emo Ogólne wrażenia

Witam
Moim skromnym zdaniem ten maraton był tym, czym powinien byc prawdziwy maraton.
1. Organizacja bez zarzutu, kameralna atmosfera biegu.
2. Doping na trasie, jak na nasze swojskie warunki, choc nieliczny, ale bardzo miły i niosący,
3. Wolontariusze, jak zwykle stanęli na wysokości zadania - dzięki im za to bo widziałem jak w tych grubych kurtkach marznęli dzielnie nam pomagając,
4. Medale bardzo ładne,
5. Po biegu wszystko tak jak powinno być. Masaże, posiłki, pakiety regenarycyjne,
5. No i najważniejsze - piękna trasa wolna od spalin i zgiełku wielkiego miasta. Po prostu super i mimo tego, że nie lubię biegac po pętlach.

Wg mnie ten maraton zasługuje na miano stolicy polskich maratonów.

Pozdrawiam serdecznie

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Ogólne wrażenia

Dębno to mój ulubiony maraton - głównie ze względu na atmosferę i entuzjazm lokalnej społeczności. Szkoda, że w tym roku kolidował z Setką, ale na wiosnę będę na pewno!
odżywki - rower,...

Ogólne wrażenia

Takiego pakietu 'metowego' to chyba nie ma nigdzie indziej ;-).

Niech no sobie przypomnę:
- czekolada 100g
- ciastka herbatniczki
- wafelek 'Grzesiek'
- jabłka 2 szt
- pomarańcza 1 szt
- woda
- browar

Kiełbaska na gorąco z przepysznym żurkiem i herbatką :D
10,0000km - 0:41'30"...

Ogólne wrażenia

Maraton rewelacja!!! Warszawa i inni wielcy mogą się wiele nauczyć. Widziałem na starcie Marka Troninę, więc na pewno coś podpatrzył i wykorzysta. Super organizacja. Pakiet "metowy" full wypas. Brak słów na pochwały dla wolontariuszy. Byliście wspaniali. Szkoda tylko, że do Dębna jest taki fatalny ( w moim przypadku 15 godzin ) dojazd i dlatego wybiorę się chyba dopiero na 40 Maraton.
Volenti non fit...

Ogólne wrażenia

Wrażenia bardzo pozytywne, cieszy mnie fakt że orgowie włożyli dużo pracy w ponowne przygotowanie biegu. Ogromne podziękowania należą się też wolontariuszom na trasie,podobnie jak kibice byli wspaniali.
KB MARATOŃCZYKA V...

Ogólne wrażenia

organizacja OK, chociaz brakowalo mi jakichkolwiek punktow, gdzie moglabym kupic żel na maraton... nic, nic, nic nie mozna bylo kupic przed/w trakcie/po biegu....
Bieg bardzo fajny, wszystko OK, organizacyjnie bez zarzutow... tylko dlaczego to tak daleko? :-))))) Pozdrawiam wszystkich uczestnikow!!!

Ogólne wrażenia

organizacja OK, chociaz brakowalo mi jakichkolwiek punktow, gdzie moglabym kupic żel na maraton... nic, nic, nic nie mozna bylo kupic przed/w trakcie/po biegu....
Bieg bardzo fajny, wszystko OK, organizacyjnie bez zarzutow... tylko dlaczego to tak daleko? :-))))) Pozdrawiam wszystkich uczestnikow!!!

wcale nie jest tak daleko - dojezdżam w godzinę ze Szczecina ;-)

najbardziej zielony maraton... i porywający doping / wsparcie wolontariuszy (pamietacie tę strażacką syrenę?...)

Ogólne wrażenia

Bardzo dobrze wspominam zeszłoroczny start, a najbardziej rozbawiła mnie sytuacja z trzeciego okrążenia, gdy około 35 km mijałem dwie starsze panie dopingujące nas na przystanku autobusowym. Byłem już porządnie zziajany, czapka w ręku, włos rozwiany :). Ja uśmiech, one uśmiech, odbiegłem z pięć metrów, nagle słyszę krzyk z tyłu: "Czapkę załóż, bo się przeziębisz!".

Fajnie będzie znów tam pobiec. Już nie mogę się doczekać! :D
RUN4FUN

Ogólne wrażenia

Hotelu nie znam ale się tam wybieram.
Na pierwszy rzut oka wygląda na pochodzący z epoki wczesnego jaruzelskiego, może po małym liftingu.

Jeśli nie masz transportu kołowego to mogę rano Ciebie podwieźć do Dębna.

Ogólne wrażenia

czesc- pozdrowienia dla wszystkich dzisiejszych maratonczykow- jak zwykle bylo super- organizacja 10/10.
obsluga biegu- rewelacja- taki doping, ze az nogi same niosly 8)
no, zabraklo tylko orkiestry w Dargomyslu, ale poza tym- bieg perelka
5 km- 25:24
10 km-...

Ogólne wrażenia

Wróciłem do Dębna po dłuższej przerwie i stwierdzam, że poziom organizacyjny biegu jak zwykle szokujący. Wielkie podziękowania dla każdego, kto przyłożył swoją cegiełkę do takiego wizerunku. Wszyscy tworzycie wspaniały bieg. Wielki szacunek.

Ogólne wrażenia

Organizacja wzorcowa. Zwlaszcza po biegu, gdy ludzie byli zmeczeni - dziewczyny podawaly posilki do stolu, niczym w restauracji. przynosily tez reklamowke z pakietem po biegu. BRAWO!
Prima via ardua est....

Ogólne wrażenia

Debno to prawdziwa stolica maratonu. Organizacja perfekcyjna, atmosfera i doping wspaniale. Duzo serca i emocji. Wydaje mi sie ze mozna pomyslec o zmianie limitu czasu, dla masowych biegow amatorskich 5h to zbyt malo co widac po ograomnej ilosci osob ktore nie ukonczuly wcale lub powyzej 5h.
...

Stronę wygenerowano w 0.229 sekundy.

do góry