emo Koniec forum?

Hejka
Tak obserwuję forum od jakiegoś czasu i niestety widzę że forum powoli umiera. 

W działach z imprezami cisza- a kilka lat temu było mnóstwo wpisów, grupy to samo. 

Zastanawiam się nad powodem. Wszystkich wymiotło do Facebooka? Ja nie mam Facebooka i to forum to mój jedyny kontakt z biegaczami w Polsce. Szkoda będzie się pożegnać.
Korona Maratonów Polskich zdobyta-2008
100km też zaliczone

IRONMAN- Kalmar/Sweden 2014 również zaliczone

IRONMAN Kalmar 2016- ukończony

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Koniec forum?

@maine_coon - podzielam obawę. Od jakiegoś czasu nawet ciężko pobawić się w skojarzenia...

Admin Bennet ostatni raz zaglądał tu prawie 2 miesiące temu, techniczny admin nooia - miesiąc (pomijam fakt, że nasze modlitwy do niego pozostają bez odpowiedzi już od 9 miesięcy). Wiadomości na stronie głównej pamiętają czasy dinozaurów. Starzy wyjadacze zaglądają (lub biegają) tu coraz rzadziej (łazik, Berger). Nie znam powodów, każdy pewnie ma swoje. Ze smutkiem postanawiam przenieść się na inny portal biegowy jak tylko dogonię łazika w liczbie postów (a daję mu fory, bo rzadziej słucham muzyki, ciężko kojarzę i piję mniej piwa ;)). Ech... :(

PS Jakiś rok temu ktoś wspomniał o dogorywaniu tego forum ale wydawało mi się, że grubo przesadza. Zerknąłem więc na inne portale by sprawdzić ruch tamże - miał rację. 

PS2 - Też nie mam "twarzoksiążki" i nie zamierzam mieć.

PS3 - Przetrwa tu tylko TT Szczecin.
Za wiadomość dziękuje Fenix
Running water never grows stale so you gotta just keep on flowing.
Empty your mind. Be formless, shapeless - like water. Water can flow or it can crash. Be water my friend.

Koniec forum?

Czasu coraz mniej, wojcik77. :( Postaram się poprawić.
"Biegnę, choć czasem brakuje mi sił..."

Koniec forum?

wojcik77 wrote:
PS2 - Też nie mam "twarzoksiążki" i nie zamierzam mieć.
widzę, że nie czuję się wyalienowany w próbach zachowania krztyny prywatności.

zaczyna się zima, forum nieco się ożywi ...
Wstań i walcz, jałmużna jest dla niedołęgów.
Henry Ford

Koniec forum?

Ten little soldier boys went out to dine; One choked his little self and then there were Nine.

Nine little soldier boys sat up very late; One overslept himself and then there were Eight.

Eight little soldier boys traveling in Devon; One said he’d stay there and then there were Seven.

Seven little soldier boys chopping up sticks; One chopped himself in halves and then there were Six.

Six little soldier boys playing with a hive; A bumblebee stung one and then there were Five.

Five little soldier boys going in for law; One got into chancery and then there were Four.

Four little soldier boys going out to sea; A red herring swallowed one and then there were Three.

Three little soldier boys walking in the Zoo; A big bear hugged one and then there were Two.

Two little soldier boys sitting in the sun; One got frizzled up and then there was One.

One little soldier boy left all alone; He went and hanged himself.

And then there were None.
Running water never grows stale so you gotta just keep on flowing.
Empty your mind. Be formless, shapeless - like water. Water can flow or it can crash. Be water my friend.

Koniec forum?

Szkoda faktycznie coraz mniej ludków pisze.Zaczęło się żle dziać jakieś 2-3 lata temu po zmianie wyglądu forum.Miało być nowocześniej sprawniej ale wielu użytkownikom zmiana się nie spodobała i odeszli :placz:.
„Diabeł jest nam coraz bliższy i sympatyczniejszy, tylko jego imienia jeszcze nie lubimy”
„Zgubione złoto można znaleźć, straconego czasu-nigdy”

Koniec forum?

Problem jest bardziej złożony. Portal obumierał tak jak umacniał się FB.
Ta przypadłość dotyczy nie tylko tego serwisu. Podobne kłopoty mają inne serwisy ale,...
1 Biegabie.pl ma najbardziej profesjonalną treść. Jednak należy pamiętać, że jest tam bardzo mocny zespół redakcyjny, na pewno opłacany,
2. Maratonypolskie.pl to historycznie bardzo dobry kalendarz z możliwością zapisów na bieg. Jak chcemy się na jakiś bieg zapisać, idziemy na stronę tego serwisu.
portalu nikt nie ,oferuje. Piotr musi myśleć o rodzinie a nie wysiadywać na portalu. W sumie, szkoda. Tu zaczynałem, tu dyskutowaliśmy o biegach i bieganiu tu w końcu, flekowaliśmy swoich przeciwników politycznych. Serwis w tej formule już nie ruszy. Nie te czasy. Piotr chyba jednak traktował to w kategorii hobby i tak pozostało a z hobby trudno wyżyć,...
Strzeż się milczącego psa...

Koniec forum?

nie zaglądałem z dobry miesiąc na forum
wróciłem i ilość wszechobecnego spamu przerosła mnie ...
Wstań i walcz, jałmużna jest dla niedołęgów.
Henry Ford

Koniec forum?

Widzę, że forum ożyło, bo przez parę dni już nawet nie chciało odpalić się. Ale zostało reanimowane i żyje. Jego stan (jak na nieboszczyka) jest bardzo dobry. ;-)
Pierwsze prawo rozwoju systemów dynamicznych:
Po otwarciu puszki z robactwem, jedynym sposobem ponownego zamknięcia go, jest użycie większej puszki.
emalia: maciaszczyk[w domenie małpą popularnie zwaną]gmail.com

Koniec forum?

Przez parę dni sądziłem, że to istotnie koniec. Ale zmartwychwstanie odpowiada mi. :)
"Biegnę, choć czasem brakuje mi sił..."

Stronę wygenerowano w 0.210 sekundy.

do góry