emo Osobliwe widoki podczas treningu

Osobliwe widoki podczas treningu

Ja się zastanawiam, jak bardzo się zmieniliśmy w jedno pokolenie - przecież jeszcze dla naszych dziadków i babc spotkanie lisa czy dzika nie byłoby wydarzeniem, które powoduje przyspieszenie pracy serca czy jakieś zdziwienie. Ot, coś normalnego. A dla nas zwykła wiewiórka to szok. Czy to my się zmieniliśmy, czy świat się zmienia? Może dla naszych wnuków szokiem będzie nawet spotkanie pszczoły?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

http://www.soque.org/Photo_Album/Best%20Squirrel%20Shot.JPG Przyznaje uczciwie, ze zdjecie wrednej wiewiorki zrobilam, ale szczerze, nie potrafie go wkleic w tresc postu, cos tam probowalam wkleic z Internetu..wybaczycie. A jesli chodzi o biegaczy w moim miescie, to faktycznie jest ich wielu, a czy sympatyczni..niektorzy sie usmiechna, reszta przebiega obojetnie. Jednego jestem pewna: widok biegacza NIKOGO NIE DZIWI :lol:[img] www.soque.org/Photo_Album/Best%20Squirrel%20Shot.JPG

Przyznaje uczciwie, ze zdjecie wrednej wiewiorki zrobilam, ale szczerze, nie potrafie go wkleic w tresc postu, cos tam probowalam wkleic z Internetu..wybaczycie.
A jesli chodzi o biegaczy w moim miescie, to faktycznie jest ich wielu, a czy sympatyczni..niektorzy sie usmiechna, reszta przebiega obojetnie.
Jednego jestem pewna: widok biegacza NIKOGO NIE DZIWI :lol:
Run 4 fun

Przyznaje uczciwie, ze zdjecie wrednej wiewiorki zrobilam, ale szczerze, nie potrafie go wkleic w tresc postu, cos tam probowalam wkleic z Internetu..wybaczycie.
A jesli chodzi o biegaczy w moim miescie, to faktycznie jest ich wielu, a czy sympatyczni..niektorzy sie usmiechna, reszta przebiega obojetnie.
Jednego jestem pewna: widok biegacza NIKOGO NIE DZIWI :lol:
Piękna fota - poproszę o więcej Twoich prac.

A widzisz ... niektórzy .... a łódzkim lesie nawet rowerzyści mówią cześć biegaczom. :D
Ja się zastanawiam, jak bardzo się zmieniliśmy w jedno pokolenie - przecież jeszcze dla naszych dziadków i babc spotkanie lisa czy dzika nie byłoby wydarzeniem, które powoduje przyspieszenie pracy serca czy jakieś zdziwienie. Ot, coś normalnego.

Mogłoby przyspieszyć pracę serca w pogoni za dziczyzną - obiektem polowania. Komuna wiele z ludzi umiała zrobić :cry:

Ja się zastanawiam, jak bardzo się zmieniliśmy w jedno pokolenie - przecież jeszcze dla naszych dziadków i babc spotkanie lisa czy dzika nie byłoby wydarzeniem, które powoduje przyspieszenie pracy serca czy jakieś zdziwienie. Ot, coś normalnego. A dla nas zwykła wiewiórka to szok. Czy to my się zmieniliśmy, czy świat się zmienia? Może dla naszych wnuków szokiem będzie nawet spotkanie pszczoły?
E tam, ja myślę że największym zdziwieniem dla naszych babć i dziadków, by było takie nasze bieganie bez sensu po lesie :lol:

ja mam częste komentarze jakiś młodych lasek :P które mówią "możemy się przyłączyć" albo zagadują czy mi zimno nie jest :P albo jakieś tam różne pytania mają :P
www.stestuje.pl

To blog stworzony specjalnie dla biegaczy przez biegacza z długim doświadczeniem. Chcesz przeczytać testy na temat rzeczy biegowych? Wejdź na www.stestuje.pl !

Dzis widziałem wiewióra. Tak tak wiewióra bo gonił taką mniejszą. dziwne w tym to ze myslałem ze wiewióry sa rude, a te były czarne. Ale może one były takie brudne?

a ja dzisiaj ani lisa ani dzika tylko patrol straży granicznej w lesie spotkałem na niedzielnym krosie , jakież było nasze obopólne zdziwienie :D
IM2010

ja mam częste komentarze jakiś młodych lasek :P które mówią "możemy się przyłączyć" albo zagadują czy mi zimno nie jest :P albo jakieś tam różne pytania mają :P
To masz szczęście :lol: .. i co? przyłączyły się :?:

Jako osobliwość muszę odnotować "stado młodych biegaczy" w wieku średnio na wizus ok lat 16-tu
na niebieskim szlaku w Arturówku w stronę Okólnej.
"Dużo w życiu żem widział, ale żeby takie coś to nie" - powiedział pewien domorosły filozof.
Gratuluję pomysłu na spędzanie wolnego czasu i zapraszam do przyłączenia siędo "dziadków".

Wczoraj widziałem chyba zająca :wink: . Biegnę wokół bieżni, kiedy on nagle wyskoczył z nie wiadomo skąd. Wyglądał, jakby przed kimś uciekał :wink: .
RadomSport.pl

Hehe ja w sobotę na 7km spotkałem dzika i jakoś po tym odechciało mi sie biegać na szczęście był daleko od mnie
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu.
Czas i tak upłynie."

Osobliwe spotkanie w tym roku:
Koniec lata. Zapadł zmrok, zrobiło sie ciemno a ja w lesie. Przez jakiś czas jeszcze wyprzedzali mnie pojedynczy rowerzyści wracający do domu - bo ta ścieżka to lubiana droga rowerowa, potem już nikogo i nic nie było widać. Nagle przede mną zamajaczyla biała plama - czapka na głowie człowieka. Lekko odbiłem w lewo żeby na niego nie wpaść i gdy byłem na jakieś dwa trzy kroki od niego usłyszałem: " Dobry wieczór, jestem Skromnym Poszukiwaczem Prawdy..." - i ujrzałem otwierającą się biała plamę książki na wysokości jego rąk - Po prostu zdębiałem w pierwszej chwili - " czy zechciałbyś razem ze mną ..." reszty już nie zrozumiałem bo natychmiast przyspieszyłem i zostawiłem go z otwartą książką w ciemnościach. Mówił jeszcze cos, potem zawołał i tyle.
Biegnącego, nauczać z książki o Prawdzie, po ciemku, w środku lasu... - osobliwe.

A ja i nie tylko ja, widziałem w sobotę po drodze do Torunia na przydrożnym barze taki oto marketing:

Podczas leśnych wybiegań bardzo często, prawie zawsze spotykam piękne sarenki (szkoda, że widzę je tylko w świetle czołówki). Pewne osoby pytają się czy były to sarenki na 2 czy 4 nogach :wink:
Uwielbiam takie klimaty, sam w ciemnym lesie.
"Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwycięstwo"

Stronę wygenerowano w 0.390 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry