emo koszulka termoaktywna--->szukam

Witam

aktualnie poszukuję koszulki termoaktywnej wspomoagajacej "wymiane cieplną" poszczególnych miesni( nie wiem jak to fachowo nazwac), powiedzmy ze np: na brzuchu sa naszyte dodatkowe łatki materialu---. podobno piłkarze maja takowe byc moze Nike, niestety nazwa modelu jak i firmy wypadla mi zupelnie z głowy prosze o jakies naprowadzenie .

pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

koszulka termoaktywna--->szukam

To mogła być najlepsza koszulka któregokolwiek z producentów. Kiedyś w Bieganiu był np. opis koszulki Kalenji zaprojektowanej w ten sposób.

Czytałem na innym forum, że Under Amour jest bardziej wytrzymałe od Nike. Ktoś tam gadał, że prał obie rzeczy ręcznie i w Nike po 2 miesiącach mu puściły szwy. Ja używam tylko Under Armour to nie mam porównania, ale jako dowód ich jakości, może świadczyć fakt, że trenuje w nich sporo zawodników z UFC.

Czytałem na innym forum, że Under Amour jest bardziej wytrzymałe od Nike. Ktoś tam gadał, że prał obie rzeczy ręcznie i w Nike po 2 miesiącach mu puściły szwy. Ja używam tylko Under Armour to nie mam porównania, ale jako dowód ich jakości, może świadczyć fakt, że trenuje w nich sporo zawodników z UFC.

a o jakości nalewek za 3 zł świadczy, to że wypija je wielu ostrych zawodników i prawdziwych weteranów bram i ławeczek
Najważniejsza jest Miłość poza tym Kocham życie takie jakie jest
www.TTSzczecin.pl/

Wpisz sobie w wyszukiwarkę co szukasz i wyświetlą się tematy związane z produktem który cię interesuje. :lol:

Miałem kiedyś techfita i był ok. Wiem, że puma też robi tego typu koszulki, ale nie kojarzę jak nazywa się ten model? Kolega kiedyś miał i bardzo fajna, z tym, że nie pamiętam modelu...pomożecie?

Nie wiem co Wy macie za problem tego typu odzieży i e-sklepów jest cała masa z tym, że jak już kupić to coś lepszego, wejdź na Napieszo.pl -  http://napieszo.pl/  mają w ofercie praktycznie wszystkie najbardziej znane firmy produkujące odzież sportową, ostatnio sami kupiliśmy kurtkę damską hi-tec i dwa komplety odzieży termoaktywnej. Ogólnie do tego typu odzieży trzeba się przyzwyczaić Ona na początku szczególnie jak ktoś ma ją pierwszy raz wydaje się ciasna, ale po krótkim czasie się na pewno przekonacie. 

To się zgadza,ale nie należy od razu decydować się na pierwszy lepszy sklep,warto poszukać a wybrać ten godny zaufania,zaglądaliście już do nas na Moveo-Sport?

Stronę wygenerowano w 0.223 sekundy.

do góry