emo DĘBNO 2012 - 03:30:00

Czy jest jakaś grupa mająca za cel złamac 03:30:00? A może są chętni do stworzenia takiej grupy ?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

DĘBNO 2012 - 03:30:00

SUPER !!! To jest nas dwóch,mam nadzieję że jeszcze kilka osób dołączy.Ostatnio na 7 Półmaratonie Warszawskim po raz pierwszy biegłem w grupie z peacemakerem i biegło się łatwiej - więc zachęcam niezdecydowanych.Sławku,jak przygotowania i obecna forma?

po wczorajszej przebieżce stwierdzam jednak że moze byc ciężko z 3:30 :unsure:
forma jest ale chyba nie aż taka ...
Test Coppera 2950 m co prawda świadczy o dobrej dyspozycji jednak 5:00/km robię na zbyt duzym tętnie i moze byc problem po 30 kaemie ?!
Chyba się zdecyduję na "spokojny" bieg na 3:39 :P to i tak życiówka złamana ponad pół godziny :woohoo:
a 3:30 na jesień padnie :hmmm:

sorki za przedwczesny angaż ale cóż i tak do zobacznia przynajmniej na starcie ;)

Może jednak.Ja mam Test Coppera też 2950 m,po czym 1:38:47 w 7 Półmaratonie Warszawskim i na 15km 1:09:30 (z zapasem).W maratonie w Poznaniu zrobiłem 3:37:02 mimo że wyniki kontrolne przed miałem sporo gorsze.Potrenowałem mocno (jak na mnie) 2 miesiące i jeśli będę biegł w grupie to widzę dużą szansę zrobienia tego.Przy biegu samotnym też się nie poddam łatwo.Kalkulatory mówią TAK,a moje doświadczenie maratońskie (5 maratonów) - DUŻE PRAWDOPODOBIEŃSTWO.Będę w sobotę,więc może jednak......NAMAWIAM!!!! :ok:

Jednak nie dam rady (jeszcze) ;)
Szykuję się na złamanie 3:40
połówka niedawno w Krk 1:45 więc jestem słabszy od Ciebie
Życzę Powodzenia i złamania 3:30 !!

Sławek

Unless I decide to "quiet" course at 3:39   this and so personal record broken over half an hour   and 3:30 in the autumn fall 

Stronę wygenerowano w 0.205 sekundy.

do góry