emo Garmin czy Suunto?

Koleżanka zastanawia się pomiędzy zegarkami marki Garmin i Suunto. Zależy jej na tym, żeby zegarek długo działał, mierzył puls na przegubie ręki, miał mapę i możliwość wgrania muzyki. Doradzicie coś?
"Biegnę, choć...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Garmin czy Suunto?

Sprzedam taki zegarek Suunto spartan wrist hr blue
Nowy nigdy nie używany na gwarancji 24 miesiące
Nie trafiony przezent i chcę odzyskać choć część kasy sprzedam za 1700 zł
Załączniki:

Garmin czy Suunto?

Szkoda, że tak mało odpowiedzi w tym temacie :( 
Sam się zastanawiam nad kupnem jakiegoś pulsometru w zegarku. Słyszałem, że najlepsze są i tak pasy/szelki zakładane na klatkę, ale boję się, że będą uwierać :/

Pozdrawiam!!!!
Nigdy nie trać...

Garmin czy Suunto?

Jest niezły chociaz moim zdaniem nie ma większej ilości funkcji niż na przyklad pulsometr Polar M400, który moim zdaniem jest najbardziej wartym zainteresowania sprzętem na jaki można się zdecydować.

Ma wiele funkcji takich jak:
pomiar aktywności
fitness test
podsumowania
licznik kalorii
rezultat treningu

I jest o wiele tańszy
www.dobiegania.pl/elektronika-do-biegani...-czarny-p-10587.html

Garmin czy Suunto?

Ja od niedawna mam Suunto 9 Baro Titanium i jak narazie sprawdza się świetnie. Co do funkcji to ma np. barometryczny pomiar wysokości, pomiar tętna, GPS i chyba z 80 trybów sportowych. Pomyśl, że pas na klatkę ma tylko jedno zadanie - zrobienie dobrego pomiaru. Zegarek sportowy możesz nosić nie tylko jak uprawiasz sport, no i nie czujesz się w nim niekomfortowo:) Na przykład ten mój fajnie wygląda nawet z elegancką koszulą w pracy. Podrzucam wam link do tego modelu co zamawiałem, może się przyda:)  zegarownia.pl/zegarek-meski-suunto-9-g1-...um-black-ss050145000

Garmin czy Suunto?

Jak dla mnie, zdecydowanie Suunto. BTW kupilem ostatnio Suunto Baro Baro Black na  Zegarownia.pl. Przy zamawianiu wpisujesz kod Fitbodies + zlapdystans i dostajesz 10 proc. rabatu. Także polecam:)

Stronę wygenerowano w 0.201 sekundy.

do góry