emo Piwo

Piwo

Książęce Pszeniczne w postaci grzańca. Na półmetku długiego wybiegania jak znalazł.
"Biegnę, choć czasem brakuje mi sił..."

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Piwo

Tyskie, Pilsner Urquell, Lech. Takie były dostępne w niewielkim mieście w Wielkopolsce, gdzie się zatrzymałem.

Piwo

Brovaria Żytnie IPA, Brovaria Vanilla Milk Stout, Brovaria ESB. Z małego browaru w Poznaniu. Wszystkie trzy sezonowe i smaczne. To ostatnie niby gorzkie, ale gorycz nie zabija.

Piwo

StaropramenŽatecký Světlý Ležák. To drugie to piwo udające czeskie, ale produkowane w Polsce przez duński koncern. Pomimo to da się wypić.

Piwo

Kujawianka Malinowa i Pilsner Urquell w postaci grzańca. Pierwsza w sam raz na schłodzenie po biegu. Pilsner jednak zbyt gorzki, grzaniec kojarzy się ze słodyczą.

Piwo

Okocim Radler Grejpfrut z Limonką.  Dwuprocentowy, orzeźwiający, owocowy, dobry na schłodzenie pod koniec długiego wybiegania w upale. Po powrocie do domu Krombacher.

Piwo

Tyskie (takie było w knajpie) oraz (w innej knajpie) Książęce Golden Ale. Niby piszą, że piwa typu ale mają bardziej złożony smak i aromat, ale w tym przypadku jakoś tego nie wyczułem.

Stronę wygenerowano w 0.274 sekundy.

do góry