emo zgubić brzuch

zgubić brzuch

dobrze jest stosować się do indywidualnego planu treningowego. ja początkowo biegałam sobie tam "na wyczucie" i niby jakas poprawa była ale strasznie wolno to szło.. skorzystałam za namową koleżanki z planu KS Staszewscy i zaczęło być widać efekty. chyba chodzi o to ze co miesiąc to jest aktualizowane i różne sa te ćwiczenia.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

zgubić brzuch

Jak dla mnie brzuszki działają tylko na mięśnie a nie wpływają aż tak na utratę tkanki tłuszczowej co jest w okolicach brzucha, wiec ile ich byś nie ćwiczyła to i tak nie będą widoczne jak jest tłuszcz.
Tkanka tłuszczowa najlepiej się redukuje przez dobrą dietę oraz treningi cardio :)

zgubić brzuch

No podstawą jest dieta do tego warto dodać ćwiczenia. Na początku warto udać się do specjalistów po pomoc by czasem sobie nie zaszkodzić. No ale jeśli chodzi o same posiłki to warto jeść systematycznie i ograniczyć się do pięciu posiłków dziennie. Sam trening warto ustalić z trenerem personalnym. Ja jeszcze słyszałam o tym, że skuteczne są spalacze tłuszczu, sama się nad tym zastanawiam. Tutaj spotkałam się z opiniami osób, które tego próbowały i wygląda to całkiem obiecująco:  forum.jestemfit.pl/chce-schudnac/16797-t...awda-o-spalaczu.html No ale dalej biję się z myślami. Ktoś z was może próbował? 

zgubić brzuch

Tak jak tu wszyscy mówią dieta to podstawa. Jednak warto wspomnieć, że fajnie by było jakbyś miał wyliczony ujemny bilans kaloryczny np - 200 kcal od zapotrzebowania. Niestety bardzo często jest tak, że jemy zdrowo ale w za dużych ilościach. Dodałbym jeszcze odpowiednie nawodnienie. Jeśli ćwiczysz , biegasz to przynajmniej 2 litry dziennie. Połączenie treningu siłowego z aerobowym to najlepsze rozwiązanie. Dodatkowo warto też zadbać o jakość tego treningu i plan treningowy. Ćwiczenia wielostawowe to podstawa (martwy ciąg, przysiady ze sztangą, wyciskania, podnoszenia na drążku). Fajne też efekty daje wysiłek typu tabata (przeplatane ćwiczenia w szybkim i wolnym tępie). Jeśli samemu nie jesteś w stanie ułożyć planu warto sięgnąc po gotowca z jakiegoś poratlu tego typu. 
Interesuję się sportem i zdrowym odżywianiem. Trenuję siłowo oraz kickboxing, a ostatnimi czasy dodatkowo biegam. Wspólnie z żoną prowadzimy bloga o tematyce fit zrzucbrzuch.blogspot.com/

zgubić brzuch

siema,
też mam ten problem, biegam co 2,3 dni po 6 km, robie brzuszki 40, też co dwa dni i jakoś efektów nie widać, jem normalnie. czy przy takim podejsciu jestem w stanie uzyskać pozytywne efekty, jeżeli, rozłożę to w czasie? np systematycznie 2 miesiące

zgubić brzuch

A jak u Ciebie z dietą ? Masz dietę bogatą w białko na ujemnym bilansie kalorycznym ? Zamiast tych brzuszkach w serii lepiej zrób sobie jakiś trening typu tabata. Wystarczy poszukać podkładu do tabaty na Youtube i możesz robić nawet pajacyki, podskoki byle zgodnie z zasadami tabaty :)
Interesuję się sportem i zdrowym odżywianiem. Trenuję siłowo oraz kickboxing, a ostatnimi czasy dodatkowo biegam. Wspólnie z żoną prowadzimy bloga o tematyce fit zrzucbrzuch.blogspot.com/

zgubić brzuch

hmmm, może to faktycznie lepszy pomysł. Bardzo chętnie wypróbuje tą tabatę. bardzo chętnie również poczytam ja jakiś alternatywnych metodach. tyle ich w necie, a tylko ciężko do nich dotrzeć. pozdrawiam :)

Stronę wygenerowano w 0.201 sekundy.

do góry