emo Ile km w październiku 2016?

125,44 km (w tym życiówka w półmaratonie :ok:)

W obecnym miesiącu już nie planuję biegania. Zacznę spokojnie od następnego. Od dziś wznawiam treningi koszykarskie (poniedziałkowe wieczory), pływanie (2-3 razy w tygodniu) i morsowanie (najbliższa niedziela). Wzmożone ćwiczenia siłowe i rozciągające w domu od tygodnia w toku. Czuję i widzę poprawę. Let's keep on rolling, babe! ;)
Running water never grows stale so you gotta just keep on flowing.
Empty your mind. Be formless, shapeless - like water. Water can flow or it can crash. Be water my friend.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Ile km w październiku 2016?

34,1 km

Mam w planach wczesniejsze wstawanie rano, zaczecie biegania w okularach(minus kilka dioptrii), wymianemoi ch rozpruwajacych sie Mizuno.... Piszac/ mowiac ogolnie: chce troche popracowac w listopadzie. pozyjemy, zob...
Chce zostac radykalnym, stanowczym i ultra-bezkompromisowym biegaczem!

Kliknij i pomoz dziecku spelnic marzenie:
balonik.poomoc.pl/

190,5
takie tam nie wiadomo co. ;)
Znienawidzi mnie każda część mojego ciała, z wyjątkiem serca :)
pozdrawiam
Jarek

265 km takie brykanie dla przyjemności. Tak jak wojcik od września zapisuję się na basen może w listopadzie w końcu pójdę :unsure:.W listopadzie zacznę treningi .jakiś maraton na wiosnę bym poleciał :hmmm:.Pozdrawiam wszystkich :piwo:  
„Diabeł jest nam coraz bliższy i sympatyczniejszy, tylko jego imienia jeszcze nie lubimy”
„Zgubione złoto można znaleźć, straconego czasu-nigdy”

Stronę wygenerowano w 1.037 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry