emo Sekcja cani-crossowa SBBP, sezon 2007/2008

Sekcja cani-crossowa SBBP, sezon 2007/2008

Szykuję się na wyjazd do Azerbejdżanu i juz jestem jak rasowy Mudżahedin

Rzeczywiście wyglądasz bardzo stylowo - o ile jestem w stanie to ocenić po tym mikroskopijnym zdjątku. Prosimy o więcej fotek.
The long run is what...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Piotrek, a przyjedziesz w takim pięknym stroju na SzaLaną MaryŚkę? :D

Pięknie wyglądasz :D
Pozdrawiam
Darek

...

Znaczy się, że moja broda nie jest takim znowu wyjątkiem. Ale nie jest tak imponująca jak Pita. Gratuluję. Podobno w Hollywood wszyscy gwiazdorzy już zarośli, moda tam teraz taka. To chyba argument, żeby zastanowić się nad użyciem maszynki do golenia...

Moja z kolei jest wynikiem wyjątkowo ciężkiej zimy, spędzonej na rowerze na świeżym lufcie. A że kurierem rowerowym być przestaję i nie wiem jak się zapatruje na kwestie zarostowe mój nowy pracodawca, to jeszcze się waham. Golić, nie golić? Kociemba mówi żeby nie. Część rodziny że nie, druga część że tak. Ania (małżonka moja), żebym jeszcze zaczekał. Dziś miałem uczennicę, przyszłą kurierkę rowerową, która też mówiła żeby nie golić, bo wyglądam... "biblijnie".
Poza najdalej...

Szykuję się na wyjazd do Azerbejdżanu i juz jestem jak rasowy Mudżahedin, ale nie wiem czy wytrwam tak długo więc to ostatnie chwile by mnie takim zobaczyć, np pewnie w sobotę pod szlabanem albo w poniedziałek w Marysi.

A w paszporcie masz zdjęcie z brodą? Bo jak nie, to może być kłopot z przekraczaniem granicy.
Poza najdalej...

No z tym wyjazdem to żartuję bo własnie bym musiał wkleić nowe zdjecie w paszport.
A do Marysi chętnie w stroju ale niestety jest on strasznie niesforny i miałem duzy problem by w nim dotrzeć od aparatu (dwa kroki) przed obiektyw w czasie nie wiecej niz 10 sekund (samowyzwalacz). Szczególnie turbanu nie umiem zaplątać.
a ja biegne i...

Poogladałem listę startową na ten dogtreking, no i jestem zaskoczony tym, ze jest wyraźnie więcej biegających kobiet niż facetów. Nawet, żeby to zrównoważyć i zblizyć się do parytetu, to niektórzy faceci są zapisani 2 lub nawet 3 razy, a jedna kobieta imieniem Anna twierdzi że jest facetem.
a ja biegne i...

Miło mi poinformować, że ekspedycja dogtrekkingowa Kropitjangu na ziemię lubliniecką zakończyła się sukcesem, tzn. cała szóstka znalazła się w Pawełkach na pudle. Ania z Kropką były drugie w midzie (czyli na dystansie 25 km), Pit z Białą był drugi w longu (45 km) a Jang z Szarą trzeci w longu. Ale tak naprawdę to wpadliśmy na metę z Pitem jednocześnie z czasem 5:11, ale orgowie musieli jakoś rozstrzygnąć kto był szybszy. Warunki pogodowe były dość trudne, zaliczyliśmy ulewny deszcz, wiatr i nawet grad. Po mecie w dygocie dwie godziny dochodziłem do siebie, ale doszedłem. Wystartowaliśmy o 7.00 rano w sobotę. A na mecie w południe dowiedzieliśmy się o katastrofie.

Po tak obiecującym początku postanowiliśmy całą szóstką wybrać się na drugie zawody Pucharu Polski w dogtrekkingu, które odbędą się w Złotym Stoku 2 maja. To daleka wyprawa w Sudety, ale bywalcy zeszłorocznych zawodów Pucharu twierdzą, że warto. W ogóle atmosfera zawodów dogtrekkingowych jest super, a gościnność organizatorów i współuczestników imprezy jest ogromna. Tylko okoliczności zewnętrzne troszkę przygasiły imprezę...
Poza najdalej...

Może byśmy się spotkali w niedzielę rano w Puszczy Kampinoskiej w ramach przygotowań do Złotego Stoku. Ze względu na górski charakter kolejnej imprezy dogtrekkingowej wypadałoby zaliczyć trochę wydmowych premii np. pomiędzy Mogilnym Mostkiem a Palmirami.

Z kolei z logistycznego punktu widzenia proponowałbym, żeby Ania z Kropką przyjechała do mnie na Wolę, zgarniając po drodze Pita, a całą szóstką pojechalibyśmy moim wozem do Dziekanowa albo Truskawia (żeby być blisko wydm).
Poza najdalej...

Pit jest trochę kontuzjowany, więc proponuję Aniu, żebyś podjechała do mnie w niedzielę o 7.30 (Mieszkam na Woli przy ul. Pustola 32, 100 m od skrzyżowania z Redutową). Wtedy wsiedlibyśmy do mojej toyoty i dotarlibyśmy z psami do puszczy na 8.00 np. do Dziekanowa. Wtedy da się przebiec ok. 20 km po sporych wydmach. Rzucę też info w wątku KPN, to może ktoś dołączy.
Poza najdalej...

Stronę wygenerowano w 0.233 sekundy.

do góry