emo Osobliwe widoki podczas treningu

Osobliwe widoki podczas treningu

Tak, 5 lat, moje też :) Ale mgła na Łosiowych - tam gdzie bajorko i pomost - jeszcze ładniejsza. A na tym stadionie się biegało, kopało piłkę, tupało, grabiło, zamiatało, malowało masz a nawet własnoręcznie wyrównywało płytę boiska bo był wstyd jak AWF do nas przyjechał :D
Pozdrawiam!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

jak zobaczyłem tę fotkę to od razu wpomnień czar.... (przysięga 94 albo promocja 98, nie pamietam teraz która to z imprez ale klimat był podobny)

5 lat zycia wokół tego stadionu :D

PS. sorki za odbieganie od tematu ale wspomnienia dały znać...
biegam bo muszę............biegam bo lubię....;)

A ja biegłem sobie w okolicach mogilan w Pańskim Lesie w te wakacje ok godziny 20...juz tak powoli w lesie się szaro robiło i nagle niedaleko usłyszałem odgłos łamanych gałęzi, po chwili ok 50 m ode mnie pojawił sie dzik :shock: i zatrzymał sie na mojej scieżce....ja zrobiłem to samo...dzik sie popatrzył na mnie po czym spokojnym krokiem przebiegł na drugą stronę scieżki...do samochodu dotarłem w rekordowo szybkim tempie 8)
Innym razem na tej samej trasie musialem sie zatrzymac bo przez sciezke przechodzilo stado jeleni :) tak z 25-30 i wcale im sie nie spieszyło :roll:
If You can Dream it You can do It

A ja biegłem sobie w okolicach mogilan w Pańskim Lesie w te wakacje ok godziny 20...juz tak powoli w lesie się szaro robiło i nagle niedaleko usłyszałem odgłos łamanych gałęzi, po chwili ok 50 m ode mnie pojawił sie dzik :shock: i zatrzymał sie na mojej scieżce....ja zrobiłem to samo...dzik sie popatrzył na mnie po czym spokojnym krokiem przebiegł na drugą stronę scieżki...do samochodu dotarłem w rekordowo szybkim tempie 8)
Innym razem na tej samej trasie musialem sie zatrzymac bo przez sciezke przechodzilo stado jeleni :) tak z 25-30 i wcale im sie nie spieszyło :roll:

W łódzkim Arturówku do dzików się strzela, bo jest ich za dużo i się zachowują natarczywie
wobec spacerujących osób. Trzeba więc uważać, jak się biega, żeby nie zostać wziętym za dzika :lol:

A Tym jeleniom się pewnie nie spieszyło, bo robiły WB1 :wink:

Spoko, fajne obserwacje i wspomnienia :D

A jednak wszystkich dzików nie wystrzelali :lol:
Dzisiaj rano, przed 8:00 na wysokości zaplecza szpitalnego przy Wycieczkowej minęło nas stadko - 4 szt.
Były to duże sztuki i szły na rekord trasy - w przeciwnym kierunku do nas.
W pewnej chwili nawet miałem wrażenie, że nasze drogi się skrzyżują, że na zawsze już zapadną nam w pamięć i co w co tam jeszcze mogą zapaść...
Ale na szczęście uprzejme dziki ustąpiły nam pierwszeństwa i poszły lekkim łukiem, jakby nie do końca przekonane o chęci bliskiego spotkania.
Wierzcie mi lub nie, ale poczułem ulgę zmieszaną z pustką w głowie i miękkimi nogami.

Wypadam dzisiaj na trasę rowerową 4:15. Ciemno jak nie wiem co. W końcu to już późna jesień i Ziemia się gibnęłą w drugą stronę skracając dzień.
A tutaj proszę bardzo jaki piękny widok. Dwóch policjantów na patrolu. W jak najbardziej nowoczesnym passacie. I śpią sobie. Następnym razem wezmę aparat i ich sfotografuję.
Ale to, że oni sobie spali nie zdziwiło mnie aż tak bardzo jak fakt napotkania SPACEROWICZA w Lasku na Kole o godz. 4:17 razem z psem.
Pies nawet niegłupi - choć bez smyczy to za mną nie pognał jak robią to inne czworonogi...
Uważam Rze Polityka Wprost nic nie mówi.

Nietety, dwie sarny (łanie) przy moście Grota-Roweckiego, jakieś 50 metrów od Wislostrady. Pierwszy raz przepłoszyłem zwierzaki, bo to nie ich miejsce było.
Lisy w Młocinach już mnie nie dziwią.
Nulla dies sine linea

Wy tutaj o sarnach, dzikach itp leśnych mieszkańcach, a ja któregoś razu natrafiłam na myśliwych sobie polujących. W życiu nie miałam tak szybkiego wybiegania jak wtedy. Panowie byli bardziej chyba zdziwieni niż ja, że zobaczyli kogoś biegającego.

Biegnę sobie dzisiaj nową trasą, mijam stary szpital i coś mi zapach jakoś podpadł. Patrzę a tu przy płocie dwa karawany, a za nimi PROSEKTORIUM. :shock: :? :? Ratuj się kto może!

Dzisiaj się okazało co to za maskarada z tym Niby-Lisem. Żaden nibylis tylko normalnie KOT jakiś z importu, bo nie zwykły polski dachowiec.
Widzieliśmy go w tym samym miejscu, jak właził po drzewie na płot - to już na 120% nie lis.
Ale ogon puszysty jak lisia kita - z daleka mnie zmylił, bo do sokolego oka mi nie blisko raczej. :wink:

No to ladnie z tym kotem niby lisem :lol:
Wiele opini slyszalam na temat miasta, ktore obecnie zamieszkuje, a ze to takie brudne, smierdzace, i takie tam. Na szczescie mieszkam obok fajnego parku i biega sie po nim cudnie, chociaz od niedawna zrobil sie jakis taki maly.. ale ja nie o tym, czesto na swojej drodze spotykam kolezanki..wiewiorki, tu normalka, ale na poczatku i tak dziwnie..a teraz..heh, to ja im nieraz musze schodzic z drogi, takie wredne..sprobuje trzasnac im fotke, to wrzuce..
Run 4 fun

Wiewiórka w wielkim mieście i do tego wredna :lol: może jadowita :wink:
W Berlinie kiedyś widziałem króliki w parku w centrum miasta, a potem biegaczy,
co się nie pozdrawiali na wzajem tylko udawali że się nie widzą :cry:
A jak w Londynie ? Fajni biegacze biegają ?
A w ogóle to słyszałem, że jest Lądek, Lądek Zdrój, ale niema miasta Londyn :D

A dzisiaj dwie sarny w lesie, który praktycznie jest położony w mieście :lol:

Stronę wygenerowano w 0.237 sekundy.

do góry