emo Sekcja cani-crossowa SBBP, sezon 2007/2008

Sekcja cani-crossowa SBBP, sezon 2007/2008

A zapomniałam, do Brennej raczej też pojadę. Sprawa sie trochę skomplikowała z Olsztynem, bo szykuje mi się wyjazd na szkolenie antydopingowe dwudniowe 27-28.09 i nie wiem czy uda mi sie to wszystko połączyć.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Decyzja już podjęta - na Świętą Annę nie jadę. Dziś psy przebiegły po puszczy ze mną 33 km, ale jak się zrobiło cieplej to ciągnęła dobrze już tylko Biała. Za to Szara przyniosła do domu na sobie kilkanaście kleszczy, Biała tylko dwa.

Jeśli Pit podjąłby takie ryzyko, to mógłbym mu dać Białą na wyjazd na Świętą Annę. W końcu Robert też pożycza od właścicieli na zawody swoją sukę.
Poza najdalej...

No to szkoda. Na decyzję Pita poczekajmy aż wróci, a wraca chyba pod koniec tego tygodnia.

Pit już wrócił, ale dostęp do netu będzie miał dopiero w poniedziałek.

Próbowaliśmy wyrobić naszym psom paszporty, żeby można było z nimi chodzić po Czechach. Dla Białej da się to zrobić, została właśnie zaszczepiona przeciw wściekliźnie, paszport ze świadectwem szczepienia muszę odebrać z Czterech Łap. A Szara była szczepiona przeciw wściekliźnie ze dwa miesiące temu. Wg pań z Czterech Łap nie da się przepisać jej szczepienia do paszportu i trzeba ją zaszczepić jeszcze raz. Więc rezygnujemy z paszportu dla niej, w końcu to tylko papier. Może jak jej się skończy ważność szczepienia przyszłej wiosny. Zaryzykujemy i Szara będzie miała w Sudetach tylko książeczkę zdrowia. No chyba że można załatwić paszport bez podwójnego szczepienia. :?:
Poza najdalej...

Jedziemy do Brennej? Bo jeżeli tak, to muszę wykonać w pracy ruchy urlopowe. Niestety nie dysponuję samochodem, ciągle jest rozkraczony. Trzeba też zrobić zgłoszenie i zakręcić się koło noclegów.
Poza najdalej...

ja do Brennej bardzo tak.
a ja biegne i...

Ja też zdecydowanie tak.
Zadzwonię do Roberta w sprawie noclegów. Wyjazd byłby w piątek rano pewnie.

Powoli nadciąga Brenna...

U mnie psy mają trochę zaległości, bo upał i brak samochodu, którym możnaby podjechać do lasu. Za to ja zrobiłem wczoraj w puszczy "szybką" 30-stkę i drugie tyle rowerem (bo jakoś musiałem dojechać).
Poza najdalej...

Na też upał rozleniwił, a Kropa przez 2 tygodnie leczyła przeciętą łapę. Ale oczywiście jedziemy.

Ja mam obie przecięte :shock:
Coś sie moje obiegane w górach buty zbiesiły i w piątek w Tatrach od razu na początku prawie przed wejsciem w góry postanowiły obetrzec pięty. No a ja im ufałem i nawet kawałka plastra nie zabrałem. No to z obtartymi pietami w piątek przeszedłem z Zakopanego przez Doline Małej Łąki na Kopę Kondracką, Kasprowy, Świnicę, Zawrat, Orlą Perć do Koziego Wierchu i na dół do Piątki. a w sobote do południa, bo tyle miałem czasu: Krzyżne, Granaty do Żlebu Kulczyckiego i przez Halę Gasiennicową do Zakopanego.
Więc w Brennej bede jeszcze pewnie bez pięt, ale nic to. Warto było bo góry cudne, kozice stadami na wyciągnięcie ręki i musiałem negocjować grzecznie z kozłem by mnie przepuscił ścieżką.
a ja biegne i...

Super :D
A już to zdjęcie Szarej i Białej z charakterystycznym spojrzeniem!
a ja biegne i...

Ale psy dostały tam nieźle w tyłek. Biała już się rusza jak przedtem (czyli bardzo) a Szara ledwo ledwo, bolą ją przednie łapy. Nie wiem czy uda mi się ją wsadzić do samochodu do Olsztyna za miesiąc, nawet jeśli będziemy jakimś dysponować.

Tak dla ogólnej informacji. Przebiegliśmy w Brennej po niezłych górach Beskidu Śląskiego 27 km (był tym razem jeden dystans), Pit był drugi wśród facetów, ja ósmy, a Ania Rodo piąta wśród kobiet. Gdyby nie opór Białej na finiszowym, stromym, kamienistym zbiegu, to Pit byłby pewnie pierwszy. Zabrakło mu tylko 4 minut. Warunki prawie takie jak na tegorocznym Maratonie Karkonoskim (deszcz, mgła, wiatr, potoki zamiast szlaków, zabrakło tylko piorunów), a i dystans podobny... :wink:
Poza najdalej...

Już nie po raz pierwszy okazało się, że jest zapotrzebowanie na gitarową znajomość ogólnie znanych piosenek, a mój nieco obcojęzyczny repertuar nie bardzo do tego pasuje. Wykorzystałem więc dzisiejszy wolny od pracy dzień na naukę kilku powszechnie znanych, żywych piosenek (trochę szant, trochę Grzesiuka i EKT Gdynia).
Poza najdalej...

Na stronie orgów ukazały się wyniki Brennej

http://dogtrekking.com.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=11&Itemid=86

Jednak klasyfikację mężczyzn wymieszano w niezrozumiały dla mnie sposób z klasyfikacją mastersów. Dla mnie logiczne jest, że to dwie osobne klasyfikacje, ale może regulamin imprezy mówi inaczej. Wie ktoś coś?
Poza najdalej...

Stronę wygenerowano w 0.224 sekundy.

do góry