emo GRUBE UDA - NIE W KOBIECYM KONTEKŚCIE

GRUBE UDA - NIE W KOBIECYM KONTEKŚCIE

To co ja rok temu zrobiłem na maratonie w kraku to była masakra:)
Jaruś pierwszy raz biegł w nowych spodenkach, raz że bardzo były wąskie w porówaniu do poprzednich modeli, tak se odparzylem zarówno uda i części niesforne, że miałem z tydzień z tego problemów :D

Natomiast w tym roku i tak sobie odparzyłem, ale po dniu minęło, oczywiście wazelinka zastosowana

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

ależ oczywiście że nie wystawiam się na pokaz idąc biegać, generalnie mój wygląd podczas biegu mi wisi, nigdy nie prasuję niczego, nie patrzę się czy cośtam pasuje mi do skarpetek i nie odbłocam butów, jestem takim biegowym abnegatem trochę, bo nawet jak mam tłuste włosy i chcę iśc pobiegać, to idę, bo i tak będzie trza umyć po.Ale z tą wazeliną...jakoś tak... przyznać trzeba, że taki widok może się różnie skojarzyć osobie postronnej....ja odnoszę wrażenie, że jest to widoczne. tak sie sama zastanawiam, czym się przejmuję?? pewnie spróbuję pare razy i opór mi przejdzie. Dzięki za Wasze rady. I wyznania :wink:

no wiec glowa do gory! :D
Mysl tylko o sobie :wink: i o radosci z biegania bez uporczywych obtarc! Wazeliny nie widac- to Ci gwarantuje! Coby Cie pocieszyc- wiekszosc facetow (jesli Ci o nich chodzi z tym patrzeniem) w pierwszym rzedzie gapi sie biegaczkom na piersi (to chyba dla nich fajny widok, jak one nam sie bujaja :wink: :P !- i]chlopaki- co Wy na to?[/i. A po 2 sekundach i tak mijasz tych potencjalnych obserwatorow, wiec nikt nie ma czasu lustrowac Cie dalej w dol :wink: !
Powodzenia i... think positiv! :P
Finish with a smile on your face!
Zdjecia z imprez biegowych i tri

szczerze powiem że ja się za bardzo nie gapię na płeć przeciwną jak biegam, moze dlatego że w większości każdy trening kończę z wywieszonym jęzorem?

Stosuje białą wazelinę za 3pln z apteki. Kilka krotnie korzystałem z jakiejś wazeliny czy kremu którym poczęstował mnie kolega. Ów specyfik został zakuPiony w "niemcach". Niestety, nie wiem jak się nazywa. W aptekach sprzedają wazelinę/smarowidło ktre jest bazą do wykonywania jakiś maści. Taki coś sprzedał mi gość w aptece tuż przed maratonem w Łodzi. Sprawdziło się. Dobre są też leginsy z np. NEW BALANCE lub NIKE.
Strzeż się milczącego psa...

czytałam kiedyś o tym patencie, nie zaprzeczę, że liczyłam na jakieś inne podpowiedzi, bo szczrez mówiąc średnio dobrze czułabym się wiedząc, że ktoś koło kogo własnie przebiegam zastanawai się co mam na udach... tym niemniej dzięki serdeczne.
Może rozprowadzasz w sposób niewłaściwy,... Ja nie chwaląc się jestem mistrzem świata w rozprowadzaniu różnej maści smarowideł pomiędzy udami w ich górnym odcinku (... ups, moja Zosia spogląda mi przez ramie i zaproponowała czy nie chcę dostać w mordę,.. o co jej chodzi? ). Robię to z wyczuciem właściwym ludziom doświadczonym. Gdybyś miała nadal problem to jestem gotowy. Ja tam żadnej roboty się nie boję. :o

Ja preferuje jednak leginsy. Pare dni temu popełniłem ten błąd i ich wyjątkowo nie ubrałem. Efekt był opłakany :/ Spróbowałem za to leczyć obtarcia kremem, którego normalnie uzywam do stóp. Rewelacyjnie zadziałał. Może dlatego, że jest podobnej konsystencji i tłustości, co chwalona powszechnie wazelinka ;)
Ut im omnibus glorificetur Deus

no wiec glowa do gory! :D
Mysl tylko o sobie :wink: i o radosci z biegania bez uporczywych obtarc! Wazeliny nie widac- to Ci gwarantuje! Coby Cie pocieszyc- wiekszosc facetow (jesli Ci o nich chodzi z tym patrzeniem) w pierwszym rzedzie gapi sie biegaczkom na piersi (to chyba dla nich fajny widok, jak one nam sie bujaja :wink: :P !- i]chlopaki- co Wy na to?[/i. A po 2 sekundach i tak mijasz tych potencjalnych obserwatorow, wiec nikt nie ma czasu lustrowac Cie dalej w dol :wink: !
Powodzenia i... think positiv! :P

Chyba wiadomo, w jakich okolicznościach piersi się również bujają, a więc nie dziwota, że faceci najczęściej wzroku nie mogą oderwać :lol:

Chociaż z drugiej strony na pewnym maratonie w Gdańsku nie mogłem oderwać wzroku od ud pewnej zawodniczki :oops: . Heh, ale laicy biegowi na pewno nie zwracają na nie uwagi :wink: Tylko ktoś, kto może docenić ich siłę i rzeźbę, a nie tylko smukłość nóg niedożywionego dziewczęcia :lol:
Co mnie nie zabija, wzmacnia mnie ;-)

Przez wielu chwalony:
Sudocrem

Dementuję. Sudocrem jest bardzo dobry jeśli już dojdzie do odparzeń. Przy stosowaniu na zdrową skórę jest tak samo skuteczny jak wazelina, za to jest dużo droższy, i bardzo widoczny.

T.

Przez wielu chwalony:
Sudocrem

Dementuję. Sudocrem jest bardzo dobry jeśli już dojdzie do odparzeń. Przy stosowaniu na zdrową skórę jest tak samo skuteczny jak wazelina, za to jest dużo droższy, i bardzo widoczny.

T.
Oraz jest dedykowany raczej obłożnie chorym osobom na odlezyny.

Oraz jest dedykowany raczej obłożnie chorym osobom na odlezyny.
...i niemowlętom, na odparzone pupcie. :wink:

T.

skad go wytrzasneliscie? W U.K. byla to moja ulubiona masc na wypryski, zaskorniki i inne skorne wulkany! Po powrocie z Lond. stala jeszcze chyba ze 4 lata w szafce, az kiedys tam zjelczala....i chyba SUDOCREM zawiera Zn (dobry na powstale zatarcia i poparzenia), ale zapobiegawczo w trakcie uprawiania sportu naprawde the best jest najzwyklejsza wazelina. Oj S.C. przydalby mi sie teraz! Sparzylam sobie plecy na treningu- od wczoraj wyskoczyly mi setki pecherzykow, skora bedzie schodzic jak nic! :(
Finish with a smile on your face!
Zdjecia z imprez biegowych i tri

Mnie pomysł z krótkimi legginsami wydaje się idealny. Wazeliny nie stosowałam, ale sudocrem (zwany też cudokremem), który został mi po pieluszkowych odparzeniach moich gdzieci, gdy były niemowlętami, teraz często stosuję, gdy już dojdzie do jakiegoś obtarcia - czy to pod biustem, czy między pośladkami.
~~~~
MEL.

Stronę wygenerowano w 0.238 sekundy.

do góry