emo Fajny film wczoraj widziałem

Fajny film wczoraj widziałem

Avatar - zrobił na mnie wrażenie.
Od czasów puszczania Trylogii i Hobbitach w kinie, nie widziałem tylu ludzi w kinie oraz tej ciszy i skupienia podczas projekcji. Nie słyszałem rozmów, komórek, popcornu, coli..... Czas filmu ok. 2 h 40 m ale jak szybko zleciał !
Piękny świat Pandory...
"Im trudniejsza jest...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Turecki, proto - "Dom zły" to nie jest czysty kryminał. niby wszystko zmierza do rozwiązania ale na końcu okazuje się,że ono nie jest najważniejsze. Reżyser chciał pokazać całą brzydotę sytuacji w której znalazł się bohater (choć sam nie święty) i samo zakończenie nie jest prostym finałem, bardziej "finałem historii". Porównywanie tego filmu do "Fargo" jak najbardziej na miejscu, bo u braci Cohen jest straszno ale w najmniej spodziewanym momencie śmieszno.
Czy za długi ?- może po prostu świat pokazany męczy , "Wesele" męczyło mnie bardzo ale taki był chyba zamysł reżysera.
Does the body rule...

Co prawda w kinie się chyba nie da już obejrzeć, ale jak będziecie mieli okazję to polecam film "Wino truskawkowe". Ciepła, lekko tajemnicza historia kilkorga ludzi z małej wioski na pograniczu polsko - słowackim.

"Hunger" - Głód; wstrzasajace kino, wiecej nie trzeba dodawac, polecam chociaz w jego przypadku nie uzylbym slowa "fajny" jak to sugeruje Mirza na tytul tego watku.
Stowarzyszenie...

NuttyBoy: "fajny film wczoraj widziałam. - Momenty były? - No masz:)"

To jest historia polskiego radia ... każdy dobry film jest "fajny" :lol:
"Tylko prawda jest...

NuttyBoy: "fajny film wczoraj widziałam. - Momenty były? - No masz:)"

To jest historia polskiego radia ... każdy dobry film jest "fajny" :lol:

nie sposob sie nie zgodzic jak cytujesz klasykow proto ale akurat przy nim slowo "fajny" jest troche nie na miejscu, po prostu dla mnie fajny to film gdzie spokojnie moge wcisnac pauze i wyjsc po herbate do kuchni, wrocic i po 2 godzinach seansu stwierdzic, ze nie zmarnowalem czasu a tutaj nie bylem w stanie ruszyc sie z fotela. Podajac przyklad to 2ga czesc Grindhouse'a zrobiona przez Rodrigueza byla wlasnie fajna :)
Stowarzyszenie...

O proszę. Ja w niedzielę obejrzałam sobie Rewers i Dom zły.

Rewers mnie ciut rozczarował. Sensownego uzasadnienia nie podam: po prostu spodziewałam się czegoś ...lepszego?

Za to Dom zły... Ooooohohohoho. Cudeńko :) Polecam, wciągający, "zaskakujący", moim zdaniem fantastycznie zrobiony.
- Renatko, pokochamy...

"Czeski film" zgrabnie i zabawnie zrobiony przez amatorów, parodia thrilleru politycznego. Dawno się tak nie uśmiałem. W tle czeskie przeboje i te plakaty na mieście: Karel ist Gott. :lol:
PRZYJACIEL ESTONII......

Obejrzałem i "Dom zły", i "Rewers"...
Mocne wrażenia, podobały mi się...
ODOMETR 17 300 km

"Księżniczka i Żaba" - zapowiada się bardzo interesująco !
Powrót do przeszłości:
1. Odwołuje się do klasycznej baśni.
2. Film jest narysowany i pokolorowany ręcznie.
3. Musical.

Jutro wybieram się z dziećmi !
"Im trudniejsza jest...

O Brother, Where Art Thou?, właśnie oglądam, wyjątkowo w Tv. Muzykę znałam od dawna, dlaczego tego nie widziałam? Pewnie dlatego, że amerykański, czyli przez stereotypy.

Gdzie jesteś bracie , na zone europa , amerykańska komedia i wcale nie debilna

Przesympatyczny filmik. Niby Coehna, ale przypomina mi trochę Jima Jarmuscha.
PRZYJACIEL ESTONII......

A ja właśnie wróciłem z nowej wersji Sherlocka Holmsa z kina. Czasy się widocznie mocno zmieniły, bo nawet z tej legendy potrafili zrobić całkiem zabawne kino akcji ? Cóż miła amerykańska niewymagająca rozrywka :)

Przychylam sie do teorii iz najlepsze filmy juz nakrecono. Dla podtrzymania sie w tym osadzie dzis obejrzalem "Kabaret".
dobrem należy się...

Stronę wygenerowano w 0.223 sekundy.

do góry