emo Piwo

Piwo

byle było zimne i pite ze szkła.
Szkło to podstawa :) bardzo ale to bardzo żadko zdarza mi sie aby pic piwa z puszek. No chyba ze jestem w barze i biore piwo z kega.
"Kto się ośmieli, wygrywa" - SAS

"Everybody has a reason to run" - Marathon

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Piwo

Ja Lecha nie lubię. Żywiec rzeczywiście "się popsuł" jakoś :-(

Ostatnio najchętniej: Żubr, Okocim, Harnaś, Tatra Mocne (kolejność przypadkowa)
Rzadziej: Tyskie, Warka Jasne, Lech (ale mocny)
Savoir-vivre, zalecenie nr. 1: "Nigdy nie dyskutuj z nikim, kto ma nad Tobą pół litra przewagi"

Piwo

Ciekawi mnie jakie piwo pijecie?

Zauważyłem, że ostatnimi czasy większość pije Tyskie albo Lecha. Muszę przyznać, iż też do nich należę. Smak Żywca jakoś ostatnio się zmienił i nie jest już to samo piwo. Harnaś stał się obrzydliwy. Czasami jeszcze wypiję Żuberka albo Wareczkę jasną.

Nie wiem czy we Wrocku jest gdzies dostepne, ale polecam Ksiazece z browaru w Lwowku Sl. Na ostatnim weekendzie na Jakubach w Zgorzelcu bylo Ksiazece i Lech, oczywiscie z beki. Po 2 Ksiazecych wzialem Lecha dla porownania i byla poracha :(
Popierajcie lokalne browary. Potentaci juz od dawna robia masowe, ktora smakuje niemalze tak samo.

Piwo

Żywiec - lane, zimne najlepiej nad jeziorkiem i w super towarzystwie 8)
Wojtylas

"jeśli wraz z innymi stanąłeś na starcie i dobiegłeś do mety to już wygrałeś choćbyś przybiegł ostatni"

Piwo

Zdecydowanie LECH
Potem Dog In The Fog, Gingers. Pilsner też może być :wink:

A ja już myślałem, że takie piwo z Biedronki :P
Savoir-vivre, zalecenie nr. 1: "Nigdy nie dyskutuj z nikim, kto ma nad Tobą pół litra przewagi"

Piwo

Ja ze reguły pijam Tyskie, chociaż prawdę mówiąc nie smakowałem w sumie innych piwek. Owszem piłem i Lecha, Żuba, Tatrę, Warkę, Żywca..., ale jakoś specjalnie nic mi bardziej nie podeszło.
Kiedyś jak u nas w sklepie rzucili piwo Steffl (kosztowało niecałe 2zł), to nie piło się niczego innego. Teraz już tego piwka nie można u nas dostać, a szkoda powróciłbym do tych starych dobrych czasów :)

Piwo

A pił ktoś piwo o nazwie Żywe lub Koźlak, oba z browaru Amber, to pierwsze nie jest pasteryzowane a Kożlak to piwo typu bock, oba rewelacja, ale niestety ciężko kupić. Kiedyś trafiłam w Hypernowej i znam jeden bar (w Konstancinie) gdzie są zawsze. Polecam.

Piwo

Ludzie, co wy z tym Dog in the Fog :roll: Dla mnie to jest sikacz jakich mało - na nim nawet jest napisane "piwo aromatyzowane", czyli w zasadzie to wcale nie jest piwo. Wole już Tyskie lub nawet Królewskie

Piwo

kiedyś,kiedy lech to był lech...piłem lecha(w żółtej nalepie)...kupić go można było zawsze w sklepie firmowym na głogowskiej w poznaniu,później przyszedł czas na piwo regent,też dobre...później zagłoba,tańcząca para.....no i teraz powiem tak jak powiedział Maklakiewicz w Rejsie:nuda,nuda w piwie.Zywiec nie do wypicia,zagłoby nie widziałem 100 lat.
Parę lat temu byłem w zabrzu u rodziny(pracowała w browarze)no i smakowalo mi tamto lokalne piwo,ale podobno browar juz upadl:(

Stronę wygenerowano w 3.915 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry