emo Koniec forum?

Koniec forum?

Bennet wrote:
Od razu "umarłeś"... trochę śniegu mnie przysypało i tyle. Śnieg stopniał to i się wygrzebałem do światła.
Jak prawdziwy misiu :ok:
Najważniejsza jest Miłość poza tym Kocham życie takie jakie jest
www.TTSzczecin.pl/

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Koniec forum?

A mnie tu nie było dobre 7 lat z różnych względów.
Wracam z pewną nostalgią i faktycznie jakoś tak .. jak stypa. Posmutniałem.
Każda skrajność jest zła, a najgorszy jest złoty środek.

Koniec forum?

Najpierw po cichutku, w miejscu, do którego zaglądają tylko nieliczni... Wiem, że zniknąłem, może na nazbyt długo, ale nic nie dzieje się przypadkiem... Na dobre zadomowiłem się w miejscu, o którym mówi się, że to mekka biegania.  Stawiam obecnie pierwsze kroki na drodze do budowy profesjonalnego ośrodka treningowego. Miejsce już jest, jeśli ktoś chce zapoczątkować przenoszenie biegajznami do reala to jest to chyba najlepszy moment... Żeby później nie było, że "za drogo", "nie stać mnie", taniej już nie będzie... ;)

Więcej na priv. ;)

Koniec forum?

Bennet wrote:
Najpierw po cichutku, w miejscu, do którego zaglądają tylko nieliczni... Wiem, że zniknąłem, może na nazbyt długo, ale nic nie dzieje się przypadkiem... Na dobre zadomowiłem się w miejscu, o którym mówi się, że to mekka biegania.  Stawiam obecnie pierwsze kroki na drodze do budowy profesjonalnego ośrodka treningowego. Miejsce już jest, jeśli ktoś chce zapoczątkować przenoszenie biegajznami do reala to jest to chyba najlepszy moment... Żeby później nie było, że "za drogo", "nie stać mnie", taniej już nie będzie... ;)

Więcej na priv. ;)
to daj mi więcej na priv
Najważniejsza jest Miłość poza tym Kocham życie takie jakie jest
www.TTSzczecin.pl/

Stronę wygenerowano w 0.193 sekundy.

do góry