emo czy biegacze czytają książki?

czy biegacze czytają książki?

Wbrew temu, co można by przypuszczać, "Macierewicz i jego tajemnice" Tomasza Piątka nie jest książką, w której autor wprost oskarża ważnego polityka PiS-u o działalność szpiegowską na rzecz Rosji. Piątek pisze "jedynie" o niepokojących powiązaniach Macierewicza z ludźmi peerelowskiej i sowieckiej bezpieki, z rosyjskimi mafiosami, ale także z szemranymi politykami czy biznesmenami z USA. Powiązania te mają różnoraki charakter. Np. z byłym konfidentem SB Robertem Luśnią Macierewicza łączą więzy natury zarówno politycznej, jak i biznesowej. Obaj dżentelmeni zasiadali we władzach tej samej partii i tej samej fundacji.
"Biegnę, choć czasem brakuje mi sił..."

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

czy biegacze czytają książki?

Skoro już zacząłem przypominać sobie "Władcę Pierścieni" J.R.R. Tolkiena, to musiałem sięgnąć wreszcie także po "Powrót króla", czyli ostatnią część dzieła. Doszedłem właśnie do "Porządków w Shire", z polskiego punktu widzenia rozdziału najbardziej chyba dziś na czasie. Tyle, że w Shire hobbici potrafili wziąć się w garść i przegnać rządzących przestępców...
Za wiadomość dziękuje Luka
"Biegnę, choć czasem brakuje mi sił..."

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Stronę wygenerowano w 1.214 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry