIP... Orgowie nieogarnięci jacyś. Ponadto leci tam jeszcze Przemek z numerem 211.
Jak jutro to chyba 7 X 2018 ???

A ja dzisiaj na połówce w Dziwnowskiej Lidze Biegowej, 2 miejsce z czasem 1:21:56
Musiałem przez cały czas kontrolować zawodnika, który mi uciekał, żeby nie stracić więcej niż 48 sekund.
Straciłem tylko 25 sek. czym udało mi się w tym roku wygrać całą Dziwnowską Ligę Biegową  :silly:  :piwo: 
Za wiadomość dziękuje Grabi, Rascal

Nasze wysTTępy

Grabi wrote:
Siema dziewczyny!

czy jak to bywało przeważnie w historii tego biegu, trzeba będzie montować tak zwaną zbieraninkę happy-smiley
Na liście widzę Tomka, Przemka i Lukasza, moglibyśmy zmontować zacną drużynę. Jedziesz Grabi?

Nasze wysTTępy

marinero wrote:
Grabi wrote:
Siema dziewczyny!

Na liście widzę Tomka, Przemka i Lukasza, moglibyśmy zmontować zacną drużynę. Jedziesz Grabi?
Jadę jadę :ok: No to będę najsłabszym ogniwem najwyżej, bo jakoś jeszcze jakiś taki zmęczony człowiek po tym dobowym,
ale te 3:15 powinienem nabiegać. happy-smiley
Jednym słowem podium nasze :ok:

Stronę wygenerowano w 0.243 sekundy.

do góry