emo Piwo

Ciekawi mnie jakie piwo pijecie?

Zauważyłem, że ostatnimi czasy większość pije Tyskie albo Lecha. Muszę przyznać, iż też do nich należę. Smak Żywca jakoś ostatnio się zmienił i nie jest już to samo piwo. Harnaś stał się obrzydliwy. Czasami jeszcze wypiję Żuberka albo Wareczkę jasną.
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO
You'll never run alone
gg 5920585

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Piwo

Ostatnio:
Specjal czarny
Warka czerwona
Żubr
Dog in the Fog

Ale cool temat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piwo

tyskie
żubr
okocim mocne
gingers (ale tylko jedno, bo sie za slodko robi)
trudno nie wierzyć w nic
...prosze nie karmić troli...

Piwo

Żubr, prawie tylko.
Przydałoby się jakieś bardziej lajtowe piwko wzorem tych czeskich np 3%.
Nie zawsze mam ochotę na szumy w głowie, czasem po prostu chciałbym tylko ugasić pragnienie.

Piwo

Ydur napisał:
Harnaś stał się obrzydliwy

Żadne piwo, z natury rzeczy nie może być obrzydliwe. Piwo może być lepsze, gorsze ale zawsze jest smaczne. Najlepiej mi smakują piwa litewskie z Utenosem na czele, a Harnasia lubię.
"Przy swobodnym opróżnianiu otworzyć właz, inaczej niebezpieczeństwo próżni" - Feldbinder 2006
Bieganie jest bez sensu, może co najwyżej służyć jako element wieloboju. Po co się tak katujecie? - Fil - 2010

Piwo

Ydur napisał:

Żadne piwo, z natury rzeczy nie może być obrzydliwe. Piwo może być lepsze, gorsze ale zawsze jest smaczne. Najlepiej mi smakują piwa litewskie z Utenosem na czele, a Harnasia lubię.
nie piłeś Zemsty Grybowa ;)
w zależności od beczki - albo całkiem palatable, albo pomyje...
trudno nie wierzyć w nic
...prosze nie karmić troli...

Piwo

Dobrze schłodzone zielone :D czyli nic innego jak Lech
"Kto się ośmieli, wygrywa" - SAS

"Everybody has a reason to run" - Marathon

Piwo

Ydur napisał:

nie piłeś Zemsty Grybowa ;)
w zależności od beczki - albo całkiem palatable, albo pomyje...
Są takie piwa jak Wojak czy Książ, które przez gardło nie chcą przejść. Keniger z Biedronki też jest ciężki, a szczytem wszystkiego jest piwo z Plusa, które nawet po 7 wcześniejszych nie chciało wchodzić(dobrze, że nie pamiętam nazwy :wink: ). Harnaś niestety strasznie się popsuł, chociaż kiedyś go lubiłem.
WYPEKLOWAĆ JER-ZEGO
You'll never run alone
gg 5920585

Piwo

Zazwyczaj Tyskie

A piliście takie z marketów za 1,20-1,40 bleeeeeeeeeeeeee, sama woda o kolorze piwa.
Bieganie jest tym co kocham najbardziej, jest dla mnie powietrzem w moich płucach,krwią płynącą w żyłach,dawką endorfin,źródłem szczęścia i celem samym w sobie. W skrócie jestem uzależniony od biegania ;)

Piwo

Widać mam uszkodzone kubeczki smakowe bo czerwonego Wojaka kiedyś popijałem.
"Przy swobodnym opróżnianiu otworzyć właz, inaczej niebezpieczeństwo próżni" - Feldbinder 2006
Bieganie jest bez sensu, może co najwyżej służyć jako element wieloboju. Po co się tak katujecie? - Fil - 2010

Piwo

ja honoru Kenigera będę bronił. nie można tego napoju nazwać piwem, ale jest znakomitym 3% izotonikiem po treningu, jakiego szuka duner :wink:
ja najczęściej Tatra lub Żubr. byle było zimne i pite ze szkła.
www.bieganie.torun.pl
10 km - Lubawska Dycha 28.VIII.2011 - 38:20
21,1 km - 31 Półmaraton Wiązowna 27.II.2011 - 1:24:35
42,2 km - 33. Maraton Warszawski 26.IX.2010 - 2:58:52

Stronę wygenerowano w 0.809 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry