emo Fajny film wczoraj widziałem

Fajny film wczoraj widziałem

Odświeżyłem sobie "Czas apokalipsy" Francisa Coppoli. Kurna, poprzednio go oglądałem w liceum i już zapomniałem jak mocny jest ten film...
"Biegnę, choć czasem brakuje mi sił..."

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

"Atak morderczych mrówek" George'a Manasse'a i Jima Charlestona. Tytuł kretyński i film w sumie też. :D Ale w trakcie oglądania drapałem się nerwowo po różnych częściach ciała i rozglądałem w poszukiwaniu owadów, więc spełnił swoje zadanie. :)

Nowe odcinki "Gry o tron". Akcja już wyszła poza książkę, ale scenarzyści nadal utrzymują się w jej klimacie. Cieszy, że Daenerys wreszcie spotkała się z Jonem.

Przecież "Ida" to flaki z olejem, na siłę pozujące na wielką sztukę. Wygląda to jak w stu procentach typowy quasiartystyczny film polski, czyli długie statyczne ujęcia, mało dialogów, nic się nie dzieje.

"Atomic Blonde" - wreszcie jakiś film akcji, gdzie główne role gra babka i kopie wszystkim równo tyłki. Oglądałam też ekranizację "Ghost in the Shell", licząc na coś podobnego, niestety srogo się zawiodłam.

Może nie do końca wczoraj, ale w ostatnich dniach obejrzałem wszystkich siedem pierwszych części "Gwiezdnych wojen". Szykuję się do obejrzenia tej najnowszej.

Po latach powtórzyłem sobie "Obcego 3" Davida Finchera. Film nadal trzyma w napięciu.

Stronę wygenerowano w 0.211 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry