emo Czym się psikają Biegacze?

Czym się psikają Biegacze?

Pachnie, pachnie :)

w takroku/w tak roku - w ubiegłym roku (regionalizm roztoczański)

www.wrotaroztocza.pl/slownik/public.html
Running water never grows stale so you gotta just keep on flowing.
Empty your mind. Be formless, shapeless - like water. Water can flow or it can crash. Be water my friend.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Rozumiem, że pachnie ładnie dla ludzi, ale paskudnie dla kleszczy? ;) Swoją drogą pachnout to po czesku śmierdzieć. ;)
"Biegnę, choć czasem brakuje mi sił..."

Tak z ciekawości sie zapytam. Testował ktoś może z Was zapachy z feromonami? Przyznam,że temat mnie interesuje ponieważ jeszcze nigdy nie miałem takich perfum, ale przgladałem sobie ostatnio allegro i było tego tam sporo. Zastanawiałem się czy sobie nie kupić ( wybrałbym jakies tańsze za 20 zł bo nie chcę wydawać więcej)/
Działa czy ściema? 

kastiel wrote:
Tak z ciekawości sie zapytam. Testował ktoś może z Was zapachy z feromonami? Przyznam,że temat mnie interesuje ponieważ jeszcze nigdy nie miałem takich perfum, ale przgladałem sobie ostatnio allegro i było tego tam sporo. Zastanawiałem się czy sobie nie kupić ( wybrałbym jakies tańsze za 20 zł bo nie chcę wydawać więcej)/
Działa czy ściema? 
Jak się spryskasz tańszymi feromonami (20 zł na Allegro to rozbój w biały dzień!) to przyciągniesz te tańsze.
Pamiętaj - nie warto dokładać do interesu.
Empty your mind. Be formless, shapeless - like water. Water can flow or it can crash. Be water my friend.

Jak sobie kupisz feromony za 20 zł to faktycznie będzie to ściema. Nie ma feromonów, które zawierają w sobie prawdziwe feromony w tej cenie. No chyba,ze kupisz sobie w jakimś sklepie mini filkę na próbę. W tej cenie nie ma opcji aby wyprodukować coś porządnego i działającego. To jakie feormony warto jest wybrać zależy czy chcesz sobie kupić feromony w biznesie czy może jakieś feromony na początek na podryw. Czasami warto jest również zmiksować kilka porządniejszych zapachów ( ale to raczej opcja dla tych, którzy już mają pewne doświadczenie bo trzeba wiedzieć jak takie miksy robić). Na początek kup sobie Love Desire. Nie są drogie, a dość fajne feromonki.

@annarej-@kastiel/@kastiel-@annarej - dobrana z was para. Macie odpowiedzi na wszelkie dręczące was pytania... Małżeństwo? Jeśli nie, to radzę nie zwlekać zbyt długo bo @annarej szybko zmienia partnerów. 

PS I might be wrong but I doubt it. ;)

Wójcik, ale do czego pijesz? Bo zupełnie nie kumam??

@annarej

Ale jakie? Bo widzę,ze są w dwóch wersjach. Te tańsze niebieskie no i są jeszcze czarne, ale tych czarnych to raczej nie kupię ;/ Nie wiem czy byłbym w stanie wydać tyle kasy za zapach.

No weź, @annarej, podpowiedz @kastiel jakie konkretnie i gdzie konkretnie. Nie daj się prosić tak długo. 

Ja staram się nie pachnieć za mocno - bieganie to nie impreza :) Bloker w kulce plus deo o delikatnym zapachu i dla mnie wystarczy. Umówiłam się kiedyś na bieganie z gościem, który przyszedł wypachniony jakby się wykąpał w perfumach, po kilkunastu minutach miałam serdecznie dość biegania, zapachu i jego :)

Nikt Ci nie każe. Możesz wypróbować sobie te niebieskie.Używałem ich przez dobre kilka lat ( już nawet nie wiem ile butelek zużyłem). Potem rzecz jasna przerzuciłem się na ciemną wersję która jest moim zdaniem o wiele bardziej opłacalna. Zapach jest mocniejszy, feromonów również większe natężenie tak wiec pomimo wyższej ceny to Ci taka butelka wystarczy na naprawdę długi czas. Ale te tańsze są ok. Poprawiają pewność siebie, próbuj od niewielkich dawek, potem możesz przechodzić na większe. Same mają swój zapach, raczej nie polecam łączyć z innymi perfumami Ale zapach moim zdaniem spoko Pachną ładnie, na ubraniu i ciele trzymają się długo.

Stronę wygenerowano w 3.297 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry