emo zgubić brzuch

cześć, biegam regularnie 60km tygodniowo. Robie skipy rozciągam się, robie treningi wytrzymałościowe, tempowe i siłowe ale nie moge stracić centymetrów w pasie, a uważam że mam ich za dużo bo aż 84 na 173 cm wzrostu i 70kg wagi. Biegam regularnie od wiosny. Mój najlepszy czas na 10km to 38:20 więc fizycznie nie jest tak źle. Lecz uważam że mam zbyt dużą tkankę tłuszczową i zbyt szybko się poce.

Teraz przed najważniejszymi zawodami nie chce eksperymentować z treningiem ale w Zimę chcę popracować nad omawianym problemem.

Jak stracić w obwodzie pasa żeby nie stracić za dużo z wagi? Jak pozbyć się tej niechcianej tkanki.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

zgubić brzuch

brzuszki, brzuszki, brzuszki, brzuszki, brzuszki, brzuszki, brzuszki, brzuszki...

zgubić brzuch

zima to dobry okres w sumie bo raczej wtedy biega sie wolno, wiec spalanie tluszczu bedzie + brzuszki do tego + oczywiscie dobra dieta, a to nawet przede wszystkim (na diecie sie nie znam. wiec nie doradze ;)).
6 weidera calkiem spoko, choc slyszalem ze podobno ABS lepszy... w kazdym razie wazne zeby robic w miare duzo i przy jak najkrotszych przerwach w seriach i miedzy cwiczeniami, zeby jak najbardziej miesnie zmeczyc (przy okazji rzezba sie robi wtedy :))
Nas Nie Dogoniat

zgubić brzuch

nie rozumiem czemu na forum nie ma linków do postów, żebym mógł wstawić link bezpośrednio do postu a tak to muszę napisać tak:
W temacie:
biegajznami.pl/forum/viewtopic.php?t=781...storder=asc&start=15
w ostatnim wątku na 2 stronie użytkownik "taki jak ja" napisał:
Dwie rzeczy mi sie zasadniczo nie zgadzaja:
- jak moze dojsc do jakiego sensownego spalania tkanki tluszczowej, skoro cwiczenie trwac ma gora 25 min?
- o ile mi wiadomo tkanka tluszczowa spala sie rownomiernie i nie mozna ciwiczeniami sprawic, zeby zniknela tylko na lewym udzie, pod pacha czy na brzuchu ;)

Moze to dobre cwiczenie na miesnie, ale na usuniecie tkanki, watpie.

i dalej chyba mu nikt nie odpowiedział...więc jak to jest....czy samym bieganiem nie można spalić tłuszczu na brzuchu ? trzeba jakieś dodatkowe ćwiczenia ?
można regulować z którego miejsca organizm pobierze tłuszcz przy wysiłku ?
czy to znaczy że jak ktoś jest otyły i ma otyłe nogi to biegając odchudzi tylko nogi, ewentualnie ramiona a reszta pozostanie obtłuszczona ?
mógłby to ktoś wytłumaczyć ?
a6w jest dla spalenia tłuszczu czy wyodrębnienia mięśni ? tzn uwidocznienia ?

zgubić brzuch

a ja powiem ... ODPOWIEDNIA DIETA !!!

to podstawa

nie jestem specem ale chyba będziesz musiał spowodować aby organizm zaczął spalać zapasy tłuszczu czyli
podaż kalorii musi być mniejsza niż zapotrzebowanie

i do tego spokojne zimowe nabijanie km w luźnym tempie powinno dać dobre efekty
Najważniejsza jest Miłość poza tym Kocham życie takie jakie jest
www.TTSzczecin.pl/

zgubić brzuch

nie rozumiem czemu na forum nie ma linków do postów, żebym mógł wstawić link bezpośrednio do postu a tak to muszę napisać tak:
W temacie:
biegajznami.pl/forum/viewtopic.php?t=781...storder=asc&start=15
w ostatnim wątku na 2 stronie użytkownik "taki jak ja" napisał:
Dwie rzeczy mi sie zasadniczo nie zgadzaja:
- jak moze dojsc do jakiego sensownego spalania tkanki tluszczowej, skoro cwiczenie trwac ma gora 25 min?
- o ile mi wiadomo tkanka tluszczowa spala sie rownomiernie i nie mozna ciwiczeniami sprawic, zeby zniknela tylko na lewym udzie, pod pacha czy na brzuchu ;)

Moze to dobre cwiczenie na miesnie, ale na usuniecie tkanki, watpie.

i dalej chyba mu nikt nie odpowiedział...więc jak to jest....czy samym bieganiem nie można spalić tłuszczu na brzuchu ? trzeba jakieś dodatkowe ćwiczenia ?
można regulować z którego miejsca organizm pobierze tłuszcz przy wysiłku ?
czy to znaczy że jak ktoś jest otyły i ma otyłe nogi to biegając odchudzi tylko nogi, ewentualnie ramiona a reszta pozostanie obtłuszczona ?
mógłby to ktoś wytłumaczyć ?
a6w jest dla spalenia tłuszczu czy wyodrębnienia mięśni ? tzn uwidocznienia ?

co do A6W to ona nie spowoduje że Ci opona zniknie
wzmocnisz mięśnie brzucha napewno ale opony nie zgubisz
www.TTSzczecin.pl/

zgubić brzuch

mhm no właśnie ale jak widzisz w tym temacie wicher chce stracić tą oponke a zalecają mu właśnie a6w i brzuszki więc może coś w tym jest ?
z tego co wiem to na tym forum jest dużo osób które dobrze znają się na tym jak organizm spala tłuszcz itd na tych wszystkich przemianach to może oni coś powiedzą?

zgubić brzuch

mhm no właśnie ale jak widzisz w tym temacie wicher chce stracić tą oponke a zalecają mu właśnie a6w i brzuszki więc może coś w tym jest ?

niema próbowałem
brzuch jest twardy, czuć kaloryfer pod spodem ale go nie widać
muszisz dietą + aktywność fizyczna to zredukować
wówczas tak
ale same A6W nie spali opony

ale poczekajmy moze ktos kto jest lepszy w temacie sie wypowie
www.TTSzczecin.pl/

zgubić brzuch

nie wiem, to dziwne ale jak przez ten rok biegam to ważę 70kg, 178cm wzrostu, jem za mało, ludzie mi mówią że schudłem a też mam w pasie 84cm..... dziwne....

zgubić brzuch

Porady o brzuszkach i A6W są chybione.
Powiem więcej - nie mają nic wspólnego z tłuszczem w okolicy pasa biodrowego.
Dlaczego?
To z jakiej części ciała spalamy tłuszcz jest zaprogramowane genetycznie, nie mamy na to żadnego wpływu.

Żeby spalić tłuszcz, konieczny jest ujemny bilans energetyczny.
To trywialnie proste – Perpetuum mobile nie istnieje. Nie jest możliwe, że więcej energii organizm produkuje, niż pochłania. Dlatego jeśli wejdziemy w dług energetyczny, to zaczniemy spalać tłuszcz.
Vege runners.

zgubić brzuch

dzięki za odpowiedzi :) spróbuje brzuszki i spokojniejsze wybiegania bo jak dotąd średnia to 4,45min na km więc raczej się nie oszczędzałem (lubię się po prostu męczyć - jak wracam po biegu bez zadyszki to czuję że czegoś zabrakło ale na pewno to zmienie w zimie).

A co do tych osób które są "entuzjastami" uwarunkowań genetycznych i uważają że brzuszkami ciężko spalić tzw. oponkę to mam nadzieję że się w moim przypadku pomylą.

zgubić brzuch

dzięki za odpowiedzi :) spróbuje brzuszki i spokojniejsze wybiegania bo jak dotąd średnia to 4,45min na km więc raczej się nie oszczędzałem (lubię się po prostu męczyć - jak wracam po biegu bez zadyszki to czuję że czegoś zabrakło ale na pewno to zmienie w zimie).

Jeżeli wchodzisz w zbyt wysoki zakres tętna, to po energię organizm sięgnie wprost do mięśni, omijając tłuszczyk szerokim łukiem.

Jak już napisali koledzy - aby spalać tłuszczu muisz biegać w pierwszym zakresie i to długo - spalanie zaczyna się od 30-40 minuty.
Aha - możesz też próbować biegać przed śniadaniem.

Stronę wygenerowano w 2.830 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry