emo Piwo

Piwo

Ja w ostatnim czasie pilem takie piwa:
- DEBOWE MOCNE
- TYSKIE
- ZYWIEC
- HEINEKEN (ale mi sie przepil i jest jakies niedobre)
- HARNAŚ
- WARKA
- WARKA STRONG
- REDDS (to czesto pije po bieganiu)
- DOG&FOG (ale to jest niedobre - takie siki - dobrze smakuaj pierwsze lyki, potem slabo)
- SPECJAL
- ZUBR
- TATRA
- OKOCIM PALONE (z Okocimia tylko palone, dobre ciemne piwo ale mogloby miec troche wiecej % - lepsze byloby)

To sa moje ulubione piwa, zmieniam czesto - nie pijam caly czas tego samego.
Niestety, ja jestem odosobniony, mam kolegow ktorzy piwa nie pijaja ale wola wodke - kiedys pili wodke przed sportem i po sporcie - jak cwiczyli. Teraz juz nie cwicza ale nadal pija :D
A mi z kolei wóda nie smakuje, lubie piwo i tak chyba dlugo pozostanie 8)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Piwo

A pił ktoś piwo o nazwie Żywe lub Koźlak, oba z browaru Amber, to pierwsze nie jest pasteryzowane a Kożlak to piwo typu bock, oba rewelacja, ale niestety ciężko kupić. Kiedyś trafiłam w Hypernowej i znam jeden bar (w Konstancinie) gdzie są zawsze. Polecam.
Koźlaka piłem nie szczególnie mi smakował, a niezłą ma bytelkę tak na marginesie.
Najbardziej ostatnio lubię Crlsberga potem Tyskie.

Piwo

Żuczku
Koźlaka i inne dziwne ciemne piwa (kiedyś gustowałem tylko w ciemnych) można dostać w delikatesach na ulicy Moczydłowskiej (tej samej gdzie start trasy kabackiej)
"Przy swobodnym opróżnianiu otworzyć właz, inaczej niebezpieczeństwo próżni" - Feldbinder 2006
Bieganie jest bez sensu, może co najwyżej służyć jako element wieloboju. Po co się tak katujecie? - Fil - 2010

Piwo

1) Karmi zwykłe, te o smaku kawy mi przez przełyk nie przechodzi pewnie dlatego że kawy nie piję
2) prawie każde jasne byle z sokiem najczęściej jest to Żubr
3) Gingers
Wiem, czego chcę!
Biec pod słońce, kochać mocniej, chłonąć każdy dzień...

Piwo

Jakiś czas temu ambicjonowałem się,że wyprubuję wszystkie lokalnie dsostępne gatunki piwa.Były lepsze i gorsze,ale jedno szczególnie utkwiło mi w pamięci ze względu na wyjątkowo obrzydliwy smak-"Tesko Piwo" z tegoż hipermaketu.
Masakra !! Polecam jako poczęstunek dla wyjatkowo niemiłych gości...
Poznań '06 3:06:49 :) siódmy maraton szósta życiówka ,Poznań '07 3:10 :(

Piwo

ja nie pamietam jakie pilem, zwykle po jednym robi mi sie wesolo i dlatego pije rzadko (a nawet w ogole, no na MW zrobie wyjatek :) )
Nowy rok, zima jest, kamień leży aż go kiedyś będę siłę wtoczyć mial.Może wtedy uda się, a teraz tchu mi brak ...

Piwo

Koźlaka i inne dziwne ciemne piwa (kiedyś gustowałem tylko w ciemnych) można dostać w delikatesach na ulicy Moczydłowskiej (tej samej gdzie start trasy kabackiej)
Dobrze wiedzieć :roll: :wink:
Całkiem niezłym piwem, a mało popularnym jest Zlaty Hrad (dwie wersje - jasne i ciemne), browar Van Pur, praktycznie do dostania w większości supermarketów.
Czasami mam ochotę na Belfast 8) .
KS ENTRE.PL Team
BiegamBoLubię

Piwo

Ja staram się być wierny piastowi mocnemu. Miło wspominam magnata. Szkoda, że Piast przestał być browarem, a stał się mzgazynem i rozlewnią. Ze starych czasów pamiętam kąpiel w browarze na zakończenie Sudeckich Setek w latach 97-99. Oddział Browaru Piastowskiego w Boguszowie udostępniał swoją łaźnię :cry: to se nevrati

Piwo

Za mało piję aby mieć wyrobiony gust. I ilościowo (20 rocznie) i jakościowo (tylko Żywiec lub Tyskie) ale z piwa najbardziej smakują mi trzy pierwsze zimne łyki.
Następne nie są już tak dobre ....

Piwo

Najgorsze piwo na świecie to JURAND :x z browaru ze szczytna. Dwa razy piłem i dwa razy potęzne bóle głowy, to było piwo nie złotego koloru, ale wręcz czarne (to piwo to koszmar z czasów studiów na Mazurach)
A na co dzień ładuje w siebie LECHA i TYSKIE (najlpsze piwka na swiecie)
czsami Okocim Zagłoba lub wrocławski piascik, bo dzien bez piwk dniem straconym :lol:
Dumny ze zwycięstwa, wierny po porażce.
Forever AZS PWSZ NYSA i Loża Szyderców
www.eurocalendar.info/index.php?dzial=2&action=13&code=211

Piwo

A laseczki popijają Millerki ;-)
Bieganie jest tym co kocham najbardziej, jest dla mnie powietrzem w moich płucach,krwią płynącą w żyłach,dawką endorfin,źródłem szczęścia i celem samym w sobie. W skrócie jestem uzależniony od biegania ;)

Piwo

A pił ktoś piwo o nazwie Żywe lub Koźlak? (...) znam jeden bar (w Konstancinie) gdzie są zawsze. Polecam.
Żuczku, a zdradzisz nazwę tego baru i dokładniejszą lokalizację?

Piwo jest super, ale niestety często stosuję zasadę J. Skarżyńskiego: "Jeśli po pierwszym piwa nabierasz nieodpartej chęci na nastepne, to zrezygnuj z pierwszego".

Ale lubię
FRATERa
BUDWEISERA
ZŁOTEGO BAŻANTA
i ukraińskie piwa ze sklepu w okolicach metra Natolin (nedaleko sklepu rowerowego z Unibike-ami i LeaderFoxami) mają tam min piwo pszeniczne, niefiltrowane.
Bieganie to nie wszystko
...jest jeszcze pływanie i rower.

Stronę wygenerowano w 1.596 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry