emo wózeczek biegowy

wózeczek biegowy

Dziękuję za cenne uwagi.
Zdaję sobie sprawę, że bieganie z dzieckiem wchodzi w grę kiedy maluch ma skończone pół roku. Moja córa za kilka dni osiągnie ten wiek a wybiec z nią chcę bliżej marca. Muszę najpierw popracować nad kondycją.
Córcia zapowiada się na drobną aczkolwiek wysoką dziewczynkę. Jaka powinna być wysokość oparcia by wózek posłużył troszkę dłużej?
Dziecko -...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

wózeczek biegowy

... bieganie z dzieckiem wchodzi w grę kiedy maluch ma skończone pół roku. Moja córa za kilka dni osiągnie ten wiek ...
Mi dziecko właśnie skończyło 6 miesięcy. Mam pytanie: jak rozpocząć bieganie z dzieckiem, aby go nie zniechęcić? Czy czyjeś dziecko nie chce wsiadać do wózka biegowego i nie lubi jeździć w czasie naszego biegania? Pomyślałem sobie, że rozpocznę od krotkich (do 1km) marszo-biegów, uważnie obserwując dziecko - jak zauważe jakieś objawy niezadowolenia, to przerwe zabawę i wrócę do domu. Myślę sobie, że dobrze jest wybrać na pierwsze biegi z wózkiem równą trasę (komfort dziecka) i ładną pogodę (ciepło).
5. Półmaraton...

wózeczek biegowy

jawi
dla dziecka nie ma znaczenia czy "idzie na spacer" czy będziesz z nim biegał.
Jeśli jest spokojne podczas spacerów będzie tez spokojne podczas biegu.
Przyjemne bujanie w większości przypadków usypia bobabsa.
Zastanów się ile czasu poświęcasz na spacer i taką samą ilość czasu poświeć na bieganie na początek, później wydłużaj czas a nie dystans.
Dla dziecka nie istnieje pojęcie "dystansu" a jedynie "czasu" :-).
"Dystans" siedzi w Twojej głowie.

Zwróć uwagę na temperaturę, deszcz czy śnieg. Biegasz w wóżku skierowanym do przodu więc bezpośredni powiew zimnego wiatru czy deszczu podczas biegu na twarz dziecka może wywoływać grymas niezadowolenia.
Maciek
Run for FUN...

wózeczek biegowy

Pół roku to taka umowna granica, chodzi bardziej o to, żeby dziecko było gotowe do siadania - z tego co wyczytałam.
Znalazłam artykuł, który może Ciebie zainteresować; jest tam też o początkach biegania z dzieckiem www.bieganie.pl/?cat=22&id=1328&show=1
My na razie dużo spacerujemy, po różnym terenie, jestem ciekawa jak to będzie z bieganiem.
EDIT:
Maciek Q, pocieszyłeś mnie, tak też sobie myślałam o tym bieganiu z dzieckiem :D Mam nadzieję, że tak właśnie będzie, że córze nie zrobi różnicy czy idziemy czy biegniemy.
Dziecko -...

wózeczek biegowy

POMÓŻCIE PROSZĘ
Zakochałam się w wózku Baby Jogger Performance www.babyjogger.com/demo_videos.aspx (nowy model) www.amazon.com/Baby-Jogger-Performance-S...Silver/dp/B000KYSDXC (stary model) W Polsce ciężko go znaleźć. Macie jakieś sprawdzone sklepy gdzie kupiliście swoje wózki?
Dziecko -...

wózeczek biegowy

Bardzo fajny wybór wózków do biegania jest w sklepie Wozimy się. Można też poczytać bloga, na którym jest dużo przydatnych informacji dotyczących wyboru wózka. Ja ostatecznie zdecydowałam się na ten  https://wozimysie.pl/thule-urban-glide-gondola , bo przekonała mnie dołączona do zestawu gondola. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona, sprawdza się i na równym terenie i na leśnych ścieżkach :)

wózeczek biegowy

Ja jestem zdania, że warto się w tego typu sprawach radzić znajomych. Moim zdaniem to jest zdecydownie najlepsze możliwe rozwiązanie :)
Każdy ma taki...

Stronę wygenerowano w 0.202 sekundy.

do góry