emo bielizna do biegania

bielizna do biegania

A propos formy NIKE - bardzo się dzisiaj ubawiłam.

:P No czyżbyś Zuzanno miała jakieś problemy z naśladowaniem figury na zdjęciu :wink:

:roll: Ciuchy fajne, można coś wybrać. Chyba zaryzykuję i zainwestuję... w jakiś top. Buty już kupiłam Asisca - po 30 km / w dwa dni/ ani śladów na nogach i w nogach!
Pozdrawiam
BB
Pięknie jest żyć...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

bielizna do biegania

...Ale biust spłaszczaja do 0 :)
Witaj Kateey, moj top tez splaszcza mi biust do 0, ale kto by sie tym przejmowal, skoro jest swietnie unieruchomiony :lol:

bielizna do biegania

Witajcie,

czy jest tu jakaś dziewczyna z nieco pełniejszym biustem? Czy jest szansa na "unieruchomienie" rozmiaru.. 80E? :oops:
Póki co ratuję się stabilnym bawełnianym biustonoszem + obcisły top, na moje (póki co) 5 km wystarcza, ale co dalej? Jak sprawdzają się te koszulki Nike? Cena jest dośc wysoka, ale jakby sie okazały rzeczywiście wyjątkowo stabilne?

Zastanawiam się nad wynalazkiem "zrób to sama", czyli podszycie stabilnego stanika szeroką gumą od spodu (+ kilka haftek z tyłu na dużo przez to szersze zapięcie). Czy ma ktoś doświadczenia z takimi eksperymentami?

Mam nadzieję, że bieganie zmniejszy trochę moje zapasy tkanki tłuszczowej równiez i w tym miejscu, ale na dużą redukcję nie ma niestety co liczyć :cry:

Amanka
Gliwice - miasto...

bielizna do biegania

Amanka - przy moim 75D też już jest co amortyzować ;-). Bardzo sobie chwalę wspomnianego tu Triumpha Triaction (model power move). Może to nie jest całkowite "unieruchomienie", ale po prostu amortyzacja; nie boli przy wstrząsach, no i nie muszę biegać z rękami skrzyżowanymi na piersiach, jak to bywało w zwykłym miękkim staniku.

Przy okazji wielkie dzięki dla Renaty :-), która swego czasu ten model pięknie opisała i nawet podała namiar na sklep, gdzie można go było kupić.
Biegacz Zimowy

bielizna do biegania

Też taki kupiłam. Nie jest zły :D .
Problemem może być chyba rozmiar miseczki bo mają zdaje się 3 wielkości, ale przecież możesz przymierzyć zanim kupisz :D .
Te bluzeczki chyba jednak nic Ci nie pomogą :( .
Pozdrawiam, Jola

...

bielizna do biegania

Czy któraś z Was dziewczyny przymierzała, kupiła stanik Triumpha sportowy, ale z fiszbinami? Jak się taki model sprawdza? Do sportów wybierałam do tej pory raczej takie miękkie, a ten mnie zadziwił. Czy to jest wygodne do biegania?

bielizna do biegania

Hej dziewczyny, :lol: :lol:
ja znam chyba jeszcze podobny model stanika z fizbinami. Bardzo dobrze trzyma biust i...go zmniejsza :lol: To tez z firmy Triumph. Ma szerokie ramiaczka, jest zapinany z tylu i nadaje sie do bardzo wycietych koszulek- lecz ramiaczka sie nie krzyzuja tylko 'wchodza' w cos w rodzaju trojkata z siateczki. Mam go od paru tygodni, jest swietny. To model o wielu rozmiarach- jaj mam rozmiar 80B. Stanik jeszcze ma po bokach siateczke. Zapomialabym napisac: nazywa sie: tri action. Polecam :!: Tylko nie wiem gdzie mozna go kupic w polsce :(
Pozdrawiam serdecznie
Jolcia z Bremen
Chcesz znaleźć...

bielizna do biegania

Hej dziewczyny, :lol: :lol:
ja znam chyba jeszcze podobny model stanika z fizbinami. Bardzo dobrze trzyma biust i...go zmniejsza :lol: To tez z firmy Triumph. Ma szerokie ramiaczka, jest zapinany z tylu i nadaje sie do bardzo wycietych koszulek- lecz ramiaczka sie nie krzyżują tylko 'wchodza' w cos w rodzaju trojkata z siateczki. Mam go od paru tygodni, jest swietny. To model o wielu rozmiarach- jaj mam rozmiar 80B. Stanik jeszcze ma po bokach siateczke. Zapomialabym napisac: nazywa sie: tri action. Polecam :!: Tylko nie wiem gdzie mozna go kupic w polsce :(
Pozdrawiam serdecznie
Jolcia z Bremen
Witaj Jolcia,
Mam wrażenie, że cały czas mówimy o tym samym sportowym modelu tri action f-my Triumph.

Hej, Karola - fiszbiny - te są tylko z nazwy czymś sztywnym, bo w rzeczywistości nadając kształt miseczkom zapewniają komfort, do tego szerokie ramiączka, które z tyłu jeszcze krzyżują się, tak jak napisała Jolcia (co zapobiega uciążliwemu zsuwaniu się w biustonoszu bez tego czegoś). A najważniejsze, że całość oddycha, bo jest wykonana w 100% ze sztucznych surowców.
Widziałam w dobrze zaopatrzonych sklepach z bielizną Triump, których np. w W-wie niemało. Przy odrobinie szczęścia, na pewno się uda.
Ja wypróbowałam i polecam.
Gdybyu ktoś miał jeszcze watpliwości to tak wyglądać może pudełko,

i kilka informacji producenta na jego odwrocie:

i gdyby do tego były też majtki..., tzn. w ofercie są i owszem (Sloggi), tylko w sklepach na półkach gorzej. Trzeba po prostu chodzić, zaglądać, pytać, czytać metki, co w składzie. Ja już nawet w sklepach z "normalnymi" ciuchami to najpierw czytam co na metce: jaki skład, tzn. ile % bawełny, a ile poliestru, czy poliamidu, bo a nóż coś fajnego się znajdzie i to za mniejsze pieniądze.
Pozdrawiam Renata
...

bielizna do biegania

To chyba ten sam który oglądałam w sklepie. Przymierzyć nie miałam ochoty, bo cały się nie rozpina z tyłu tylko jednak wkłada się to jak koszulkę. :(
Sprawdzę jeszcze raz w sklepie.
Wybór jest teraz raczej ograniczony, chyba że sklep jest na tyle duży, że ma wiekszość modeli lub obsługę życzliwą i chętną sprowadzić poszukiwany.

bielizna do biegania

Renata, a jaki powinien być skład bielizny, żeby oddychała, a nie była workiem foliowym?
Ten TriAction ma o ile dobrze widzę 10% poliamidu, 70% poliestru i 20% elastanu/lycry. Czy szukac takiej mieszanki, czy można jakoś inaczej rozpoznać oddychający materiał (o ile nie jest na nim jawnie napisane np. CoolMax)?
Gliwice - miasto...

bielizna do biegania

Niektóre firmy robią fajne kobiece bluzeczki biegowe - od razu ze wszystkim czego kobiece piersi potrzebują. Zapraszam na najbliższe SBBP to byc mozę jedna z uczestniczek będzie taką na sobie miała.
Choć nie wiem czy zechce zdjąć, żeby pokazać od środka. :)

bielizna do biegania

Amanko, pod podanym niżej linkiem znajdziesz 3 modele biustonoszy sportowych Triumpha. Kliknij w przycisk na dole pod każdym modelem z dużym zdjęciem.

www.biust.pl/pasaz/00_sport.php3

Wydaje mi się, że najlepszy dla Ciebie byłby model Success z serii Triaction. Ten pierwszy model, który posiadamy z Renatą jest bardzo dobry, ale nie odprowadza jednak przy dużym wysiłku wilgoci w zadowalającym stopniu. Nie da sie ukryć, że jest bardzo wygodny :D . Nie spadają te cholerne ramiączka. Model ostatni (mierzyłam wczoraj) ma niestety zwykłe ramiączka, choć wygląda na znacznie cieńszy i bardziej oddychający (jeszcze się zastanawiam nad jego zakupem). Natomiast tego modelu Success nie widziałam. Podobno można go kupić tylko w niektórych sklepach i to w niepełnej wymiarówce bo po prostu jest to model wychodzący z kolekcji.
Pozdrawiam, Jola

...

Stronę wygenerowano w 0.361 sekundy.

do góry