emo koszulka termoaktywna--->szukam

koszulka termoaktywna--->szukam

Ostatnio wraz z moim facetem "przesiedliśmy" się na koszulki Odlo - szczególnie latem. Mają fajną, supercienką siateczkowa, bardzo oddychająca strukturę. Minusem jest to że są luźne i niezbyt fajnie ten materiał wygląda, ale jako oddychanie latem się dobrze sprawdza. Zimą biegamy w merynosach z Icebreakera. Jeśli ktoś mieszka blisko niemieckiej granicy, to w Berlinie i Dreźnie można jedne i drugie kupic w sieci sklepów Globetrotter - jest duży wybór, ceny średnie, za to można wszystko przymierzyć.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Polecam ubrania Under Armour treningowy.pl/firm-pol-1308137287-Under-Armour.html  . Może nie są tanie,ale praktycznie nie do zniszczenia. Firma jest stara,doświadczona ( z USA). Można tam kupic sobie i torbę na siłownię i koszulkę sportową , jak równiez i bieliznę termoaktywną. W sklepach stacjonarnych czasami trudno jest ich znaleźć, ale o wiele łatwiej jest w sklepach internetowych.
W niektóych aktualnie są dość dobre promocje. 

To nie są dodatkowe łatki materiału tylko taka struktura materiału i jeśli mam być szczery to sam się nabrałem na ten bajer dawno temu, to akurat nic nie daje użytkowo, tylko wygląda powiedzmy fajnie-kwestia gustu.  Natomiast są koszulki które mają wstawki z innych materiałów-zszywane 2-3 różne materiały w 1 koszulkę, czasami to kolejny "bajer na babki" a czasami faktycznie działają-zależy od struktury wstawek materiałowych bo czasami są wstawiane w rzeczywistości o podobnej grubości materiału i podobnej przepuszczalności powietrza i znowu wtedy nic nam to nie daje użytkowo tylko wizualnie. 
Sam mam koszulki termoaktywne UA i Poundout - www.poundoutgear.com   i w zupełności wystarczą i są w dobrych cenach jeśli chodzi o cena/jakość.

Stronę wygenerowano w 0.178 sekundy.

do góry