emo Ogólne wrażenia

Ogólne wrażenia

Wydaje mi sie ze mozna pomyslec o zmianie limitu czasu, dla masowych biegow amatorskich 5h to zbyt malo co widac po ograomnej ilosci osob ktore nie ukonczuly wcale lub powyzej 5h.
Limit czasowy był znany od początku zapisów, nie pierwszy raz z resztą taki w Dębnie, a jego ustalenie jest świętym prawem organizatora. Jeżeli nie stać kogoś na pokonanie tego maratonu w 5h (i to przy założeniu niesprzyjających warunków) powinien sobie odpuścić start w Dębnie. Jest przecież sporo innych maratonów, gdzie limit jest większy.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Ogólne wrażenia

Po wynikach widac, ze limit zostal wydluzony o 20 minut
571 MATERNA Roman 1967 M-40 Orły Rzeszowskie(POL) 747 207 01:01:32( 771) 02:22:15( 816) 03:37:51( 802) 5:20:00 5:19:25 00:07:35

Wielu zawodnikow, nie ukonczylo zawodow, bo sie przeliczyli z silami a nie limitem czasu. Najlepszym tego przykladem byl Kenijczyk, ktorego zabralo pogotowie, bo tak oslabl :oops:.
Prima via ardua est....

Ogólne wrażenia

Z Maratonu w Dębnie najgorzej będę wspominał moją formę :evil: . Perfekcyjna organizacja, zaangażowani wolontariusze i bardzo życzliwi kibice na trasie. Super. Szkoda, że z Wawy tak daleko ale w przyszłym roku wrócę bo mam sobie coś do udowodnienia na tej trasie. Wielkie podziękowania dla organizatorów.
...

Ogólne wrażenia

Słabiutko wypadły te Mistrzostwa Polskie. Nasi czołowi maratończycy olali te zawody skoro 10 zawodnik ma czas 2.44 - trochę szybszy amator :)
Mistrzostwa Polski w Maratonie - mężczyźni:
1. Błażej Brzeziński, 2:14:16
2. Michał Smalec, 2:22:28
3. Piotr Pałka, 2:27:45
4. Adam Thiel, 2:30:17
5. Łukasz Hryciuk, 2:30:53
6. Maciej Dawidziuk, 2:33:02
7. Maciej Wojciechowski, 2:33:48
8. Michał Lisiewicz, 2:34:29
9. Tomasz Sobczyk, 2:34:53
10.Tadeusz Zblewski, 2:44:12

Mistrzostwa Polski w Maratonie - kobiety:
1. Arleta Meloch, 2:46:43
2. Agnieszka Zrada (Lewandowska), 2:53:09
3. Danuta Piskorowska, 2:53:25
4. Patrycja Włodarczyk, 2:56:43
5. Mirosława Łątkowska, 3:58:20

Ogólne wrażenia

To był mój 3 maraton w zyciu, więc poza ogólną męką na trasie, wszystko inne było super :) Aż się chciało biegać. Co do organizacji- to mogę porównać ją do tej z Maratonu Wyszehradzkiego. Po prostu- świetna. Atmosfera i kibice- niesamowite :). Jak kiedyś dojdę do jako takich osiągów- na pewno tam pojadę jeszcze raz :)

Ogólne wrażenia

Obsługa pomaratonowa lepsza jak w hotelu ***** :D
Teksty obsługi :
- proszę usiąść, zaraz podamy kiełkaskę i grochówkę
- proszę dać bon to przyniesiemy pakiet regeneracyjny
- a panowie sobie życzą kawkę czy herbatę, a jak kawę to rozpuszczalną czy sypaną
:lol: :lol: :lol:

Ogólne wrażenia

Obsługa pomaratonowa lepsza jak w hotelu ***** :D
Teksty obsługi :
- proszę usiąść, zaraz podamy kiełkaskę i grochówkę
- proszę dać bon to przyniesiemy pakiet regeneracyjny
- a panowie sobie życzą kawkę czy herbatę, a jak kawę to rozpuszczalną czy sypaną
:lol: :lol: :lol:

Tak jest dodam jeszcze - proszę usiąć zdejmę czip :D i wiele , wiele innych życzliwych zachowań po porostu jak Marek napisał pięć gwiazdek !
Brawo Dębno , wielkie dzięki :D

10km - 00:42:52 -...

Ogólne wrażenia

fakt organizacja bez zarzutu, a już trzeci raz tu byłem:) opieka po biegu i wolontariusze tylko gratulować, medal w tym roku na prawdę klasa:)
tylko ten zimny wiatr troszkę przeszkadzał, ale to przecież na tym polega by nie było za łatwo:)

Ogólne wrażenia

jak dla mnie to brakowało toalety na tresie - trza było po drzewach latac:):) ale ogólnie maraton w miare zorganizowany, dobrze rozstawione punkty regeneracyjne, pozdrawiam i do zobaczenia za rok:)

Ogólne wrażenia

ten hotel położony jest w lesie pod Witnicą Gorzowską , z Witnicy będzie od dworca pkp z buta na oko jakieś 2-3km max. do tego obiektu
a z tamtąd częściowo żużlówką można na skruty autem pocisnąć w kierunku Dębna (około 17-18km)
jak tam przebiegałem ostatnio jakieś 2 lata temu w okresie zimowym w ramach treningu wyglądał jakby opuszczony
ale miejsce malownicze

www.lesneustronie.pl/

Ogólne wrażenia

Byłem dwa razy na maratonie. Jednego nie ukończyłem jak wszyscy.....
Atmosfera swoista, miasteczko żyje tym wydazeniem, wioski dopingują, a Kościół miejscowy się modli na mszy za sportowców rano przed startem. Cóż dodać więcej. :dzieki:

Ogólne wrażenia

klopot wrote:
Atmosfera swoista, miasteczko żyje tym wydazeniem, wioski dopingują, a Kościół miejscowy się modli na mszy za sportowców rano przed startem. Cóż dodać więcej. :dzieki:

Niezła reklama... :-) I tak miałem jechać na ten maraton na wiosnę ale teraz to na pewno :)
happy running...

Ogólne wrażenia

Wrażenia 2012

-brak pacemakerów, który zamiast utrudniać pozwolił pobić życiówkę
-pogoda b. dobra, nie wiem jak można narzekać na lekki wiaterek i mżawkę, do biegania perfekt
-gąbki przy pktach odżywiania, zamiast jednej gąbki w pakiecie startowym, duży plus
-słaba publiczność, na drugiej pętli w dębnie już nie było komu piątek przybijać, honoru broni Dargomyśl i epicka babcia z rodziną!
-wzorowa organizacja, tylko wg mnie cena trochę przesadzona.

Ogólnie dobrze się bawiłem, gdyby to nie taki kawał z krakowa już zapisałbym się na 2013

Stronę wygenerowano w 0.514 sekundy.

do góry