emo Gdzie biegać w Łodzi nie po asfalcie

Za około pół roku przeprowadzam się z Warszawy, że tak powiem "na swoje". Kupuję nowe mieszkanie w Łodzi i zastanawiam się, gdzie będę mogła pobiegać. Lokalizacja nowego mieszkania jest już określona, więc potrzebuję miejsc w okolicy ulicy Wróblewskiego lub takich gdzie warto podjechać samochodem, pobiegać i wrócić (co przerabiałam już w Warszawie :) ).
Przebiegam zwykle dystans 5-10km 2-3 razy w tygodniu. Z tego co sprawdziłam w mapach Googla do większego parku (Piłsudskiego przy ZOO) mam około 5km. Bliżej jest park Ponatowskiego (ok. 2km) ale wygląda na to, że jest bardzo mały, więc musiałabym sporo okrążeń zrobić.
Jakie miejsca możecie polecić? Ważne jest dla mnie, żebym nie musiała biegać po asfalcie, bo po 2 takihc treningach dokuczają mi kolana

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Gdzie biegać w Łodzi nie po asfalcie

Mam nadzieję, że przez 2 miesiące nie odcehciało Ci się biegaanie ja z moich wypadek do babci polecam tak:
Park Mickiewicza
Park Piłsudskiego
I mój best tylko troszkę daleko rezerwat Las łagiewnicki na północny wschód od łodzi. :) 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Stronę wygenerowano w 0.737 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry