emo Skarpetki

Skarpetki

polecam sklep sportowy Korona (na pewno jest w Warszawie :wink: )
ich skarpetki miałam okazję sprawdzić kilkakrotnie i jestem b. zadowolona
trzeba tylko zwrócić uwagę na to by były to skarpetni do biegania, a nie np tenisowe, bo takie raz chcieli mi wcisnąć (cena około 20 zł)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Skarpetki

tez jestm bardzo zadowolony, to yly moje piersze skarpetki i byly super, poza tym jeszcze kupilem tam buty, tylko ze z Lodzi zwineli interes, szkoda

mama kupila mi je jak mialem roczek, podobno biegalem jak fryga

Skarpetki

Ja biegam w normalnych skarpetkach. Uważam, że specjalistyczne skarpetki dla biegaczy są tylko chwytem marketingowym. Bardziej można się skupić nad odpowiednim rodzaju obuwia. Obuwie ma z pewnością większy wpływ niż skarpetki. Jeżeli chodzi o skarpety to wystarczy zadbać, żeby były wykonane z materiałów dobrej jakości, które odprowadzają wilgoć i niwelują brzydkie zapachy. Zazwyczaj skarpety kupuję od polskiego producenta - UNIPEX. Szczególnie lubię ich ofertę skarpet na zamówienie - https://unipex.com.pl/skarpety-na-zamowienie/ . Możesz zaprojektować swoje skarpetki jak tylko chcesz. Na skarpetkach może pojawić się nadruk, napis czy różne wzory nie ma żadnych ograniczeń.

Skarpetki

Szczerze? To nie przykladam jakiejs tam uwagi do ciuchów. Biegam zarówno w ubraniach sportowych jak i w normalnych bawełnianych koszulkach. I tak wszystko praktycznie od razu ląduje do pralki z uwagi na to,ze nie znoszę biegania w śmierdzących zapoconych ubraniach. Zastnawiałam się ostatnio nad kupieniem sobie opasek kompresyjnych do biegania ( widziałem tutaj www.os1st.pl ) ... Może ktoraś z Was w takich opaskach biega i napisze czy takie opaski rzeczywiście pomagaja i warto? Mam problem z regeneracją mięśni, poza tym miewam takie mocne skurcze, że naprawdę uniemożliwiają mi bieganie 

Stronę wygenerowano w 0.171 sekundy.

do góry