emo Osobliwe widoki podczas treningu

Myślę, że warto się podzielić wszelkimi osobliwościami zobaczonymi lub
zasłyszanymi podczas treningu. :)
Biegacie w parkach, lasach, po chodnikach itd. Zawsze coś ciekawego się znajdzie. :lol:
A jeśli ktoś jeszcze zdjęcie załączy,
to już wogóle rewelka.
Tylko kto zabiera

do latania? :wink:

Ja dzisiaj widziałem w łódzkim Arturówku chyba-lisa :lol:
Nie jestem pewien na 100% ale jeśli go ktoś jeszcze widział, to proszę o sygnał.
Był tam jeszcze rowerzysta z psem, chyba-seterem :cry: na psach znam się
tak samo słabo jak na lisach albo chyba-lisach :wink:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Osobliwe widoki podczas treningu

Dluzsze rozbieganie po zmroku biegam czasem wokol 'stadionu' Woolmer Hill w Haslemere www.runtrackdir.com/details.asp?track=haslemere , na totalnej wsi, gdzie swojego czasu trenowal Roger Black www.rogerblack.co.uk i czasem glownie we czwartki mam okazje przygladac sie treningowi rugbystow. Graja w lokalnej druzynie i pewnie w jakiejs lidze, mysle ze nic specjalnego, ale jestem pod wrazeniem ich treningow i zaangazowania... Nie ma 'to tamto...', to nie nazelowani pilkarze ktorych rowniez ogladam podczas 'rundki' na dwoch pozostalych boiskach. Nawet nie chodzi o jakas brutalnosc, bo mimo ze jest to sport bardzo kontaktowy, nie widac tam zlosliwosci, chodzi o intensywosc i zaangazowanie. Naprawde nie odpuszczaja, przykladaja sie, rozciaganie, pompki, sila biegowa, rytmy, , pozniej cwicza fragmenty gry i to wszystko kolesie od lat 20 do ponad 40tu, ktorzy waza nie mniej niz 80kg a widac ze niejeden ma ponad setke. Sa naprawde szybcy i niemialbym wiekszych szans z ktorymkolwiek z nich na setke, zwlaszcza na trawie!
dobrem należy się dzielić z radością i przyjaciółmi, najfajniej w jakimś parku - gavagai

Osobliwości powiadasz?
Spotkało mnie coś takiego. Kiedyś, gdy biegłem sobie jakiś wolniejszy akcent (a czy ja biegam szybsze?:) ) Na trasie miałem niewielkie jeziorko/bajorko, zbiornik wodny, który nie nadawał się do pływania, łowienia rybek ani innych zajęć związanych z wodą.
Jednak, ku mojemu zdziwieniu wyłania się z niego jegomość w wieku ok. 50lat, ubrany z reklamówką w łapce.
Facet był trzeźwy, bo podczas naszej rozmowy nie poczułem alko. Myślałem, że wpadł do bajorka przechodząc, ale gość stwierdził, że wszedł tam z własnej woli. Co jest o tyle dziwne, że był koniec października i pogoda raczej nie sprzyjała wodnym igraszkom. Do dzisiaj żałuję, że nie zapytałem go po co tam wlazł.
Jakiś poławiacz pereł? :)

najbardziej osobliwym widokiem do tej pory był lis i kochąjąca się para za dnia w parku w centrum miasta (lis nie uczestniczył w kochaniu - był osobno i w innym czasie)
bieganie stało się taką częścią mojego życia, że już o nim nie rozmawiam ;)

Ja biegam w lesie poza miastem i w tym tygodniu widziałem:
-sarny (niezliczone ilości)
-dwie wiewiórki
-myszołowa (codziennie)
-lisa (tego z kolei na polu)
Biegam z przerwami od dwóch lat i jest to dla mnie normalny widok, ale dziś zobaczyłem "coś" do tej pory niespotykanego - drugiego biegacza!
I jeszcze wczoraj widziałem b. ładnego haskiego, tylko że ja mu się nie spodobałem.

Ja któregoś razu widziałem lochę z małymi na Łosiowych Błotach. Byłem na rowerze. Nawet nie wiedziałem, że mogę nagle przyspieszyć z 28 do 38 km/h...
Innym razem widziałem młodego Łosia.

W zasadzie sprawy nie osobliwe. Ale taki kontakt z przyrodą... Fajna rzecz.
Uważam Rze Polityka Wprost nic nie mówi.

Ja wy o lisach to ja też. Dwa dni temu, na bieżni na najszerszym pasie siedział sobie taki jeden pyszczkiem do środka i wyglądało jakby wpatrywał sie w pierwszy pas i coś myslał:) , uciekł dopiero jak podbieglismy na odległość 3-4 m. To tyle.
Don't judge the ones who try and fail
Judge the ones who fail to try

przypomniało mi się jeszcze jedno - kaczki przestały przede mną ostatnio uciekać - zaczęły mnie rozpoznawać?
bieganie stało się taką częścią mojego życia, że już o nim nie rozmawiam ;)

osobliwe widoki :P hm

pełno pijaków kręcących się po ulicach ;P i skrzeczących coś nad uchem jak biegam ale to chyba normalna polska rzeczywistość :D
www.stestuje.pl

To blog stworzony specjalnie dla biegaczy przez biegacza z długim doświadczeniem. Chcesz przeczytać testy na temat rzeczy biegowych? Wejdź na www.stestuje.pl !

Gdy biega się w skórzeckich lasach czasem napotyka się na Grzegorza Gajdusa. Wtedy uświadamiam sobie jak wolno biegnę. :shock: :)
A poza tym można spotkać wielu biegaczy ze Skórcza,bo jest to atrakcyjne miejsce do trenowania-w pobliżu stadion miejski z bieżnią.
O zwierzynie nie spomnę. :wink:

Chwilę wcześniej troszkę wiało i leciutko popadało. Dobrze, że fontanny nie złamało :wink:

Chwilę wcześniej troszkę wiało i leciutko popadało. Dobrze, że fontanny nie złamało :wink:
to na Malcie drzewo przełamało?!
do you think, do you think,
turn your left on your right,
turn your right on your left!

to na Malcie drzewo przełamało?!

Yep! Potężna burza z 26. czerwca tego roku.

Natomiast 3. lipca ciepły wieczór, kumkanie żab i piski nietoperzy :wink:; feeria barw. W Malcie odbijały się światła samochodów, oświetlenie uliczne, plac budowy i dźwigi, jako czerwone kropeczki. Niesamowite wrażenie, szkoda że zdjęcia tego nie oddają:

No i temacik jakoś się powoli rozwija, nie bardzo może dynamicznie, ale można zawsze pogadać.
Zwierzyna w niektórych okolicach jest osobliwością a w innych normalnością.
Wczorajsi kolesie natrzepani jakimś płynem rozweselającym w zasadzie wszędzie należą do krajobrazu.
Ale czy to jest osobliwość? Hu nołs?

Stronę wygenerowano w 0.283 sekundy.

Zapraszamy do dodawania Imprez do kalendarza. Pomóż nam zbudować kompletną bazę imprez biegowych w Polsce! Dodaj imprezę
do góry